Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

No akurat informacje odnośnie tego jak działają są jasno przedstawione, jakość w mojej opinii także akceptowalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja to mam już 3 komplety, 2 stroje kąpielowe, leginsy do ćwiczenia i dwa staniki sportowe :D zakrawam już o uzależnienie od tego sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam bardzo! super sklep a wybór jest taki że aż w głowie się kręci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wiadomo że jak się zamawia zza granicy to chwilę idzie :) ale jaki to problem? żaden :) a jak przyjdzie to radość wielka bo towar porządny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hm... no nie wiem trudno mi osądzić bo bardzo nieobiektywnie opisana historia. Ja raz tylko prosiłam o zwrot kasy i od ręki dostałam więc nie wydaje mi się żeby takie problemy robili.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

No na pewno oszuści skoro wszystkie 6 paczek które do tej pory zamówiłam do mnie dotarło bez problemów... oszczerstwa bez podstaw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja mam tak samo - paczki idą zwykle 2-3 tygodnie ale bielizna i ubrania są super więc mi to absolutnie nie przeszkadza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widzę, że nie ja jedna mam taką sytuację. Zamówienie wysłane 28 maja, a paczki do dzisiaj nie ma, również zaproponowano mi ponowna wysylke, ciekawe czy dotrze...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamawiałam i jestem zadowlzadopomimooma pomimo, że paczka szła ok 3 tygodni to zamówienie w pełni zgodne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Teraz praktycznie wszystko się w chinach produkuje ;) taka prawda. a ja bielizne z Valetty uwielbiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

To akurat nie prawda bo jak raz chciałam odzyskać pieniądze to bez problemu je dostałam :) więc proszę nie opowiadać bzdur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W regulaminie jest do 100 dni, nie dotarlo? dziwne - prosze sie z nimi skontaktować. Mi się to nigdy nie zdarzyło i zawsze było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zdecydowanie odradzam.Towar nie został dostarczony.Termin realizacji minął ponad 80 dni temu.Oszuści i naciągacze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dokladnie taka sama sytuacje. Zamowienie wysłane w polowie maja do tej pory nie dotarło, niestety nie mam zamówionych rzeczy tym samym nie mogę ich zwrócić i otrzymać pieniedzy, jedynie propozycja wysłania ponownie... nie polecam !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Pośrednik chińskiego marketu. Generalnie dramat bo czekam ponad 4 miesiące na przesyłkę. Regulamin mocno na niekorzyść, a odzyskanie pieniędzy (grosze, ale jednak) jest niemożliwe- w nieskończoność będą wysyłać paczkę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam dwa miesiące temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionej rzeczy, po kontakcie z nimi odpisują mi że jeszcze raz zamówią dla mnie, Ja natomiast żądam zwrotu moich pieniedzy i nie chce mieć z nimi nic do czynienia! Nie będą kolejne dwa miesiące robili mnie w ci*la! Po czym otrzymuje od nich wiadomość że kasy mi nie zwrócą!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ale w regulaminie jest ze do 100 dni - mnie osobiscie nie trafilo sie zeby paczka nie doszla a zamawiam naprawde regularnie bo 3/4 mojej bielizny jest wlasnie od Valetty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja mam od nich mnóstwo rzeczy i wszystkie jakościowo bardzo dobre :) w sieciowkach w Polsce takich nie dostane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale wszystko jest w regulaminie, to nie czytałaś i teraz jesteś zaskoczona? Ja z aliexpress zamawiam ale jednak tu jakość jest lepsza zdecydowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Może trzeba ich podać do rzecznika praw konsumenta ?

Mi tez się nie podoba to naciąganie
I oszustwa ludzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kosmetyki do opalania na blizny/znamiona (3 odpowiedzi)

Jakie kosmetyki zastosować na blizny w przypadku opalania i jak później monitorować skórę, żeby...

Fryzjer Trójmiasto - Kręcone Włosy (8 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego fryzjera/fryzjerki do kręconych włosów (strzyżenie). Niestety wszystkie...

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...