Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Nie znam się na regulaminach, ale co do tych pończoch to w 100% się zgadzam, bo są bajeczne! Po tym jak podczas szaleństw na parkiecie rozerwała mi się pierwsza para to zamówiłam 5 takich sam par i wszystkie przyszły normalnie w jednej paczce, więc nie wiem o co cho xDDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakość w zależności od produktu, u mnie akurat wszystko ok a kupilam stroj kapielowy i stroj sportowy bo mieli niezle ceny... Też nie zauważyłam tego czasu dostawy, że nawet do 60 dni może zająć (akurat do mnie przyszło zamówienie po 18 dniach dwie paczki równocześnie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam dwa sportowe komplety od valetta i jestem zadowolona ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Potwierdzam, że zamówienie przychodzi w kilku paczkach i trochę się czeka chociaż w moim przypadku ostatecznie jestem zadowolona, bo:
1. Miałam problem z adresem, bo podałam zły. Napisałam im to od razu i poprawili dosłownie w 20 minut
2. Jak dostałam pierwszą paczkę i byłam pewna, że zostałam oszukana bo nie dostałam wszystkich zamawianych produktów to mi znowu w kilkanaście minut odpisali (i to o dziwo w niedzielę) i wyjaśnili, że jest kilka paczek i podali numery do ich śledzenia
3. Jedne majtki przyszły poprute, ale na swój koszt wysłali mi nowe. Znowu czekałam jakieś 3 tygodnie, ale z te lekko poprute mogłam sobie zostawić i ostatecznie je treoche sama naprawiłam
4. Jakość produktów jest adekwatna do ceny, dla przykładu zamówiłam 2 piżamki jedną za 30 a drugą za 90 złotych i widać różnicę w materiale sporą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam, jakoś średnia, jednej paczki nie wysłali w ogóle mimo moich maili kiedy będzie paczka dziś napisali że minęło 100 dni i ani pieniędzy nie wyślą ani towaru i to ich ostateczną odpowiedź! Żart jakiś i kontakt bardzo niemiły. Nie polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Wszystko się zgadzało, termin realizacji może nie jest krótki, ale warto poczekać parę dni więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sama zamawiałam u nich kilka strojów kąpielowych, które mają naprawdę w świetnych cenach i jestem bardzo zadowolona, chociaż pakowanie tych strojów mogłoby być ładniejsze, bo nie dodają żadnego kartonowego pudełka, ładnego foliopakubczy czegokolwiek. Z tego co widziałam maja bardzo dużo dostępnych rzeczy i może stad biora się bardzo zróżnicowane opinie 0.o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie wszystko było ok z zamówieniem z tym że czekałam 15 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Mi wydaje się, ze regulamin jest dość jasny. Za niską cenę I niezłą jakość trzeba u nich troche poczekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciężko powiedzieć, że mogą być pozytywne jak czeka się kilka tygodni, gdzie z Allegro produkty są na pojutrze :/ Ja dostałam swój stanik samonośny i niby jest ok, gdyby nie to, że 6 dni po imprezie na którą mi był potrzebny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja zamówiłam 10 marca strój sportowy, jest 9 czerwca, a paczki nadal nie ma
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ufam tym pozytywnym opiniom...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy Pani przeczytała dokładnie post autorki? O to własnie pytała.
Widocznie przeczytała regulamin i chciała sprawdzić, czy coś takiego faktycznie funkcjonuje...
Myślę, że trudno jest komuś normalnemu uwierzyć, że działa coś, co mianuje się sklepem, a nie posiada absolutnie żadnego towaru, za nic nie odpowiada i kosi tylko kasę, a w razie problemów nie ma z kim gadać, bo z drugiej strony automat i standardowa gadka - 60 dni na przesyłkę (bo tyle idą średnio przesyłki z Aliexpress). Każdy kto chociaż raz zamawiał, zdaje sobie sprawę, że często przesyłki nie dochodzą, z różnych względów... Co robi Valetta? Spoko, zamówimy ci jeszcze raz, czekaj sobie następne 4 miesiące... to nie jest normalne, no ale może zgodne z regulaminem...
Jeżeli przesyłka nie dociera, to należy zwrócić środki, a nie kazać czekać na wątpliwej jakości produkty 3-8 miesięcy. Wszyscy wiemy jak działa Ali, jak coś nie dotarło, klikasz brak produktów, w ciągu dnia masz środki na koncie, a nie jak tutaj będą Cię zwodzić rok, albo dłużej.... Koszmar!!!

Dziwię się, że coś takiego jest w ogóle zgodne z prawem. Pośrednictwo - owszem, ktoś woli zamówić na Valetta.pl i przepłacić, jego sprawa. Ale jeśli produkt nie dochodzi po 3 miesiącach (!!), to karygodne jest, że nie otrzymuje zwrotu środków, tylko Valetta łaskawie zamawia u Chińczyka kolejną paczkę, potem kolejną, i kolejną....
Kto do tego w ogóle dopuścił? Jakaś luka w prawie i tyle.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Czekałam 28 dni i sportowy komplet jest boski :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Mega słaba jakość... Biustonosz samonośny po otwarciu paczki - klej się odkleił. A piżama przyszła popruta...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia jednym słowem... Czekalam 3 miesiące na przesyłkę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałam tam monokini, w regulamin się nie zagłębiałam, ale sam strój kąpielowy doszedł piękny! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja wolę zamawiać na stronach, na których chociaż wiem gdzie mogę wysłać maila i mi normalnie po polsku odpowiedzą, zamiast na aliexpress :) Każdy woli co innego, valette akurat polecam bo 3 zamowienia juz mi doszly i nie mialam problemów póki co
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sporo zamawiam online i pierwszy raz miałam rozbite zamówienie na kilka paczek... Finalnie poza czasem dostawy mogę im dać dobra ocene i polecać pod warunkiem, że ma się te 3 tygodnie czasu żeby poczekać na bielizne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czekałam 2.5 tyg na strój kąpielowy, ale ostatecznie przyszedł bez kitu świetny!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

sucha skóra (69 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...