Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam

niestety odradzam zakup przez ta stronę internetowa , czuje się oszukana , na aliexpress jest to samo ale tam przynajmniej można kupić taniej oraz być seiadomym dłuższej przesyłki , ale to już jest przesada ,
Jescse dostałam informacje ze zamówienie może przyjść w dwóch paczkach zeby przyspieszyć realizacje Zamówienia
Oraz ze z zagranicznej centrali wystarczy nie wprowadzać w błąd konsumenta
To czyste oszustwo

Wszytko przychodzi z aliexpres i Chin
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jakość wykonania kompletu koronkowego do zaakceptowania, dość długa dostawa ale ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Bardzo nie polecam tego sklepu. Przy braku wysłaniu towaru, piszą tylko 'przy zamówieniu zapoznała się Pani z regulaminem' gdzie nie ma informacji, że naciągają ludzi na kasę, której nie chcą oddać. Towar od kwietnia nie dotarł w całości. Rzeczy bardzo wątpliwej jakości z najtańszych materiałów. Pani Beata z obsługi nie potrafi czytać @ że zrozumieniem i robi wszystko, żeby nie pomoc. Mam całą korespondencje z nimi. Kilka razy prosiłam, by napisał do mnie ktoś inny, żadnego wyjaśnienia, znów nic nie rozumiejąca Pani Beata. Zapytałam jak mogę złożyć na nią skargę 'w refulaminie'. Pytam w którym miejscu, bo od deski do deski przeczytałam, niech wskaże mi punkt i raz na cokolwiek odpowie, już się nie odniosła do tego. Poprosiłam ponownie o to, jak złożyć na nią skargę, też się nie odniosła. Po miesięcy,jej batalii na temat produktu, którego nie dostałam ( spisałam na początku w jakiej sprawie się kontaktuje) to po miesiącu ułomna Pani Beata pyta 'brak jakiego produktu Pani reklamuje'. Dodatkowo nie chcą zwrócić pieniędzy, tylko wysłać coś innego, co nie dojdzie. Oczywiście na pytanie gdzie jest taka informacja, przeczytałam, że znów w regulaminie. A regulamin nie ma i formacji, że wysyłają coś innego, zamiast ,wrócić kasę. I tak do tej pory nie mam zwrotu, ale nie odpuszczę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to fajnie, ja zmawiałam stanik i figi. Cena fajna, czas długi ale wszystko dotarło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja polecam, wczoraj doszła do mnie już 3 paczka i jestem zachwycona strojami kąpielowymi!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ten sklep to jedna wielka pomyłka, zamówiony w maju towar do dziś dnia nie dotarł... pani z kontaktu ze sklepu jest co najmniej bezczelna w swoim stosunku do klienta. Jej teksty w stylu"faktycznie minęło 60 dni", "może jest w skrzynce?" najdobitniej świadczą o jej indolencji umysłowej. Stanowczo nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamawiałam miesiac temu - bikini, biustonosz i figi. Figi i bikini przyszly w jednej paczce. Biustonosza nie widać do tej pory (minął ponad miesiac). Pisałam do nich, nie mogą nic zrobić.
Co do bikini. Produkt niezgodny z opisem. Strasznie wycięty dol bikini, a na zdjęciu pelne zakrycie. Wzór tez odbiegał od tego na zdjęciu. Nie przyjęli nawet do reklamacji. Nie polecam tej strony!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość jest ok, cena całkiem niska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ten sklep to jakas kpina. Zamowienie nie doszlo pieniedzy nie chca oddac. Na maila odpowiadaja bardzo szybko ale glownie kopiuj wklej regulamin. Sprawe zglaszam do UOKiK
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Iga, np u mnie w zależności od produkty część była po 2 tygodniach, a cześć po 2 miesiącach :/ Tłumacza się ze przesyłka z zagranicy, koronawirus itp... Oczywiście wszystkie paczki przyszły z Chin, jedyny plus ze bielizna jest w porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ludzie, ta firma to porażka, wielka porażka. Czekam już 1,5 miesiąca na zamówienie. Jestem prawnikiem i zastanawiam się jak wyeliminować tę firmę z rynku. Mam już pomysł i będę dążyć do celu. Nie kupujcie u nich!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też na jedną paczkę czekałam 40 dni :/ Wgl zamówienie rozbili na kilka paczek i w każdej był 1 produkt, bez sensu. Co prawda jakościowo ok, i większość rzeczy doszło na czas, ale i tak dziwnie to wszystko działa O.o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciezko mi uwierzyc ze paczka tyle czasu nie dotarla - mam spore watpliwosci. Moze to wina poczty tu na miejscu bo ostatnio sporo paczek ginie. Do mnie kazde zamowienie z valetty doszlo bez problemow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Valetta to moje niedawne odkrycie więc ja mam za sobą dopiero jedno zamówienie, ale jestem pewna, że jeszcze na coś się skusze bo zamówiłam 3 staniki i 2 zestawy i z wszystkiego jestem bardzo zadowolona aktualnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja przed urlopem miesiąc wcześniej zamówiłam sobie dwa stroje kąpielowe i dotarły bez problemów w tym okresie. Cena też bardzo fajna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Informacja ze idzie z Chin jest na stronie tak samo o czasie oczekiwania. Tandeta? no nie powiedzialabym. Wiekszosc produktow jest o wiele lepsza niz dostepna u nas w galeriach handlowych a za mniejsze pieniadze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

no u mnie podobnie :) czasami to bylo 12 dni a czasami 18. Takze nie jest to jakis bardzo dlugi czas oczekiwania moim zdaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

szybko szybko ale czasem warto poczekac :) majtek w szafie nie brakuje wiec jak przyjda 2-3 tygodnie pozniej to nic sie nie dzieje, a cena w Valetta jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

i ja muszę to potwierdzić. Szkoda że nie mają inforlinii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Co na szorstkie dłonie? (69 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,