Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ok, fajne bokserki i spodenki kąpielowe sobie u nich sprawiłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiony biustonosz i strój kąpielowy w żółtym kolorze ładny, no trochę ten minus za czas dostawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie polecam, zamówiłam piżamę kosztowała 70 zł a większego badziewia dawno nie widziałam. Na zdjeciu piękna jak ją o trzymałam (później się okazało ze z Chin) po 2 tygodniach, to się okazało ze nie da sie w tym spać materiał kiepski, uszyta równie kiepsko, szwy się rozchodzą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam bokserki dla męża i czekam, zobaczymy czy będą takie jak w ofercie. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep okey, niezła bielizna nocna i przystępne ceny tylko dłuższa dostawa u mnie były jakoś po 3-4 tygodniach. Ale wygląda na mnie naprawdę dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moja sytuacja bardzo podobna. Na przesyłkę czekam od 20 listopada a mamy już kwiecień!! Brak kontaktu telefonicznego, piszą email że przesyłka w drodze. Bardzo chętnie dołączę do pozwu zbiorowego. Ten sklep to banda oszustów!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobnie bo jest w czym przebierać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba trochę poczekać, natomiast uważam że warto. Ładna bielizna nocna koronkowa, rozmiar i kolor również w pełni się zgadzał, na razie jedno zamówienie za mną i raczej pozytywnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja czekam na paczkę od grudnia 2020
A wysłana ponoć byla 24.12
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez czekam na paczkę od 28.01.21...jeśli będzie pozew zbiorowy to daj znać , przyłącze sie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez czekam od 28stycznia 21. Iza z Gdanska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam. Długo czekałam, w końcu napisałam maila i ich odpowiedź to, że mam czekać dalej. No dobra, czas minął, napisałam do nich maila z prośbą o zwrot pieniędzy. Za jedną rzecz zwrócili pieniądze, a za drugą mam nadal czekać (zaznaczam, że to już były z dwa miesiące oczekiwania). Ta druga rzecz nigdy do mnie nie dotarła, mimo, że już rok minął... To jaki w końcu jest ten czas oczekiwania? Mam złe zdanie na temat tego "sklepu".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beznadziejny sklep. Mija 45 dni od złożenia zamówienia i zero śladu i informacji o zamówieniu. Kontaktu brak kontaktu. Telefon: automat - bezużyteczny Mail nikt nic nie odpisuje Unikajcie tego sklepu bo szkoda waszych pieniędzy, nerwów i czasuOdradzam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, czy mogłabym Panią prosić o informację które mogą być pomocne w odzyskaniu środków, będę bardzo wdzięczna! monikakaczmarek1990@gmail.com pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

19:22Niestety, strój kąpielowy ( granatowy w kropki), który zakupiłam w butiku, nie nadaje się do niczego - a przede wszystkim do kąpieli!!! Po pierwszym założeniu i skorzystaniu z basenu, byłam cała niebieska. Zafarbował również nowy szlafrok, którego nie da się doprać. Niestety osoba obsługująca reklamację, nie przyjmuje reklamacji, ponieważ strój był używany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Valetta to pośrednik który informuje o tym że pośredniczy w zakupie = umywa ręce i kasuje. Potem nie chce zwracać pieniedzy. Nigdy wiecej nie zrobie zakupów u nich. Czuje się oszukana i bezradna...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobne doświadczenie z tą firmą. Szczerze doradzam.
Czytałam opinie pochlebne które uważam są z kosmosu - nie wierze, że ktoś tak docenia ten chiński plastik...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewelina
2021-02-24 09:59:51
Uwaga to oszuści. Na zamówienie czekam od grudnia. Ze sklepem nie ma żadnego kontaktu, telefon to automat i nic się nie można dowiedzieć, na maila od miesiecy ta sama odpowiedź-proszę czekać lub sprawdzić skrzynkę pocztową, żenada. Odmowa zwrotu pieniędzy bo rzekomo podany byl zly adres. Wcześniej twierdzili ze paczka jest cały czas w drodze. Teraz,ze nie dotarła bo nie był podany nr mieszkania. Jak zażądałam dokumentu potwierdzającego dotarcie przesyłki na pocztę i jej nie odebranie, stwierdzili ze nie mają rejestru paczek. Skąd wiec wcześniejsze zapewnienia i pewność ze paczka czekala na poczcie? Juz mi się slabo robi jak co tydzień biegam na pocztę i proszę się o odnalezienie nieistniejącej paczki... sledzenie paczek to kolejna kpina, nic te numerki nie wnoszą do faktycznego położenia paczki. Sprawa zgłoszona do UOKIK.
Moja sytuacja jest identyczna. Na realizację zamówienia czekam od 24 listopada. Korespondencja ze sklepem jest identyczna: paczka w drodze, zły adres-proszę podać poprawny, sprawdzić skrzynkę pocztową, itp. itd. Czy można się dołączyć do skargi, aby zrobić pozew zbiorowy? Namnożyły się w chwili obecnej firmy, które żerują na tym, że w dobie pandemii ludzie w dużej mierze przerzucili się na zakupy
internetowe. Ten sklep to po prostu internetowe hieny!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Prosze to zgloscic do Rzecznika Praw Konsumenta, niech nałożą karę i to zamkną, ja to w poniedziałek robie bo to jest nie do akceptacji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaskoczyły mnie te opinie bo ja miałam już z 10 paczek i zawsze wszystko było dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...