Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam robić zakupy na stronie Valetta.pl.Towar przyszedł zepsuty .Zamawiałam komplet bielizny z gorsetem , kiedy wyciągnęłam bieliznę zobaczyłam że gorset był w dziurach i nie w moim rozmiarze ( zamawiałam m a przyszedł rozmiar s) , materiał bardzo kiepski . Na zdjęciach ten komplet wyglądał zupełnie inaczej . Zapłaciłam 70 złotych
Szkoda pieniędzy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Szkoda :/ Roznie z tym jest, ja raz jedna rzecz zamowilam. W regulaminie jest czas dostawy, po.miesiacu paczka doszla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było podobnie, co prawda dopiero jedno zamówienie bo chciałam sprawdzć jakie sa staniki. Natomiast jest jak najbardziej ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam 16.10.2020r. do tej pory nie dostałam nawet maila o wysyłce, a na stronie jedynie widoczne jest to, że zamówienie jest potwierdzone. Szkoda pieniędzy, nie polecam ryzykować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mega są to wersje z superbohaterami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ok, fajne bokserki i spodenki kąpielowe sobie u nich sprawiłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiony biustonosz i strój kąpielowy w żółtym kolorze ładny, no trochę ten minus za czas dostawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie polecam, zamówiłam piżamę kosztowała 70 zł a większego badziewia dawno nie widziałam. Na zdjeciu piękna jak ją o trzymałam (później się okazało ze z Chin) po 2 tygodniach, to się okazało ze nie da sie w tym spać materiał kiepski, uszyta równie kiepsko, szwy się rozchodzą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam bokserki dla męża i czekam, zobaczymy czy będą takie jak w ofercie. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep okey, niezła bielizna nocna i przystępne ceny tylko dłuższa dostawa u mnie były jakoś po 3-4 tygodniach. Ale wygląda na mnie naprawdę dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moja sytuacja bardzo podobna. Na przesyłkę czekam od 20 listopada a mamy już kwiecień!! Brak kontaktu telefonicznego, piszą email że przesyłka w drodze. Bardzo chętnie dołączę do pozwu zbiorowego. Ten sklep to banda oszustów!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobnie bo jest w czym przebierać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba trochę poczekać, natomiast uważam że warto. Ładna bielizna nocna koronkowa, rozmiar i kolor również w pełni się zgadzał, na razie jedno zamówienie za mną i raczej pozytywnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja czekam na paczkę od grudnia 2020
A wysłana ponoć byla 24.12
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez czekam na paczkę od 28.01.21...jeśli będzie pozew zbiorowy to daj znać , przyłącze sie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez czekam od 28stycznia 21. Iza z Gdanska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam. Długo czekałam, w końcu napisałam maila i ich odpowiedź to, że mam czekać dalej. No dobra, czas minął, napisałam do nich maila z prośbą o zwrot pieniędzy. Za jedną rzecz zwrócili pieniądze, a za drugą mam nadal czekać (zaznaczam, że to już były z dwa miesiące oczekiwania). Ta druga rzecz nigdy do mnie nie dotarła, mimo, że już rok minął... To jaki w końcu jest ten czas oczekiwania? Mam złe zdanie na temat tego "sklepu".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beznadziejny sklep. Mija 45 dni od złożenia zamówienia i zero śladu i informacji o zamówieniu. Kontaktu brak kontaktu. Telefon: automat - bezużyteczny Mail nikt nic nie odpisuje Unikajcie tego sklepu bo szkoda waszych pieniędzy, nerwów i czasuOdradzam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, czy mogłabym Panią prosić o informację które mogą być pomocne w odzyskaniu środków, będę bardzo wdzięczna! monikakaczmarek1990@gmail.com pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

19:22Niestety, strój kąpielowy ( granatowy w kropki), który zakupiłam w butiku, nie nadaje się do niczego - a przede wszystkim do kąpieli!!! Po pierwszym założeniu i skorzystaniu z basenu, byłam cała niebieska. Zafarbował również nowy szlafrok, którego nie da się doprać. Niestety osoba obsługująca reklamację, nie przyjmuje reklamacji, ponieważ strój był używany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...

Bardzo zniszczone dłonie. Jak zaradzić ? Są jakieś zabiegi ? (14 odpowiedzi)

Czy znacie moze jakies dobre zabiegi na dłonie? Takie oprócz parafiny ( chodziłam ale zabieg mało...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...