Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Trochę trzeba było poczekać na te koszule nocne z koronką, natomiast po rozpakowaniu jestem dość zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się rozwija temat z Rzecznikiem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam to samo.Zamowilam majtki za 205 zl .Brak przesylki.Brak mozliwosci zwrotu pieniedzy i informacja ze zamowionego towaru nie mają i kaza zamawiac co innego.Nie ma szans na zwrot pieniedzy.Sprawa do zgloszenia na policję bo to sa zlodzieje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Paczka doszła, bielizna naprawdę ładna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tutaj można się zgodzić z wypowiedzią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć na jakie warunki się godzimy, żeby później nie było właśnie zażaleń niepotrzebnych. Ja wiedziałam na co się piszę i nie żałuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzięki za informację, przyda się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też odnośnie wykonanie nie mam złego doświadczenia, na pewno takim większym kłopotem jest przydługi czas oczekiwania. Natomiast ceny mają dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem niezłe ceny, duża różnorodność, minus za czas dostawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jaki sobie sprawiłaś? Mi się podobają te takie wzory azteckie, albo już całe białe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podpinam sie do negatywnych opinii. To jest jakas kpina!!! Zamowilam strój kąpielowy 4 czerwca do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki a mamy 15 września. Kontakt z firma to jakaś porażka! Podejście do klienta na poziomie 0.
Oczekuje od firmy zwrotu pieniędzy ponieważ nie bede czekala kolejne kilka miesięcy na paczkę która pewnie nie dojdzie tak jak i pierwsza zamowiona. Ale pieniędzy odzyskac nie moge jak twierdzi specjalistka ds. Obsługi klienta mam czekac kolejne tygodnie na paczke.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dla mnie bielizna nocna naprawdę mega, dobre ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

no faktycznie paczki idą chwilkę czasu ale mnie to nie przeszkadza :) zwłaszcza że to jedyny sklep ktory ma taki wybor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No jak dla mnie super - wszystko zawsze przychodzi w dobrym rozmiarze i super jakosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie, jeśli chodzi też o męską bieliznę to jest w czym wybierać. Mega wzory :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, u mnie wszystko z zamówieniem było w porządku, doszło w 10 dni i jakościowo ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

To prawda jest w czym wybierać, ceny fajne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie, natomiast czasami też warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie nigdy dostawa nie przekroczyła 3 tygodni :) Nawet teraz w okresie pandemii. A zamawiam praktycznie co miesiąc coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,