Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

No na pewno oszuści skoro wszystkie 6 paczek które do tej pory zamówiłam do mnie dotarło bez problemów... oszczerstwa bez podstaw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja mam tak samo - paczki idą zwykle 2-3 tygodnie ale bielizna i ubrania są super więc mi to absolutnie nie przeszkadza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widzę, że nie ja jedna mam taką sytuację. Zamówienie wysłane 28 maja, a paczki do dzisiaj nie ma, również zaproponowano mi ponowna wysylke, ciekawe czy dotrze...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamawiałam i jestem zadowlzadopomimooma pomimo, że paczka szła ok 3 tygodni to zamówienie w pełni zgodne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Teraz praktycznie wszystko się w chinach produkuje ;) taka prawda. a ja bielizne z Valetty uwielbiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

To akurat nie prawda bo jak raz chciałam odzyskać pieniądze to bez problemu je dostałam :) więc proszę nie opowiadać bzdur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W regulaminie jest do 100 dni, nie dotarlo? dziwne - prosze sie z nimi skontaktować. Mi się to nigdy nie zdarzyło i zawsze było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zdecydowanie odradzam.Towar nie został dostarczony.Termin realizacji minął ponad 80 dni temu.Oszuści i naciągacze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dokladnie taka sama sytuacje. Zamowienie wysłane w polowie maja do tej pory nie dotarło, niestety nie mam zamówionych rzeczy tym samym nie mogę ich zwrócić i otrzymać pieniedzy, jedynie propozycja wysłania ponownie... nie polecam !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Pośrednik chińskiego marketu. Generalnie dramat bo czekam ponad 4 miesiące na przesyłkę. Regulamin mocno na niekorzyść, a odzyskanie pieniędzy (grosze, ale jednak) jest niemożliwe- w nieskończoność będą wysyłać paczkę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam dwa miesiące temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionej rzeczy, po kontakcie z nimi odpisują mi że jeszcze raz zamówią dla mnie, Ja natomiast żądam zwrotu moich pieniedzy i nie chce mieć z nimi nic do czynienia! Nie będą kolejne dwa miesiące robili mnie w ci*la! Po czym otrzymuje od nich wiadomość że kasy mi nie zwrócą!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ale w regulaminie jest ze do 100 dni - mnie osobiscie nie trafilo sie zeby paczka nie doszla a zamawiam naprawde regularnie bo 3/4 mojej bielizny jest wlasnie od Valetty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja mam od nich mnóstwo rzeczy i wszystkie jakościowo bardzo dobre :) w sieciowkach w Polsce takich nie dostane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale wszystko jest w regulaminie, to nie czytałaś i teraz jesteś zaskoczona? Ja z aliexpress zamawiam ale jednak tu jakość jest lepsza zdecydowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Może trzeba ich podać do rzecznika praw konsumenta ?

Mi tez się nie podoba to naciąganie
I oszustwa ludzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam

niestety odradzam zakup przez ta stronę internetowa , czuje się oszukana , na aliexpress jest to samo ale tam przynajmniej można kupić taniej oraz być seiadomym dłuższej przesyłki , ale to już jest przesada ,
Jescse dostałam informacje ze zamówienie może przyjść w dwóch paczkach zeby przyspieszyć realizacje Zamówienia
Oraz ze z zagranicznej centrali wystarczy nie wprowadzać w błąd konsumenta
To czyste oszustwo

Wszytko przychodzi z aliexpres i Chin
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jakość wykonania kompletu koronkowego do zaakceptowania, dość długa dostawa ale ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Bardzo nie polecam tego sklepu. Przy braku wysłaniu towaru, piszą tylko 'przy zamówieniu zapoznała się Pani z regulaminem' gdzie nie ma informacji, że naciągają ludzi na kasę, której nie chcą oddać. Towar od kwietnia nie dotarł w całości. Rzeczy bardzo wątpliwej jakości z najtańszych materiałów. Pani Beata z obsługi nie potrafi czytać @ że zrozumieniem i robi wszystko, żeby nie pomoc. Mam całą korespondencje z nimi. Kilka razy prosiłam, by napisał do mnie ktoś inny, żadnego wyjaśnienia, znów nic nie rozumiejąca Pani Beata. Zapytałam jak mogę złożyć na nią skargę 'w refulaminie'. Pytam w którym miejscu, bo od deski do deski przeczytałam, niech wskaże mi punkt i raz na cokolwiek odpowie, już się nie odniosła do tego. Poprosiłam ponownie o to, jak złożyć na nią skargę, też się nie odniosła. Po miesięcy,jej batalii na temat produktu, którego nie dostałam ( spisałam na początku w jakiej sprawie się kontaktuje) to po miesiącu ułomna Pani Beata pyta 'brak jakiego produktu Pani reklamuje'. Dodatkowo nie chcą zwrócić pieniędzy, tylko wysłać coś innego, co nie dojdzie. Oczywiście na pytanie gdzie jest taka informacja, przeczytałam, że znów w regulaminie. A regulamin nie ma i formacji, że wysyłają coś innego, zamiast ,wrócić kasę. I tak do tej pory nie mam zwrotu, ale nie odpuszczę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to fajnie, ja zmawiałam stanik i figi. Cena fajna, czas długi ale wszystko dotarło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja polecam, wczoraj doszła do mnie już 3 paczka i jestem zachwycona strojami kąpielowymi!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...