Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamawiałam miesiac temu - bikini, biustonosz i figi. Figi i bikini przyszly w jednej paczce. Biustonosza nie widać do tej pory (minął ponad miesiac). Pisałam do nich, nie mogą nic zrobić.
Co do bikini. Produkt niezgodny z opisem. Strasznie wycięty dol bikini, a na zdjęciu pelne zakrycie. Wzór tez odbiegał od tego na zdjęciu. Nie przyjęli nawet do reklamacji. Nie polecam tej strony!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość jest ok, cena całkiem niska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ten sklep to jakas kpina. Zamowienie nie doszlo pieniedzy nie chca oddac. Na maila odpowiadaja bardzo szybko ale glownie kopiuj wklej regulamin. Sprawe zglaszam do UOKiK
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Iga, np u mnie w zależności od produkty część była po 2 tygodniach, a cześć po 2 miesiącach :/ Tłumacza się ze przesyłka z zagranicy, koronawirus itp... Oczywiście wszystkie paczki przyszły z Chin, jedyny plus ze bielizna jest w porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ludzie, ta firma to porażka, wielka porażka. Czekam już 1,5 miesiąca na zamówienie. Jestem prawnikiem i zastanawiam się jak wyeliminować tę firmę z rynku. Mam już pomysł i będę dążyć do celu. Nie kupujcie u nich!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też na jedną paczkę czekałam 40 dni :/ Wgl zamówienie rozbili na kilka paczek i w każdej był 1 produkt, bez sensu. Co prawda jakościowo ok, i większość rzeczy doszło na czas, ale i tak dziwnie to wszystko działa O.o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciezko mi uwierzyc ze paczka tyle czasu nie dotarla - mam spore watpliwosci. Moze to wina poczty tu na miejscu bo ostatnio sporo paczek ginie. Do mnie kazde zamowienie z valetty doszlo bez problemow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Valetta to moje niedawne odkrycie więc ja mam za sobą dopiero jedno zamówienie, ale jestem pewna, że jeszcze na coś się skusze bo zamówiłam 3 staniki i 2 zestawy i z wszystkiego jestem bardzo zadowolona aktualnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja przed urlopem miesiąc wcześniej zamówiłam sobie dwa stroje kąpielowe i dotarły bez problemów w tym okresie. Cena też bardzo fajna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Informacja ze idzie z Chin jest na stronie tak samo o czasie oczekiwania. Tandeta? no nie powiedzialabym. Wiekszosc produktow jest o wiele lepsza niz dostepna u nas w galeriach handlowych a za mniejsze pieniadze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

no u mnie podobnie :) czasami to bylo 12 dni a czasami 18. Takze nie jest to jakis bardzo dlugi czas oczekiwania moim zdaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

szybko szybko ale czasem warto poczekac :) majtek w szafie nie brakuje wiec jak przyjda 2-3 tygodnie pozniej to nic sie nie dzieje, a cena w Valetta jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

i ja muszę to potwierdzić. Szkoda że nie mają inforlinii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zazwyczaj około 2 3 tygodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Komplety sportowe mają na pewno bardzo fajne, sama zamawiałam kilka. Czekałam zazwyczaj około 2 3 tygodni na dostawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dostałam od chłopaka pończochy z cyrkoniami i komplet seksownej bielizny z valetta i jestem zadowolona z prezentu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zawsze chcemy wszystko szybko, ale to nie jest wina innych że pojawiła się pewnym stopniu nieuwaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co ładnego zamówiłaś? Ja ostatnio brałam u nich komplet sportowy i wszystko się zgadzało. Wygodny i ogólnie funkcjonalny podczas ćwiczeń. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak to czytam to zawsze jestem zaskoczona - ja czasami mam wrazenie ze ludzie specjalne jakies zale wynajduja. Ja zamawiam co chwile cos od nich i szczerze? w sieciowkach nigdy nie mialam takiej jakosci a zostawiam tam o wiele wyzsze kwoty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

jaki krem na noc +30 ?? (207 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...