Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

A ile rzeczy zamawiałaś, u mnie przy jednej rzeczy były to niecałe 2,5 tygodnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Paczka ze strojem kąpielowym była po 15 dniach. Rozmiar i wybrana wersja ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi też rozbili zamówienie na pare paczek i doszły w rozstrzale od dwóch do aż pięciu tygodni... Jakościowo w zależności od konkretnego produktu, raczej ok. Peniuar przyszedł w złym kolorze i generalnie powiedzieli że na swój koszt wyślą drugi, a tego nie musze odsyłac, ale póki co nic nie doszło, więc zobaczymy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Około 2/3 tygodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, czekałam tak jak pisali około 2/3 tygodni i strój kąpielowy jest super :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam! Czekałam ponad 3 miesiące po czym zażądałam zwrotu.
Ani zwrotu ani dostawy. Uważajcie na nich!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to banda oszustów, najważniejsze jest mały drukiem, Kupiłam czekałam dwa miesiące i produkty nie doszły a teraz odmawiają zwrotu kasy, wymyślając co chwila co innego. nie kupujcie tam, produkty to chińszczyzna, znalazłam takie same produkty na Aliexpresie 5 razy tańsze. Firma to jedna wielka ściema.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja zamawiałam tam dwie rzeczy. Na jedną czekałam 4 miesiące! A drugiej się nie doczekałam. Jakość beznadziejna. Czas dostawy to już w ogóle bez komentarza. Naprawdę nie polecam nic od nich zamawiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam. Czekam juz 1,5 miesiąca na zamowienie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie przyszło po dwuch tyg chyba z polski, bo bez chinskich znaczkow, pidżama w porządku, kontakt przez telefon tragiczny bo to automat, ale na maila szybko mi odpisywali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Martą! Zamówienie koniec końców doszło i sama bielizna i strój kąpielowy są jakościowo w porządku, ale dokładnie to samo mogłam zamówić połowę taniej bezpośrednio z chinach sama, bez ich pomocy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba miałem niezłego fartwa bo moje zamówienie doszło po około 2 tygodniach. Co prawda w dwóch osobnych paczkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie jakościowo ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę przyznać, że ekipa Valetty to naprawdę zawodowcy, jeśli chodzi o wystawianie sobie pozytywnych opinii. :D
Aż pusty śmiech bierze.
Nie polecam tego pośrednika. Chyba, że masz ochotę dołożyć się do biznesu Valetty i zapłacić za pośrednictwo z Aliexpress...
A i nie licz, że jak sobie biorą prowizję, to chociaż gwarantują Ci jakąś opiekę, zwrot pieniędzy w razie niedotarcia paczki.. o nie, oni tylko za Ciebie wypełnią formularz na Aliexpress i o ile masz szczęście to przesyłka dotrze...
Ma-sa-kra
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie zamawiajcie z tego sklepu!! Oszustwo. Zrobiłam przedpłatę, czekam na towar 3 miesiąc. Ze sklepem nie ma kontaktu, odzywa się automatyczna sekretarka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wie Pani może, czy jeśli zamawiałam paczkę 21 czerwca to dojdzie mi do 1 sierpnia? Przez obecną sytuację boję się, że czas oczekiwania faktycznie może wydłużyć się do 60 dni..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak z jakością teraz, jednak jest w porządku? Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie rozbite na kilka, przyszło po 3 tygodniach, jakościowo spoko, ale mogłam to samo mieć taniej gdzie indziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dostałam produkty z chin, czas dostawy wiadomy... jakościowo spoko, ale niesmak pozostał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też przyszło finalnie kilka paczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...