Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Czekam na zmówienie już 6 tygodni. Dwie rzeczy idą oddzielnymi paczkami. Jedna jest w Polsce od trzech tyg., a druga od dwóch. Ciekawe czy zobaczę co kupiłam. Póki co to jestem wściekła..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ponad 60 dni i brak towaru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, wtedy to będzie mieć sens. Zamówiłam bieliznę przed świętami jakoś początek grudnia dalej nic nie przyszło prosiłam o zwrot pieniędzy to napisali mi że wyślą druga paczkę która pewnie też nie przyjdzie i że to niby jest problem z przewoźnikiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Odpisują jacyś obłąkani nie można się porozumieć po prostu zlodzieje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Wszystkie pozytywne opinie piszą sami to oszusci nie dajcie się nabrac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamówiłam szlafrok przyszedł po miesiącu zanizone rozmiary gatunek beznadziejny każą odsyłać do Azji to oszusci części zamówienia nie przysłali Uważajcie trzeba zawiadomić odp organy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Oszusci nie zamawiajcie opinie niezgodne z rzeczywistością na ich stronie sami piszą o sobie przysyłają szmaty niewarte części ceny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja zamówiłem 2 rzeczy i właśnie dostałem wkoncu paczka minął 70 dni... Problem z tym że wysłali tylko 1 a gdzie druga ? Dlaczego wysłali osobno jak powinno razem a wysłałi osobno ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam jedna rzecz 9tego grudnia 2020 jest 01.03.21 nadal nic nie otrzymałam ani powiadomienia ani zwrotu serdecznie nie polecam nawet nie można porozmawiać z prawdziwym człowiekiem a jak pisze do nich to tylko usprawiedliwienie ze jest opóźnienie a paczka niby dojdzie.. tragedia, paczka miała być na święta..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Totalnie nie polecam sklepu, zamówienie u nich to jak wpłacanie darowizny, nie dostałam ani swojej paczki ani zwrotu pieniędzy. Po prostu mija termin doręczenia i firma zabiera sobie pieniądze za NIC. Odradzam wszystkim!! Nieuczciwe podejście do klienta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Pozew Zbiorowy:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też dałam się naciągnąć. Walczę o zwrot pieniędzy. Otrzymany towar to szmata - kompletnie niezgodna z oferowanym na zdjęciu i w opisie produktem. Dałam się oszukać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Potwierdzam. Odesłałam. Poniosłam dodatkowe koszty. Nie odzyskałam pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomoże Pani? Mnie oszukali na 100zl ale zawsze mieć a nie mieć;(
Proszę o kontakt jewka88@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Uwaga to oszuści. Na zamówienie czekam od grudnia. Ze sklepem nie ma żadnego kontaktu, telefon to automat i nic się nie można dowiedzieć, na maila od miesiecy ta sama odpowiedź-proszę czekać lub sprawdzić skrzynkę pocztową, żenada. Odmowa zwrotu pieniędzy bo rzekomo podany byl zly adres. Wcześniej twierdzili ze paczka jest cały czas w drodze. Teraz,ze nie dotarła bo nie był podany nr mieszkania. Jak zażądałam dokumentu potwierdzającego dotarcie przesyłki na pocztę i jej nie odebranie, stwierdzili ze nie mają rejestru paczek. Skąd wiec wcześniejsze zapewnienia i pewność ze paczka czekala na poczcie? Juz mi się slabo robi jak co tydzień biegam na pocztę i proszę się o odnalezienie nieistniejącej paczki... sledzenie paczek to kolejna kpina, nic te numerki nie wnoszą do faktycznego położenia paczki. Sprawa zgłoszona do UOKIK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, jak udało się Pani wykłócić o zwrot pieniędzy za niedostarczony towar? Walczę 5 dni a oni w kółko podaj adres na który możemy ponownie przesłać zamówienie, oraz o który komplet chodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Magdo proszę o kontakt na patrycjaka2202@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam. Towar słaby gatunkowo, wysyłany z Chin, zerot też do Chin, nie wszystkie artykuły dostarczono a już minął miesiąc od złożenia zamówienia. Żałuję bardzo , że dałam się wkręcić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, chętnie skorzystam z Pani pomocy i Pani doświadczenia. Ja mam jak najgorsze doświadczenia. Coś przyszło jakości śmietnikowej reszta nie dotarła. Jak rozmawiać z nimi żeby uczciwie oddali pieniądze. Ja wybieram się też do sądu jeśli nie poczują się do odpowiedzialności..jesli będzie Pani uprzejma mi pomóc i wymienić swoje doświadczenia które mogą okazać się pomocne będę bardzo wdzięczna i zobowiązana. Może kiedyś ja będę mogła Pomoc Pani mój adres i dane do kontaktu to:michalina76malinowska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Czas wysyłki 3 miesiące a to co przyszło to szkoda gadać szmata odbiegająca od zdjęć na stronie - do kosza nigdy więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...