Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Witam , równiez czekam na zamówiony przeze mnie stój od 22.05.2020 . Dni w transporcie mam już 68 .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyta się calī regulamin, czy to takie zaskakujace w XXI wieku? Nie można zaakceptowac a potem miec pretensji do calego swiata. Ja uwielbiam zakupy w tym sklepie :) zarowno bielizna jak i ubrania sportowe sa super wiec warto poczekac na ta paczke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zawsze się czeka chwilę na zwrot - w każdym sklepie. Poza tym informacja o dlugosci czasu dostawy jest dostepna to gdzie szok? :) ja akurat nie mam problemu bo az tak dlugo nie czekalam nigdy, a nawet jak paczka szla dluzej to uwazam ze to nie problem, nie potrzebuje majtek z dnia na dzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie to aż irytuje że ludzie nie czytają a potem mają pretensje do wszystkich. A sklep bardzo lubię i uważam ze to uczciwa marka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie maksymalnie po miesiacu zawsze byly :) chwile sie czeka, ale warto bo bielizna jest fajna, wygodne i jakosciowo super - niektore majteczki mam rok i nosze co chwile i nic sie nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak nie ma? wszystko jest napisane w regulaminie :) wystarczy przeczytac, aczkolwiek nigdy nie szla do mnie paczka dluzej niz 2-3 tygodnie wiec nie ma co narzekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja czekam na paczkę już 61 dni, w mailach potrafią tylko prosić o cierpliwość i więcej czasu. Reklamacji nie chcą uznać. Stanowczo odradzam zakupy w tym miejscu, przesyłki z AliExpress przychodzą szybciej, a na dodatek są tańsze...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przejechałam się na tych 15 dniach, bo strój nie doszedł mi na wakacje :/ przyszedł po 20 dniach, aczkolwiek teoretycznie przy produkcie była informacja o czasie dostawy 2/3 tyg i w tym się zmieścili. Strój odesłałam i dostałam po 13 dniach zwrot pieniędzy. Jak komuś zależy na szybkiej dostawie to bym raczej nie ryzykowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekam od 23.05.2020r na zamówienie. Tłumacza, że musi minąć 60 dni ale roboczych. Kasy nie chcą zwrócić za brak towaru.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam na początku maja, dziś przyszła 1 z 5. Szkoda, że muszę to jakoś zwrócić bo rozmiar jakiś taki xxxs a nie medium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Katastrofa, nigdzie żadnej informacji odnośnie długiego czasu oczekiwania na wysyłkę, oraz brak informacji o wysyłkach z zagranicy. nieprawdziwa informacja o czasie dostarczenia 15 dni. Brak informacji o śledzeniu przesyłki. katastrofa !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia.
Czekam od czerwca do dziś nie ma staników których zamówiłam.
Pani Beata za każdym razem tylko pisze ze będą za dwa tygodnie ze jeszcze trzeba czekać i tak czekam i czekam i nie ma.

Porażka lepiej nie zamawiać szkoda pieniędzy czasu i nerwów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobnie :P chyba wszystko juz wyprobowałam łącznie ze strojami sportowymi i kapielowymi :D w tych cenach to warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ani razu się nie przejechałam na tej firmie wiec troche ciężko mi w to uwierzyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja zamawiam u nich regularnie, co jakiś czas jak potrzebuje to wybieram kilka staników, piżamkę nawet raz zamawiałam i rajstopy :) i zawsze było pod względem jakości super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ja wlasnie to u nich lubie - ze wybor jest taki jak nigdzie indziej - jest w czym wybierac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie zgodze sie - zamawialam juz kilka razy i naprawde staniki jakosciowo lepsze niz np. te w sieciowkach a w o wiele lepszych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam czekałam na zamówienie ponad 3 miesiące. To co przyszło ani trochę nie przypomina tego co zamawiałam. Biustonosze są okropnej jakości i wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Jeden przyszedł mi wgl inny model. Czytając inne opinie aż się boję jak będzie wyglądał in zwrot...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ogólnie jest ok, sklep sam w sobie z dużą ilością bielizny w fajnym wydaniu i niskimi cenami. Czas na pewno jest lekką przeszkodą, natomiast wolałam poczekać przyszły 3 paczki ze stroje kąpielowym i dwoma kompletami bielizny. Rozmiary w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zamawiałam na Aliexpress i na Valetta, paczki przychodzą tak samo opakowane to fakt, a czas dostawy jest podobny... Ja na szczęście nie mam problemow z jakością, wykonaniem czy rozmiarem, więc jestem w miarę zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...