Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Trochę trzeba było poczekać na te koszule nocne z koronką, natomiast po rozpakowaniu jestem dość zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się rozwija temat z Rzecznikiem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam to samo.Zamowilam majtki za 205 zl .Brak przesylki.Brak mozliwosci zwrotu pieniedzy i informacja ze zamowionego towaru nie mają i kaza zamawiac co innego.Nie ma szans na zwrot pieniedzy.Sprawa do zgloszenia na policję bo to sa zlodzieje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Paczka doszła, bielizna naprawdę ładna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tutaj można się zgodzić z wypowiedzią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć na jakie warunki się godzimy, żeby później nie było właśnie zażaleń niepotrzebnych. Ja wiedziałam na co się piszę i nie żałuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzięki za informację, przyda się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też odnośnie wykonanie nie mam złego doświadczenia, na pewno takim większym kłopotem jest przydługi czas oczekiwania. Natomiast ceny mają dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem niezłe ceny, duża różnorodność, minus za czas dostawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jaki sobie sprawiłaś? Mi się podobają te takie wzory azteckie, albo już całe białe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podpinam sie do negatywnych opinii. To jest jakas kpina!!! Zamowilam strój kąpielowy 4 czerwca do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki a mamy 15 września. Kontakt z firma to jakaś porażka! Podejście do klienta na poziomie 0.
Oczekuje od firmy zwrotu pieniędzy ponieważ nie bede czekala kolejne kilka miesięcy na paczkę która pewnie nie dojdzie tak jak i pierwsza zamowiona. Ale pieniędzy odzyskac nie moge jak twierdzi specjalistka ds. Obsługi klienta mam czekac kolejne tygodnie na paczke.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dla mnie bielizna nocna naprawdę mega, dobre ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

no faktycznie paczki idą chwilkę czasu ale mnie to nie przeszkadza :) zwłaszcza że to jedyny sklep ktory ma taki wybor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No jak dla mnie super - wszystko zawsze przychodzi w dobrym rozmiarze i super jakosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie, jeśli chodzi też o męską bieliznę to jest w czym wybierać. Mega wzory :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, u mnie wszystko z zamówieniem było w porządku, doszło w 10 dni i jakościowo ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

To prawda jest w czym wybierać, ceny fajne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie, natomiast czasami też warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie nigdy dostawa nie przekroczyła 3 tygodni :) Nawet teraz w okresie pandemii. A zamawiam praktycznie co miesiąc coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

leczenie trądziku (117 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...