Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

To ze ida z Chin jest wszystko napisane :) zreszta teraz wiekszosc rzeczy sie tam produkuje i to nie jest zadne zaskoczenie. Ja co do jakosci to ani razu nie mialam zastrzezen a mam juz pizamy, bielizne, skarpetki a nawet stroj kapielowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mnie wczoraj doszła pierwsza paczka i przyznam że jest super :) rozmiary są dobre, materiał bielizny bardzo komfortowy, widać że to nie byle co. Ja się skusze na pewno na kolejne zamowienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

pończochy są akurat sexy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

u chinola kupuję od zawsze i nie narzekam xd w valetta kupiłam ponczochy z cyrkoniami za jakies 20 kilka zł z dostawą i po kilku tygodniach doszły. Potem okazało się że podobne u mojego chinola w mieścia za kilka ziko drożej na miejscu mogłam kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co do jakości się nie zgodzę, bo w moim przypadku była w porządku, ale przesyłka rodem aliexpress...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja finalnie czekałam 3 tygodnie na bieliznę i strój kąpielowy, więc trochę krócej ale i tak sporo. Co do jakości nie moge mieć zastrzeżeń, zwłaszcza w tej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie jakościowo ok, ale czas przesyłki 3 tygodnie jest trochę za długi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak to chyba najczęściej bywa. No niestety. Najlepiej zamówić samemu i się przekonać. Do mnie praktycznie co miesiąc albo co dwa idą paczki od nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

na przesylke z tego co wiem maja 100 dni chociaz sama maksymalnie czekalam miesiac. Warto poczekac :) obstawiam ze bedziesz zadowolona jak paczka przyjdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie :D ludzie nie przysiądą do przeczytania ale już piszą, że niby jakiś problem. Absurd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie to samo - druga paczka, tez przyszla po okolo 2 tygodniach :) I wszystko w dobrym rozmiarze. Ważne żeby znać swoj rozmiar i je poprawnie zamawiac :) czasami to mam wrazenie ze dziewczyny zamawiaja rozmiary jakie by chcialy miec a nie jakie maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

enigmatyczny? jak dla mnie regulamin jest bardzo jasny :) A trwałość i jakość bielizny od nich jest bardzo dobra w moim odczuciu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam dokładnie tak samo, bo ja akurat Valette odkrylam ponad rok temu i ciagle u nich zamawiam od tego czasu i bardzo lubię. Teraz zresztą znowu zamówilam :D maz mnie niedlugo z domu wyrzuci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

dokładnie - ja mam wrazenie ze ludzie nie czytaja a potem wylewaja zale i nieslusznie oczerniaja firme ktora nic zlego nie zrobila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A sprawdzałaś może w regulaminie ile mają czasu na realizację zamówienia z dostawą? To jest kluczowe jeśli chcesz podjąć jakieś kroki :)
Ja jak kiedyś nie dostałam jednych stringów to oddali mi całe środki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja również nie polecam sklepu. Towar poniżej wszelkiej jakosci. Na dostawę czekałam ponad miesiąc i towar rozbity po jednej rzeczy z zamówienia. Żenada. Jak się czyta ich własne opinie, to obiecująco wygląda. Nie dajcie się nabrać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To daj znać jak już otrzymasz odpowiedź, jak rozwiązali tą sytuację bo wyżej widzę odpowiedzi że jednak zwracali koszta jak coś nie doszło. A czas mają w regulaminie określony ile to może trwać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Hej, tragedia z tym sklepem od 3 miesięcy czekam na zamówienie nadal nie otrzymałam Towaru. Pisałam o zwrot pieniędzy to napisali ze paczka została wysłana i czekam kolejny miesiąc. Firma nierzetelna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Absolutnie nie polecam tego sklepu. Złożyłam zamówienie 19 maja. Do tej pory otrzymałam 3 z 7 rzeczy. Jako pierwsze dotarły leginsy, które były ok. Ale dzisiaj dotarły do mnie kolejne 2 rzeczy i są tragicznej jakości. Strata pieniędzy i przede wszystkim czasu. Paczki oczywiście z Chin. Czekam na odpowiedz w sprawie zwrotów. Spodziewam sie, że skoro jadą do mnie tak długo to tak samo uciążliwy i problemowy jest zwrot. nie polecam nikomu. Ostrzegajcie wszystkich przed tą firmą. Nie dajcie się skusić niską ceną i ładnymi zdjęciami
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi wysłali zagubione stringi na nowo i finalnie dostałam dwie pary w cenie jednych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

sucha skóra (72 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

jaki krem na noc +30 ?? (207 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...