Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dwa miesiące czekam na przesyłkę żadnego kontaktu ze sprzedawcą tragedia!!!zdecydowanie nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałem szorty kąpielowe dla mnie i strój kąpielowy dla dziewczyny na wakacje. Poza tym, że przyszły w dwóch paczkach na przełomie dwóch dni dopiero po dwóch tygodniach jesteśmy zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O takim wcześniej nie słyszałam, teraz sklepy do siebie są bardzo podobne ciėżko odróżnić. Do mnie zamówiony stanik z valetta dotarł jakoś po dwóch tygodniach. Rozmiar zgodny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe, bo mi odpisywali niemal od razu, co prawda zazwyczaj jakieś odpowiedzi wymijające czemu przesyłka długo idzie, no ale jednak... bielizna przyszła taka sama jak na fotkach poza tym, że jeden paniuar w kolorze czerwonym zamiast czarnym :/ Napisałam im o tym wkurzona, a oni stwierdzili ze wysla mi nowy tym razem czarny a czerwonego nie muszę odsyłać. Finalnie mam dlwa peniuary za cenę jednego, więc źle nie wyszłaam na tym xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zamówiłam 13 maja a doszło 27 maja to wychodzi 14 pełnych dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zrobiłam zwrot do Chin za kilkanaście złotych (zamówiłam za 80 zł, więc bardziej mi się opłacało) z tym, że u mnie zły był rozmiar, a jakościowo było wszystko ok, pewnie dużo zależy od wybranego produktu :/ Pieniądze miałam na koncie jakoś po 11 dniach od kiedy wysłałam im potwierdzenie zwrotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ukrywa i to dużo. Na zwrot pieniędzy za szmatki które wysłaja nie ma co liczyć . Nie ma ani adresu zwrotu ani w jakiej formie pieniądze wrócą . Regulamin jest niepełny . Proszę poczytać opinie . Jak widać nie ja jedna dałam się na to złapać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Absolutnie nie polecam. Produkty fatalnej jakości. Dodatkowo brak możliwości zwrotu bo są to wyłącznie produkty z Chin. Brak informacji na stronie . Zamówiona piżama okazała się fatalnej jakości szmata z zupełnie innego materiału .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aliexpress mnie nigdy nie przekonało bo nigdy jeszcze mi nic z niego nie dotarlo, a obslugi klienta tam wgl nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miałam podobny problem, zamówiłam 6 rzeczy i przyszły tylko 2... Od razu do nich zadzwoniłam i zonk, automat. napisałam mejla i prawie od razu odpowiedzieli, że to normalne, że produkty przychodzą w kilku paczkach. Nastraszyłam ich policja na co mi napisali, że jak produkt nie dojdzie to zrobią reklamację lub zwrócą mi pieniądze i sie trochę uspokoiłam. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu w ciągu kolejnych kilku dni doszły kolejne 3 rzeczy, a na ostatnia czekałam prawie 1,5 miesiaca... Ostatecznie bielizna przyszła w miarę dobra, ale ile miałam nerwów z tymi pojedynczymi paczkami to dwa razy pomysle zanim znowu u nich zamówię...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowe stringi i koronkowe figi kupiłam u nich w maju i przyszły na jakoś początku czerwca w kilku osobnych paczkach. Co do samej jakości i rozmiarów jestem bardzo zadowolona poza tym, że jedne majtki przyszły trochę za duże, ale nie chcę mi się nic z tym robić, bo w sumie nie spadają, a za 10 zł nie bede robic awantury xD Sklep jak sklep, bardzo słabe że czas dostawy jest długi, ale można ich napewno pochwalić za obsługę klienta, bo w 5 minut jeszcze nigdy nie otrzymywałam odpowiedzi jak u nich i to nawet w niedziele.
Podsumowując na minus:
- czas dostawy trochę zbyt długi
- zamówienie rozbite na kilka paczek
- z rozmiarami nie do końca jest idealnie, ale to standard przy zakupach online w moim przypadku
Na plus:
+ obsługa klienta
+ ceny, jakby nie patrzeć tym się sugerowałam akceptujac czas dostawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamawialam w styczniu biustonosz i taśmę do ciała. Biustonosz przyszedł po dwóch miesiącach i jest ok, ale za to taśma przyszła 3 miesiące później i to taśma nie do ciała a do szycia, nie klejąca się w ogóle, napisałam, wysłali znowu. I przyszło oczywiście znów nie to co trzeba. Więc trzeba uważać co się zamawia i mieć szczęście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żałuje, że nie doczytałam, że są tylko pośrednikami. Jak się okazuje towar z chin, więc rozmiary też chińskie. A kiedy chcesz wymienić, cóż dozwolony tylko zwrot, gdzie na własny koszt musisz wysłać do Chin- chociaż niby masz na to 14 dni?? hmm jeżeli ich paczki idą 3 tyg lub więcej, nie wiem jakim expressem musiałabym wysłać. Nie polecam! lepiej wydać trochę więcej w polskim sklepie i kupić coś co w razie czego zwrócisz bezproblemowo i bez zbędnych kosztów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jest w porządku, dwa tygodnie i w końcu mam swój strój kąpielowy. Wykonanie I rozmiar się zgadzają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Warto też dodać, że uprzedzili mnie o czasie dostawy, chociaż i tak sama go zauważyłam od razu na stronie, więc warto być gotowym na dłuższy czas oczekiwania, bo inaczej faktycznie można się rozczarować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też jestem zadowolona ze stroju kąpielowego, który zamówiłam w valetta :))) Doszedł w 12 dni, jakościowo jest bomba, rozmiar dobry, doradzili mi na instagrami, więc nie mam na co narzekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

co do obsługi klienta to też dziwią mnie takie wpisy, bo mi odpisywali nawet i w 5 min na maile. Bielizna doszła finalnie z opóźnieniem bo po 3/4 tygodniach w zależności od paczki, których dostałam kilka na jedno zamówienie i jakościowo szału nie ma, ale tragedii też nie, da się nosić, mam wrażenie że to po prostu azjatycka jakość jak w każdej sieciówce typu hm, reserved itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

... pośrednicy ... radzę przygotować się na długi .... długi ...czas Realizacji zamówienia ,W związku z tym nic nie mogę powiedzieć o jakości zamówionej rzeczy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

strasznie mnie to wszystko dziwi, bo u mnie wszystko było zgodnie z oczekiwaniami, dostawa w te 2/3 tygodnie, produkty są spoko (może nie jest to najwyższa jakość, ale cena jest naprawdę niska). Obstawiam jakies dzialania konkurencji albo komus naprawde zaleźli za skórę :o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie było trochę inaczej,.. Zamówiłam piżamę w rozmiarze XXL i niestety okazała się za mała, zaproponowali mi zwrot do Chin lub 30% zwrotu pieniędzy. Zdecydowałam się na odesłanie do Chin za co zapłaciłam niecałe 16 zł, a pieniądze miałam po 2 tygodniach na koncie. Co do samej piżamy to tak mi się spodobała, że zamówiłam znowu od nich w większym rozmiarze (na aliku nie mogłam jej znaleźć :/) i po kolejnych 2,5 tyg doszła i jest w końcu dobra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry tani fryzjer w Gdańsku :)) Gdzie? (68 odpowiedzi)

Hejka :) Znacie jakiegoś godnego polecenia niedrogiego fryzjera w Gdańsku ?

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

jaki krem na noc +30 ?? (206 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...