Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Pozytywne opinie pisane są przez sklep. nie polecam. sklep produkty zamawia na aliexpress i sprzedaje 5 razy drożej. Dodatkowo, chwile po złożeniu zamówienia nie można go już anulować oraz zmienić danych. Reklamacje o niedostarczeniu można złożyć po 60 dniach roboczych, ale przed 100 dniami zwykłymi. Wiec ma się na to teoche ponad tydzień. Nie chcą zwracać pieniędzy, proponują ponowna wysyłkę ( kolejne 60 dni). Jakość tez słaba.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kompletny brak szacunku dla klienta!! Towar zamówiony ponad 2 miesiące temu wciąż nie dotarł, a jedyną odpowiedzią ze strony sprzedawcy jest hasło: przesyłka wysłana - proszę czekać!! Żądam zwrotu pieniędzy a firma wciąż swoje.. przesyłka w drodze!!!!!!!!!!!! Kpina i żart!! Nie polecam w żadnej mierze robienia zakupów u tego sprzedawcy!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zamówiłam szorty satynowe A doszły jakieś za małe doszywane galoty antykoncepcyjne :/ brak możliwości zwrotu! Ostrzegam innych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było dość podobnie jak w Twojej sytuacji. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest sklep, tylko pośrednik, który zamawia niskojakościowe towary w Chinach. Teoretycznie na stronie komunikują, że wysyłka około 15 dni roboczych. Po przeszło 70 dniach oczekiwania na zamówiony i opłacony produkt nie doczekałem się towaru. Próbowałem reklamować zakup. Niestety bezskutecznie. Najpierw kazali czekać jeszcze kilka dni, a potem napisali, że nie zwrócą pieniędzy, ale mogą zamówić w Chinach jeszcze raz skarpetki, które potrzebowałem prawie 3 miesiące temu. Będę czekał w napięciu kolejne 3 miesiące, ale przy okazji ostrzegam innych :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Niestety zamówienie nie przyszło, a pieniędzy nie chcieli zwrócić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dłuższa dostawa, jakoś po ok. 3-4 tygodniach dotarły leginsy. Natomiast rozmiar się zgadzał, tak samo kolor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Lepiej zamówić na aliexpress, stamtąd biorą produkty i wystawiają po zawyżonych cenach. I ze zwrotem problem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Przyszły mi właśnie 2 staniki bralette po jakimś miesiącu. Koszmar pod każdym względem. Rozmiar S. jest luźną szmatą, nie podtrzymującą niczego. Jakość tragiczna. Zwrot patrzę, że do Chin. Chyba muszę się pogodzić ze stratą kasy :(
Żenują mnie te kupione pozytywne opinie które wprowadziły mnie w błąd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Totalna porażka!
Produkty bardzo słabej jakości. Rozumiem, że za taką cenę nie można oczekiwać cudów ale moje zamówienie to kompletna porażka. Zakupiłam bieliznę i nie dość, że towar do końca nie zgadza się z tym przedstawionym na zdjęciu to na dodatek dosłownie rozpada się w rękach. Biustonosz po pierwszy założeniu porwał się, z majtek i innych biustonoszy wszędzie odstają nitki i mam wrażenie, że wszystko trzyma się na słowo honoru. Towar zapakowany byle jak. Nie polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Może być, jakby była jeszcze trochę szybsza dostawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam podobne spostrzeżenia właśnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może być, szkoda tylko że trochę przydługa dostawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co zamawiałaś i to były jakieś większe ilości produktów? Ja raz zamawiałam sam biustonosz ale przyszedł po ok. miesiącu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Uwaga na ten sklep internetowy... stanowczo nie polecam. gwarancja najniższych cen... znajdziecie wszystkie produkty na Aliexpres 3x taniej...nawet zdjęcia produktów są takie same. tak sklep zmaawia przez Aliexpres i wysyła z 3x większą marzą do klienta. Chcesz anulować zlecenie nie ma juz takiej opcji zwrot towaru na kraj wysyłki czyli do azji... same problemy... odwołują się do regulaminu którego nikt nie czyta. Bo po co przecież każdy uważa ze sprzedający będzie miał uczciwe zasady sprzedaży... cóż... jak dla mnie porażka. Jeden plus odpisują obrazu... haha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

1 czerwca zamówiłam stanik oraz naklejki do dnia dzisiejszego nie uzyskałam zamówienia składając pierwsza reklamacje powiedzieli że to nie ich wina i wysyłają produkt jeszcze raz jest już grudzień a ja nie uzyskałam przesyłki do tego nie chcą odesłać pieniędzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to prawda!!! walcze od ponad 2 miesiecy !!! nie ma zamowionych rzeczy ani zwrotu pieniędzy. zglaszam sprawe na policje a potem do sadu, poniewaz jest wiecej takich osob jak ja.
ta firma musi byc zlikwidowana bo to oszustwo!!! naviagaja na pieniadze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragedia!!
Zamówienia piżama wygląda jak szamta, a wysyła możliwa tylko do chin
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to długo, u mnie było jakoś między 3-4 tygodnie. Zamawiałam figi i jeden biustonosz, dobrze że były dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moje pończochy z cyrkoniami przyszły i są całkiem niezłe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...