Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jest w porządku, dwa tygodnie i w końcu mam swój strój kąpielowy. Wykonanie I rozmiar się zgadzają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Warto też dodać, że uprzedzili mnie o czasie dostawy, chociaż i tak sama go zauważyłam od razu na stronie, więc warto być gotowym na dłuższy czas oczekiwania, bo inaczej faktycznie można się rozczarować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też jestem zadowolona ze stroju kąpielowego, który zamówiłam w valetta :))) Doszedł w 12 dni, jakościowo jest bomba, rozmiar dobry, doradzili mi na instagrami, więc nie mam na co narzekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

co do obsługi klienta to też dziwią mnie takie wpisy, bo mi odpisywali nawet i w 5 min na maile. Bielizna doszła finalnie z opóźnieniem bo po 3/4 tygodniach w zależności od paczki, których dostałam kilka na jedno zamówienie i jakościowo szału nie ma, ale tragedii też nie, da się nosić, mam wrażenie że to po prostu azjatycka jakość jak w każdej sieciówce typu hm, reserved itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

... pośrednicy ... radzę przygotować się na długi .... długi ...czas Realizacji zamówienia ,W związku z tym nic nie mogę powiedzieć o jakości zamówionej rzeczy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

strasznie mnie to wszystko dziwi, bo u mnie wszystko było zgodnie z oczekiwaniami, dostawa w te 2/3 tygodnie, produkty są spoko (może nie jest to najwyższa jakość, ale cena jest naprawdę niska). Obstawiam jakies dzialania konkurencji albo komus naprawde zaleźli za skórę :o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie było trochę inaczej,.. Zamówiłam piżamę w rozmiarze XXL i niestety okazała się za mała, zaproponowali mi zwrot do Chin lub 30% zwrotu pieniędzy. Zdecydowałam się na odesłanie do Chin za co zapłaciłam niecałe 16 zł, a pieniądze miałam po 2 tygodniach na koncie. Co do samej piżamy to tak mi się spodobała, że zamówiłam znowu od nich w większym rozmiarze (na aliku nie mogłam jej znaleźć :/) i po kolejnych 2,5 tyg doszła i jest w końcu dobra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 tygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobne wrażenia, że jednak trochę szybciej dochodzi z valetty niż z alika, bo z alika zazwyczaj czekam 2 miesiące, a na valettcie czekałam ostatnio niecałe 3 tygodnie. Chciałam zamówić strój kąpielowy z alika, ale takiego nie mogłam znaleźć i finalnie zamówiłam pewnie troche przepłacając z valetta i się nie rozczarowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zamawiałam i się nie zawiodłam. Do regulaminu jak zwykle nawet nie zajrzałam, tylko sprawdziłam czas dostawy i faktycznie w te 2/3 tyg mi wszystko podochodziło :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam to co piszą inni tzn zdecydowanie na minus długi czas dostawy i różnie to jest z jakością, a na plus obsługa klienta, duży wybór i spoko ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dostałam zwrot pieniędzy, po tym jak paczka przez prawie 3 miesiące nie dochodziła, najpierw zaproponowali, że mogą też wysłać produkt jeszcze raz za darmo bo podobno zgubił się po drodze, ale wybrałam zwrot hajsu i o dziwo jeszcze tego samego dnia miałam plny na koncie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tymi biustonoszami to jest trochę tak, że one są kilkurazowe, a czasem nawet i jednorazowe. Kiedyś kupiłam chyba na julimexie taki i po jednym razie byl do wywalenia. Od obsługi klienta dowiedziałam się że nie można ich nakładać na nabalsamowaną skórę i po każdym użyciu trzeba umyć go pod bieżącą wodą i zakleić folią z zestawu (ja to od razu odpakowałam i wywaliłam, więc pewnie dlatego tak się skończyło)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeden raz jakoś 15 dni, a drugi 12 dni... Paczka z chin, więc w sumie sprawnie biorąc pod uwagę odgledłość hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam podobną sytuację z tym, że jeden strój kąpielowy był ok, a drugi za mały. Co do jakości to nie mogę się do niczego przyczepić, bo jest po prostu fajna. Po kontakcie ze sklepem zaproponowali mi:
- zwrot do Chin na chiński adres (sprawdziłam na poczcie i koszt to jakoś 15 zł)
- zwrot 25% środków i możliwość zostawienia stroju bez konieczności odsyłania
Zrobiłam tak, że strój kąpielowy zostawiłam i oddałam siostrze, a te 25% zwrócili mi w ciągu kilku godzin na konto. Zamówiłam potem ten sam strój w większym rozmiarze, czekałam tym razem jakoś krócej bo 12 dni. Ostatecznie kosztowało mnie to trochę czasów i nerwów ale bez wiekszych problemow idzie sie dogadac z ich obsluga klienta gdzie sprawnie odpowiadaja nawet w weekendy. Moja ocena to 4/5 bo jednak czas dostawy jest slaby ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dziwne, w moim przypadku były to niecałe 3 tygodnie i bielizna przyszła dokładnie taka jaka powinna :o Mogłaby buc ładniej zapakowana, ale brak karteczki z podziękowaniami jak dla mnie można przeboleć :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Też zamówiłam od nich dwa sportowe komplety, bo mają ekstra wzory itp, czas oczekiwania mniej więcej taki jak podają na stronie tzn 2/3 tygodnie, kontakt z obsługą klienta na dobrym poziomie, odpisują w weekendy co jest rzadkością, więc jest to na duży +
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dostałam zwrot pieniędzy, po tym jak paczka przez prawie 3 miesiące nie dochodziła, najpierw zaproponowali, że mogą też wysłać produkt jeszcze raz za darmo bo podobno zgubił się po drodze, ale wybrałam zwrot hajsu i o dziwo jeszcze tego samego dnia miałam plny na koncie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również zamawiałam piżamę z valetta i akurat z jakości jestem zadowolona. Zapłaciłam 80 zł i niczym nie odbiega od o wiele droższych piżam np. z labress, esotiq itp. Fakt faktem czekałam 3 tygodnie jak już tutaj wspominałam, więc napewno 5 gwiazdkowej oceny to bym im nie dała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dłużyło mi się strasznie, ale w dzisiaj wreeeszcie doszło. Zamawiałam pod koniec maja, więc około 3 tygodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,