Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

No to całkiem nieźle, jeśli jakość jest ok i w jakimś stopniu zwrot za zły kolor to nie ma na co narzekać. Też bym się zgodziła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

To samo, stroje przyszły w osobnych paczkach, ale chociaż jakość i rozmiar się zgadzają, wiec zostawiłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamowilam 3 tyg temu 3 kostiumy kąpielowe. Z czego do tej pory otrzymałam 2, każdy w innej paczce. Wszystko idzie z Chin. Tandeta. Nie warte nawet 5 zł. Nie polecam . Zwrot na własny koszt do Chin bo Valetta jest tylko pośrednikiem. Także każda rzecz trzeba wysyłać w inne miejsce. Nie warte uwagi, a co dopiero polecenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami tak jak piszesz lepiej poczekać na dostawę i sporo zaoszczędzić, tak jest w przypadku sklepu valetta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tak, bielizna przyszła po 3 tygodniach i wszystko zgodne z opisem poza tym, że peniuar przyszedł w złym kolorze, ale zaproponowali częściowy zwrot i nie musiałam nic odsyłać, wiec ujdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia. Czekałam na paczkę 2,5 miesiąca. Dostałam zły rozmiar i zupełnie co innego niż na prezentowanych zdjęciach. Jeśli chodzi o zwrot i wymianę towaru to nie ma na to szans. Wyrzucone pieniądze w błoto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka sama sytuacja mnie spotkała, że za pierwszym razem czekałam 3 miesiące i paczka się podobno zagubiła, ale mogę cie pocieszyc bo druga paczka bez problemu doszła i jest ok. Najprawdopodobniej przez koronawirusa jakieś problemy logistyczne były zwłaszcza jak to z chin idzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja od 3 miesiecy czekam na paczke, wysłali mi druga 5tygodni temu i wciaz nic. Napisalam to mowia ze jest dalej w transporcie ze to trwa 2-3 tygodnie blablabla No ja rozumiem wszystko ale trzy miesiace? Po kolejnym wysłaniu 5 tygodni? Paczki z AliExpress przychodzą szybciej, takiej samej jakości i w dodatku duzo taniej, takze nie polecam tego syfu z valletty:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, poza tym wszystkie informacje mają w regulaminie. Mam od nich czerwone body koronkowe, cena fajna i dobrze wykończone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

chyba naprawde mam farta, że moja piżamka dotarła o czasie i jest ok, wiadomo że za 3 dyszki nie ma co się spodziewać jakości z gucci xd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam. Zamawiałam strój, czekałam na przesyłkę 2 i pół miesiąca, gdzie podobno miał przyjść od 3 tygodni do 2 miesięcy, nie miałam aktualizowanych informacji na temat paczki. W dodatku to co przyszło to jest zupełnie co innego niż zamawiałam i akurat ta rzecz co przyszła była kilkakrotnie razy tańsza niż miała przyjść i zapłaciłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aga, byłam w takiej samej sytuacji, ale zdecydowałam się na zwrot do Chin. Koszt to jakoś kilkanaście złotych, a pieniądze jakoś po 10/12 dniach miałam na koncie z powrotem, raczej już u nich nic nie zamówię bo jakościowo mi nie odpowiadała mocno piżamka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam mieszane doświadczenia z tym sklepem. Kupiłam kilkanaście produktów i nie dość że przyszły podzielone na kilka paczek to czekałam od 2 tygodni do 5 tygodni na ostatnią paczkę. Jakościowo jestem połowicznie zadowolona bo niektóre produkty są naprawdę takie sobie, ale niektóre są bardzo dobre jakościowo. Majtki koronkowe przyszły mi w złym kolorze, ale o dziwo dostałam za nie 30% zwrotu. Jedynym + jest kontakt z nimi, bo odpisują szybko i wyjaśniają, podają linki do śledzenia itp itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie się zastanawiałam, czy sobie takiego kompletu nie sprawić bo zamierzam się na poważnie zabrać za ćwiczenia. Chyba mnie w takim razie przekonałyście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Po 25 dniach znalazłam paczkę w skrzynce pocztowej, która po prostu została tam wsadzona, więc nawet nie ogarnęłam że doszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam prawie miesiąc, ale akurat kontakt ze sklepem miałam cały czas w porządku :ooo Finalnie komplet bielizny za 20 zł okazał się bardzo fajny:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dziś 29 czerwiec, ja od 15 maja czekam na przesyłkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja też już 2 miesiące czekam. Kontakt ze sklepem fatalny. Pani, która odpisuje, odpowiada w sposób pretensjonalny i na odczep się. Jestem mega zawiedziona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też nie było kłopotów ze zwrotem. Mają naprawdę piękną bieliznę koronkową, z pomocą której można zrobić na swoim partnerze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hmm, u mnie 2/3 tygodnie i co do kontaktu ze sklepem to mam wręcz przeciwne odczucia, odpisują na fb bez problemu, na maila tak samo, bo miałam problem z majtkami, które przyszły w innym odcieniu i składałam reklamacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...