Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Ja właśnie z nimi kloce się o zwrot pieniędzy:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Sprzedaja szmaty. Nie kupujcie od nich. A jak chcesz zwrocic to mowia ze do Chin na swoj koszt trzeba nadac przesylke.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz na m.w83@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam możesz do mnie napisać,ja zamówiłem 10 listopada 2020 i do tej pory nie mam,piszę przez email z nimi bo ten numer jakiś lipny tylko sekretarka napisz jajekjapa@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam. oszuści i zastrudniają i**otow. Ludzi, którzy nie potrafią pisać po polsku i zadbać o Klienta tak żeby szybko i sprawnie zamknąć sprawę. No nic. beda musieli zatrudnić nowe osoby zeby obsługiwac w taki sposob klientów.
Ja sprawe skierowałam do UOKiK - nie chcą przyjąć reklamacji no i oszukują, towar jest niezgodny z tym co widać na zdjęciach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w takiej samej sytuacji. Przesyłka nie dotarła, nie chcą zwrócić kasy. Konsument ma prawo wyboru albo wysłania ponownie towaru albo zwrotu pieniędzy. Zamiast oddać kasę chcą ponownie wysłać towar, który po trzech miesiącach czekania nie jest mi już potrzebny i nie ma pewności, że on też dotrze. Nie zgadzam się na to. Wymiana maili nie pomaga, a mnie puszczają już nerwy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zamawiaj to oszuści!
Nie otrzymałam zamówienia i nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety do mnie przesyłka tez nie dotarła. Chciałam zwrotu pieniędzy niestety odmówiono mi twierdząc, że zgodnie z regulaminem prześlą mi ponownie zamówienie. Muszę czekać kolejne 3 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje zamówienie z 13 grudnia nie dotarło. Wystawiłam opinie na opineo i otworzyli że mną dialog. Opinia nie jest jeszcze upubliczniona ale się wykloócilam i kasę oddali. Chętnie pomogę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało sie cos załatwić ? Czy paczka przyszła ? Także czekam juz 2 miesiace i każą mi czekać nadal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja czekam juz 2 miesiace równo i cisza odpowiadają ze jest w drodze gdzie maksymalny czas dostawy miał byc Do 60 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczkę zamówiłem w połowie listopada, zaraz po zamówieniu dostałem informację, że zamówienie zostanie dostarczone za około 15 dni. Po miesiącu oczekiwania wysłałem maila aby uzyskać informację kiedy otrzymam zamówione rzeczy, w odpowiedzi kazali czekać bo na dostawę mają 60 dni. Po upływie 60 dni napisałem maila, że zamówionej paczki dalej nie mam. W odpowiedzi kazali poczekać jeszcze kilka dni i paczka niedługo przyjdzie. Ponieważ paczka nie przychodziła a czekam na nią już trzy miesiące zażądałem zwrotu pieniędzy. A ta pseudo firma dalej swoje i każe czekać i sprawdzać skrzynkę na listy. Wszystkie negatywne komentarze na opineo.pl kasują. Sprawę zamierzam zgłosić do odpowiednich instytucji może ktoś się tym zajmie w końcu. Przestrzegam wszystkich przed robieniem tam zakupów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się, gdzie to nagłośnić, żeby nikt więcej nie dał się nabrać!!!!!!!!! Zakupiłam piżamę, kierując się pozytywnymi komentarzami. Po 1,5 miesiąca (!) przyszło z Chin coś, co nie miało żadnej metki, tylko prujące się ściegi z materiału, który wygląda jak najgorszy badziew z bazaru i mało przypomina ekskluzywny produkt ze zdjęcia. Napisałam do sklepu, prosząc o zwrot pieniędzy. Otrzymałam odpowiedź, że środki zostaną zwrócone, jeżeli odeślę na swój koszt ten "produkt" do Chin, a następnie oni zwrócą mi środki w ciągu 14 dni, jak sprzedawca otrzyma przesyłkę (czyli za 1,5 miesiąca??). brak mi słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy zgłoszenie sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta pomogło? Ja zamówiłam 3 rzeczy, ponad 2 miesiące temu, przyszła 1 i to uszkodzona, po kilku mailach wysłali mi drugą taką samą rzecz i znowu okazała się uszkodzona! Pieniędzy nie chcą zwrócić i nie odpowiadają gdzie są pozostałe 2 rzeczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam zamówione kilka paczek, kazda dotarła. Siostra i szwagierka tak samo. Nigdy żadnych problemow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

valetta to zlodzieje i oszuści, nie chcą zwrócić pieniędzy za niedostarczony towar. Poczytajcie na fb ile osób zostało przez nich oszukanych
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

valetta to zlodzieje i oszuści, nie chcą zwrócić pieniędzy za niedostarczony towar. Poczytajcie na fb ile osób zostało przez nich oszukanych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super - kupilam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Bardzo nieuczciwa firma nie zobaczyłam ani towaru ani pieniędzy .Kasują negatywne opinie na swój temat w internecie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beznadziejny pośrednik. Nie rozumiem tych zachwytów, trochę wiedzy i samemu można z Alliexpress kupić dokładnie to samo. Różnica taka, że do Alliexpress składa się skargę w razie czego i chińczykowi zamykają interes a pieniądze oddają. Ludzie czytajcie to co na końcu tej stronki: reklamacje bezpośrednio u chińskiego dostawcy. To jest sklep w ramach polskiego prawa?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...