Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Mi wysłali zagubione stringi na nowo i finalnie dostałam dwie pary w cenie jednych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słuchajcie, u mnie sytuacja jest taka jakiej jeszcze nie miałam. Zamówiłam łącznie od nich 5 produktów:
- 1 produkt przyszedł po 2 tygodniach, wszystko ok
- 2 i 3 produkt przyszedł po 3 tygodniach w jednej paczce i też wszystko ok. Po pierwszej dostawie nie zdziwiło mnie nawet opakowanie wyglądające bardzo tandetnie...
- 4 produkt przyszedł w złym kolorze... Zaproponowałam, że jak mi zwrócą za niego część pieniędzy to go sobie zostawię, bo reszta się zgadzała i... tego samego dnia zwrócili mi 30%, więc niby ok
- 5 produkt... Słuch o nim zaginął... Co prawda były to jedne stringi, ale tak łatwo nie popuszczam. Znowu do nich napisałam i wysłali mi je na nowo. Teraz hit, po kolejnych 2 tygodniach dostałam dwie paczki z dwoma stringami, czyli jedne mam za free xD

W związku z tym, że jest dlugi czas oczekiwania i jeszcze problemy jak wyżej to raczej tam więcej nie zamówię, mimo że mają fajne i tanie produkty, bo na allegro można znaleźć praktycznie to samo i za trochę większe pieniądze bym miała szybką dostawę. Jedyny plus że szybko odpowiadają na wiadomości i idzie się dogadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam dałam się nabrać nie polecam nikomu towar to totalny syf nie wart 2 zł w lumpie lepsze można kupić na dodatek połowy zamówienia do tej pory nie dostałam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie 3 tygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mniej więcej potwierdzam to co napisała Zuza, chociaż akurat ja się nie pomyliłam w trakcie składania zamówienia :)

"Potwierdzam, że zamówienie przychodzi w kilku paczkach i trochę się czeka chociaż w moim przypadku ostatecznie jestem zadowolona, bo:
1. Miałam problem z adresem, bo podałam zły. Napisałam im to od razu i poprawili dosłownie w 20 minut
2. Jak dostałam pierwszą paczkę i byłam pewna, że zostałam oszukana bo nie dostałam wszystkich zamawianych produktów to mi znowu w kilkanaście minut odpisali (i to o dziwo w niedzielę) i wyjaśnili, że jest kilka paczek i podali numery do ich śledzenia
3. Jedne majtki przyszły poprute, ale na swój koszt wysłali mi nowe. Znowu czekałam jakieś 3 tygodnie, ale z te lekko poprute mogłam sobie zostawić i ostatecznie je treoche sama naprawiłam
4. Jakość produktów jest adekwatna do ceny, dla przykładu zamówiłam 2 piżamki jedną za 30 a drugą za 90 złotych i widać różnicę w materiale sporą "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam , równiez czekam na zamówiony przeze mnie stój od 22.05.2020 . Dni w transporcie mam już 68 .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyta się calī regulamin, czy to takie zaskakujace w XXI wieku? Nie można zaakceptowac a potem miec pretensji do calego swiata. Ja uwielbiam zakupy w tym sklepie :) zarowno bielizna jak i ubrania sportowe sa super wiec warto poczekac na ta paczke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zawsze się czeka chwilę na zwrot - w każdym sklepie. Poza tym informacja o dlugosci czasu dostawy jest dostepna to gdzie szok? :) ja akurat nie mam problemu bo az tak dlugo nie czekalam nigdy, a nawet jak paczka szla dluzej to uwazam ze to nie problem, nie potrzebuje majtek z dnia na dzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie to aż irytuje że ludzie nie czytają a potem mają pretensje do wszystkich. A sklep bardzo lubię i uważam ze to uczciwa marka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie maksymalnie po miesiacu zawsze byly :) chwile sie czeka, ale warto bo bielizna jest fajna, wygodne i jakosciowo super - niektore majteczki mam rok i nosze co chwile i nic sie nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak nie ma? wszystko jest napisane w regulaminie :) wystarczy przeczytac, aczkolwiek nigdy nie szla do mnie paczka dluzej niz 2-3 tygodnie wiec nie ma co narzekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja czekam na paczkę już 61 dni, w mailach potrafią tylko prosić o cierpliwość i więcej czasu. Reklamacji nie chcą uznać. Stanowczo odradzam zakupy w tym miejscu, przesyłki z AliExpress przychodzą szybciej, a na dodatek są tańsze...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przejechałam się na tych 15 dniach, bo strój nie doszedł mi na wakacje :/ przyszedł po 20 dniach, aczkolwiek teoretycznie przy produkcie była informacja o czasie dostawy 2/3 tyg i w tym się zmieścili. Strój odesłałam i dostałam po 13 dniach zwrot pieniędzy. Jak komuś zależy na szybkiej dostawie to bym raczej nie ryzykowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekam od 23.05.2020r na zamówienie. Tłumacza, że musi minąć 60 dni ale roboczych. Kasy nie chcą zwrócić za brak towaru.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam na początku maja, dziś przyszła 1 z 5. Szkoda, że muszę to jakoś zwrócić bo rozmiar jakiś taki xxxs a nie medium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Katastrofa, nigdzie żadnej informacji odnośnie długiego czasu oczekiwania na wysyłkę, oraz brak informacji o wysyłkach z zagranicy. nieprawdziwa informacja o czasie dostarczenia 15 dni. Brak informacji o śledzeniu przesyłki. katastrofa !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia.
Czekam od czerwca do dziś nie ma staników których zamówiłam.
Pani Beata za każdym razem tylko pisze ze będą za dwa tygodnie ze jeszcze trzeba czekać i tak czekam i czekam i nie ma.

Porażka lepiej nie zamawiać szkoda pieniędzy czasu i nerwów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobnie :P chyba wszystko juz wyprobowałam łącznie ze strojami sportowymi i kapielowymi :D w tych cenach to warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ani razu się nie przejechałam na tej firmie wiec troche ciężko mi w to uwierzyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja zamawiam u nich regularnie, co jakiś czas jak potrzebuje to wybieram kilka staników, piżamkę nawet raz zamawiałam i rajstopy :) i zawsze było pod względem jakości super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...