Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

3 tygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobne wrażenia, że jednak trochę szybciej dochodzi z valetty niż z alika, bo z alika zazwyczaj czekam 2 miesiące, a na valettcie czekałam ostatnio niecałe 3 tygodnie. Chciałam zamówić strój kąpielowy z alika, ale takiego nie mogłam znaleźć i finalnie zamówiłam pewnie troche przepłacając z valetta i się nie rozczarowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zamawiałam i się nie zawiodłam. Do regulaminu jak zwykle nawet nie zajrzałam, tylko sprawdziłam czas dostawy i faktycznie w te 2/3 tyg mi wszystko podochodziło :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam to co piszą inni tzn zdecydowanie na minus długi czas dostawy i różnie to jest z jakością, a na plus obsługa klienta, duży wybór i spoko ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dostałam zwrot pieniędzy, po tym jak paczka przez prawie 3 miesiące nie dochodziła, najpierw zaproponowali, że mogą też wysłać produkt jeszcze raz za darmo bo podobno zgubił się po drodze, ale wybrałam zwrot hajsu i o dziwo jeszcze tego samego dnia miałam plny na koncie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tymi biustonoszami to jest trochę tak, że one są kilkurazowe, a czasem nawet i jednorazowe. Kiedyś kupiłam chyba na julimexie taki i po jednym razie byl do wywalenia. Od obsługi klienta dowiedziałam się że nie można ich nakładać na nabalsamowaną skórę i po każdym użyciu trzeba umyć go pod bieżącą wodą i zakleić folią z zestawu (ja to od razu odpakowałam i wywaliłam, więc pewnie dlatego tak się skończyło)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeden raz jakoś 15 dni, a drugi 12 dni... Paczka z chin, więc w sumie sprawnie biorąc pod uwagę odgledłość hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam podobną sytuację z tym, że jeden strój kąpielowy był ok, a drugi za mały. Co do jakości to nie mogę się do niczego przyczepić, bo jest po prostu fajna. Po kontakcie ze sklepem zaproponowali mi:
- zwrot do Chin na chiński adres (sprawdziłam na poczcie i koszt to jakoś 15 zł)
- zwrot 25% środków i możliwość zostawienia stroju bez konieczności odsyłania
Zrobiłam tak, że strój kąpielowy zostawiłam i oddałam siostrze, a te 25% zwrócili mi w ciągu kilku godzin na konto. Zamówiłam potem ten sam strój w większym rozmiarze, czekałam tym razem jakoś krócej bo 12 dni. Ostatecznie kosztowało mnie to trochę czasów i nerwów ale bez wiekszych problemow idzie sie dogadac z ich obsluga klienta gdzie sprawnie odpowiadaja nawet w weekendy. Moja ocena to 4/5 bo jednak czas dostawy jest slaby ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dziwne, w moim przypadku były to niecałe 3 tygodnie i bielizna przyszła dokładnie taka jaka powinna :o Mogłaby buc ładniej zapakowana, ale brak karteczki z podziękowaniami jak dla mnie można przeboleć :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Też zamówiłam od nich dwa sportowe komplety, bo mają ekstra wzory itp, czas oczekiwania mniej więcej taki jak podają na stronie tzn 2/3 tygodnie, kontakt z obsługą klienta na dobrym poziomie, odpisują w weekendy co jest rzadkością, więc jest to na duży +
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dostałam zwrot pieniędzy, po tym jak paczka przez prawie 3 miesiące nie dochodziła, najpierw zaproponowali, że mogą też wysłać produkt jeszcze raz za darmo bo podobno zgubił się po drodze, ale wybrałam zwrot hajsu i o dziwo jeszcze tego samego dnia miałam plny na koncie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również zamawiałam piżamę z valetta i akurat z jakości jestem zadowolona. Zapłaciłam 80 zł i niczym nie odbiega od o wiele droższych piżam np. z labress, esotiq itp. Fakt faktem czekałam 3 tygodnie jak już tutaj wspominałam, więc napewno 5 gwiazdkowej oceny to bym im nie dała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dłużyło mi się strasznie, ale w dzisiaj wreeeszcie doszło. Zamawiałam pod koniec maja, więc około 3 tygodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

U mnie były dwie paczki, były lekko po dwóch tygodniach. Rozmiar I kolor się zgadzały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

czekałem 20 kilka dni, w moim przypadku wszystko przesłali w jednej paczce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jezeli mogłabym ja również zadac pytanie.
Jak długo czekałyście na swoje paczki? Czekam juz miesiąc i powoli zaczynam miec dosc.
Paczka moja zostala rozdzielona na 3 części, czy jak ktos tak mial to czy duza była różnica czasu między pierwsza a trzecia paczka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regulaminu nie czytałem, ale zamówienie koniec końców doszło i jakościowo jest spoko, ponownie bym się dwa razy zastanowił czy zamawiać bo czekałem jakoś 20 kilka dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten butik jest śmieszny. Złożyłem zamówienie na początku lutego. W marcu i kwietniu pisałem do nich, że nie otrzymałem przesyłki. W odpowiedzi odpisali, ze czas realizacji to 60 dni. Po ponad 60 dniach napisałem odpisali, że jednak 90 dni. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź:
Dzień dobry,
Od daty wysyłki zamówienia, o którym mowa, minęło 109 dni. W związku z tym nie możemy zwrócić pieniędzy lub ponownie nadać zamówienia. Nasze stanowisko jest ostateczne.

To jest zwykła kradzież.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałam z Aliexpress kilka razy, a z valetty dwa razy i faktycznie z obydwu miejsc towar leci z chin, aczkolwiek nie wiem czy to przypadek ale z valetty zawsze troche szybciej mi przychodziło... Na plus jest to, że jest polska obsługa klienta i bez problemu można się zapytać o jakieś rzeczy. Napewno przez zakupem w valetta jak ktoś potrafi to warto sprawdzić cenę na aliku czy aby za bardzo się nie przepłaca :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wczoraj po 2.5 tyg doszło mi kilka par szortów kąpielowych i jestem zadowolony przede wszystkim ze współczynnkika cena/jakość. Kontakt z obsługą klienta na dobrym poziomie, ale bardzo brakuje działającej infolinii na której są ludzie, a nie automat, więc oceniam 4/5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...