Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Nie zgodze sie - zamawialam juz kilka razy i naprawde staniki jakosciowo lepsze niz np. te w sieciowkach a w o wiele lepszych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam czekałam na zamówienie ponad 3 miesiące. To co przyszło ani trochę nie przypomina tego co zamawiałam. Biustonosze są okropnej jakości i wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Jeden przyszedł mi wgl inny model. Czytając inne opinie aż się boję jak będzie wyglądał in zwrot...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ogólnie jest ok, sklep sam w sobie z dużą ilością bielizny w fajnym wydaniu i niskimi cenami. Czas na pewno jest lekką przeszkodą, natomiast wolałam poczekać przyszły 3 paczki ze stroje kąpielowym i dwoma kompletami bielizny. Rozmiary w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zamawiałam na Aliexpress i na Valetta, paczki przychodzą tak samo opakowane to fakt, a czas dostawy jest podobny... Ja na szczęście nie mam problemow z jakością, wykonaniem czy rozmiarem, więc jestem w miarę zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi się nigdy nie zdażyla żadna wpadka w zamówieniu, ale mega milo ze zaproponowali czesciowy zwrot :) jak dla mnie to profesjonalne podejsce ze strony firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie cały czas jakościowo było w porządku, nigdy się nie nacięłam u nich a mam bielizne ktora noszę non stop od roku i nic się nie dzieje z nią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To fajnie, a ile czekałaś na zamówienie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Macie to nie fart :) mi wszystkie paczki przychodzily w maks 15 dni :) takze to norma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nigdy tyle u nich na paczke nie czekalam :) moze przez pandemie teraz taki problem ale to wszedzie tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tez tam leginsy zamawiam i to regularnie :) najlepsze jakie mam to wlasnie od nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jedno zamówienie miałam w dwóch osobnych paczkach. Na jedną czekałam 3 tygodnie, a na drugą 4 tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę sprawnie odpowiadają, można zarzucić im kilka innych wad, ale kontakt mailowy akurat jest na plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Akurat stroje kąpielowe mają ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mimo tego, że nie jestem jakoś super zachwycona valetta to musze powiedziec ze jednak te informacje nie sa malym drukiem, ponieważ pod każdym produktem i na każdej stronie są podawane wszystkie informacje. W moim przypadku czekałam 3 tygodnie na jedną paczkę i 4 tygodnie na drugą, jakościowo szału nie ma ale za te pieniądze akceptowalnie, napewno mają szybką obsługę klienta, bo kiedy nie napisałam to sprawnie dostawałam odpowiedzi. Raczej następnym razem zamówię prosto z chin bo po prostu jest taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Mam legginsy kupione w valetta z motywem kwiatów. Mega wygodne, ładnie leżą, no szkoda tylko że trzeba czekać dłużej na dostawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Haha ja czekam już 56 dni i nadal czekam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na jakość nie mogę narzekać, nie wiem do czego porownujesz ale moim zdaniem jakość jest lepsza niż w większosci sieciowek!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podstawą jest właśnie to żeby obsługa działała sprawnie i była uczciwa w podejściu do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

To może też sobie zamówię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najszybciej w ciągu 1,5 tyg, a najdłużej w ciągu 1,5 miesiąca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...