Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

wczoraj zamówiłam piżamkę, zobaczymy po jakim czasie przyjdzie. A tak to kiedy zamawialiście swoje produkty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zupełnie innego zdania. Z moim kompletem bielizny wszystko było Ok, poza 3 tygodniami niecierpliwego czekania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sklep Valetta, to jedno wielkie oszustwo. Wystawiają zdjęcia zupełnie innego produktu.Zamówiłam satynowy koronkowy peniuar do kostek, przyszło mi coś na kształt firanki z obszyciem koronkowym, max długim do pół uda i za małym (doradzano mi rozmiar taki jaki noszę). Zwrot trzeba nadać jak się okazuje do Chin, więc resztę zostawię bez komentarza...
Dorota.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia.. zamówiłam piżamę przyszła po 2,5 miesiąca i jest tak prześwitująca ze nadaje się tylko do wyrzucenia... nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamawiałam, przyszło po 3 tygodniach zgodnie z tym co wszędzie podają i jestem zadowolona, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem zadowolona. Zamawiałam strój kąpielowy i faktycznie przyszedł po 3 tygodniach ALE jest przy każdym produkcie informacja o czasie dostawy, więc się tego spodziewałam... Jakość bardzo dobra, kontakt z obsługa klienta wzorowy. Nigdy nie czekałam na odpowiedź na maila dłużej niż godzinę. Naprawdę jestem w szoku jak ludzie nic nie czytają a potem mają wielkie pretensje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam jakośc bardzo slaba, otrzymalam produkt potargany na szwach. Czekalam na produkty ponad 2 miesiące. Na stronie valetta.pl opinie sa swietne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, ja już czekam 4 miesiące, nic do mnie nie przyszło a podobno wysłali już drugi raz zamówienie. Kasy nie chcą zwrócić, oszuści i złodzieje, pozytywne komentarze są napisane przez nich lub opłacone blogerki. Naciągają tylko ludzi szczerze odradzam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Hej zamawiałam i szczerze odradzam. Zamówienie złożone ponad 3 miesiące temu nadal nie dotarło. Nie da się nic wyjaśnić. Nie chcą zwrócić pieniędzy. Mydla oczy od miesięcy, że zamówienie niedługo przyjdzie. Na nic się zdaje proszenie i zwrot kosztów. Nie polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIe polecam nic tam zamawiać. Najgorszy sklep internetowy z jakimkolwiek miałem do czynienia. Produkty z Aliexpress z podbitą znacząco ceną.
Na przesyłkę czeka się 2,5 miesiąca.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam kupować tam, valetta jest sklepem który sprzedaje rzeczy z AliExpress za dziesięciokrotna cenę. Rzeczy przychodzą po 3 miesiącach. Może jakość jest dobra, ale jest identyczna jak na AliExpress tylko różni sie cena. Lepiej zamówić z Ali bezpośrednio o oszczędzić duzo pieniędzy niż bawić sie z tym sklepem. Ja jestem oburzona ich obsługa i czasem oczekiwana. Na stronie jest napisane ze średnio 2/3 tygodnie do 66 dni. A moje rzeczy i tak przyszły dopiero po 3 miesiącach. Nie polecam i dodatkowo większość opinii w internecie to opłacane reklamy na zasadzie wysyłają blogerka ubrania i one robią pozytywny post. A na ich stronie strefa opinii to jedna wielka ściema. Klienci nie mg posiać opinii co oznacza ze wszystko co tam widzicie to opinie osób odpowiedzialnych za stronę i właścicieli sklepu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga! To nie jest sklep tylko pośrednik z Aliexpress i innych chińskich sklepów, można dużo taniej kupić u chińczyka bezpośrednio, nie możńa odstąpić od umowy pomimo że czekam ponad 2 miesiące na paczkę !!! Korzystajcie z płatności kartą przy zakupie, to w razie problemu skorzystacie z chargeback!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko z aliexpress, odradzam. googlaj "aliexpress valetta opinie"
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Sa tylko pośrednikiem. Towar zamawiany z chin. Czekam na przesyłkę ponad 40 dni.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o regulamin, to zgadza się - wyraźnie wskazują, że są jedynie pośrednikiem.
Sama nie zamawiałam, widziałam natomiast słabe opinie odnośnie jakości i czasu realizacji.

Z wyglądu strony, bardzo podobna do dawnej Hermiony, warto poszukać opinii...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?