Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Mam mieszane doświadczenia z tym sklepem. Kupiłam kilkanaście produktów i nie dość że przyszły podzielone na kilka paczek to czekałam od 2 tygodni do 5 tygodni na ostatnią paczkę. Jakościowo jestem połowicznie zadowolona bo niektóre produkty są naprawdę takie sobie, ale niektóre są bardzo dobre jakościowo. Majtki koronkowe przyszły mi w złym kolorze, ale o dziwo dostałam za nie 30% zwrotu. Jedynym + jest kontakt z nimi, bo odpisują szybko i wyjaśniają, podają linki do śledzenia itp itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie się zastanawiałam, czy sobie takiego kompletu nie sprawić bo zamierzam się na poważnie zabrać za ćwiczenia. Chyba mnie w takim razie przekonałyście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Po 25 dniach znalazłam paczkę w skrzynce pocztowej, która po prostu została tam wsadzona, więc nawet nie ogarnęłam że doszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam prawie miesiąc, ale akurat kontakt ze sklepem miałam cały czas w porządku :ooo Finalnie komplet bielizny za 20 zł okazał się bardzo fajny:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dziś 29 czerwiec, ja od 15 maja czekam na przesyłkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja też już 2 miesiące czekam. Kontakt ze sklepem fatalny. Pani, która odpisuje, odpowiada w sposób pretensjonalny i na odczep się. Jestem mega zawiedziona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też nie było kłopotów ze zwrotem. Mają naprawdę piękną bieliznę koronkową, z pomocą której można zrobić na swoim partnerze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hmm, u mnie 2/3 tygodnie i co do kontaktu ze sklepem to mam wręcz przeciwne odczucia, odpisują na fb bez problemu, na maila tak samo, bo miałam problem z majtkami, które przyszły w innym odcieniu i składałam reklamacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dwa miesiące czekam na przesyłkę żadnego kontaktu ze sprzedawcą tragedia!!!zdecydowanie nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałem szorty kąpielowe dla mnie i strój kąpielowy dla dziewczyny na wakacje. Poza tym, że przyszły w dwóch paczkach na przełomie dwóch dni dopiero po dwóch tygodniach jesteśmy zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O takim wcześniej nie słyszałam, teraz sklepy do siebie są bardzo podobne ciėżko odróżnić. Do mnie zamówiony stanik z valetta dotarł jakoś po dwóch tygodniach. Rozmiar zgodny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe, bo mi odpisywali niemal od razu, co prawda zazwyczaj jakieś odpowiedzi wymijające czemu przesyłka długo idzie, no ale jednak... bielizna przyszła taka sama jak na fotkach poza tym, że jeden paniuar w kolorze czerwonym zamiast czarnym :/ Napisałam im o tym wkurzona, a oni stwierdzili ze wysla mi nowy tym razem czarny a czerwonego nie muszę odsyłać. Finalnie mam dlwa peniuary za cenę jednego, więc źle nie wyszłaam na tym xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zamówiłam 13 maja a doszło 27 maja to wychodzi 14 pełnych dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zrobiłam zwrot do Chin za kilkanaście złotych (zamówiłam za 80 zł, więc bardziej mi się opłacało) z tym, że u mnie zły był rozmiar, a jakościowo było wszystko ok, pewnie dużo zależy od wybranego produktu :/ Pieniądze miałam na koncie jakoś po 11 dniach od kiedy wysłałam im potwierdzenie zwrotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ukrywa i to dużo. Na zwrot pieniędzy za szmatki które wysłaja nie ma co liczyć . Nie ma ani adresu zwrotu ani w jakiej formie pieniądze wrócą . Regulamin jest niepełny . Proszę poczytać opinie . Jak widać nie ja jedna dałam się na to złapać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Absolutnie nie polecam. Produkty fatalnej jakości. Dodatkowo brak możliwości zwrotu bo są to wyłącznie produkty z Chin. Brak informacji na stronie . Zamówiona piżama okazała się fatalnej jakości szmata z zupełnie innego materiału .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aliexpress mnie nigdy nie przekonało bo nigdy jeszcze mi nic z niego nie dotarlo, a obslugi klienta tam wgl nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miałam podobny problem, zamówiłam 6 rzeczy i przyszły tylko 2... Od razu do nich zadzwoniłam i zonk, automat. napisałam mejla i prawie od razu odpowiedzieli, że to normalne, że produkty przychodzą w kilku paczkach. Nastraszyłam ich policja na co mi napisali, że jak produkt nie dojdzie to zrobią reklamację lub zwrócą mi pieniądze i sie trochę uspokoiłam. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu w ciągu kolejnych kilku dni doszły kolejne 3 rzeczy, a na ostatnia czekałam prawie 1,5 miesiaca... Ostatecznie bielizna przyszła w miarę dobra, ale ile miałam nerwów z tymi pojedynczymi paczkami to dwa razy pomysle zanim znowu u nich zamówię...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowe stringi i koronkowe figi kupiłam u nich w maju i przyszły na jakoś początku czerwca w kilku osobnych paczkach. Co do samej jakości i rozmiarów jestem bardzo zadowolona poza tym, że jedne majtki przyszły trochę za duże, ale nie chcę mi się nic z tym robić, bo w sumie nie spadają, a za 10 zł nie bede robic awantury xD Sklep jak sklep, bardzo słabe że czas dostawy jest długi, ale można ich napewno pochwalić za obsługę klienta, bo w 5 minut jeszcze nigdy nie otrzymywałam odpowiedzi jak u nich i to nawet w niedziele.
Podsumowując na minus:
- czas dostawy trochę zbyt długi
- zamówienie rozbite na kilka paczek
- z rozmiarami nie do końca jest idealnie, ale to standard przy zakupach online w moim przypadku
Na plus:
+ obsługa klienta
+ ceny, jakby nie patrzeć tym się sugerowałam akceptujac czas dostawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamawialam w styczniu biustonosz i taśmę do ciała. Biustonosz przyszedł po dwóch miesiącach i jest ok, ale za to taśma przyszła 3 miesiące później i to taśma nie do ciała a do szycia, nie klejąca się w ogóle, napisałam, wysłali znowu. I przyszło oczywiście znów nie to co trzeba. Więc trzeba uważać co się zamawia i mieć szczęście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...