Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Czekałam 2.5 tyg na strój kąpielowy, ale ostatecznie przyszedł bez kitu świetny!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślę, że jakbyśmy dokładnie wszyscy czytali regulaminy to skutecznie uniknęlibyśmy wiele tego typu problemów i późniejszych zażaleń :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kupiłam w valetta kilka koronkowych kompletów, bezszwowe majtki i w sumie się nie zawiodałam, najdłużej czekałam na majtki, które szły ponad miesiąc, ale inne rzeczy przyszły w ciągu tych 2/3 tygodni od zamówienia. Faktycznie tak jak część tutaj pisze rozdzielają zamówienia na kilka paczek co jest według mnie słabe :/ Ale oprócz tego to mogę polecić jak ktoś ma czas rzeby kupić taniej na polskiej stronie i trochę poczekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zazwyczaj stringi składają się z dwóch sznurków :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miałam podobną sytuację i zdecydowałam się na zrobienie tego zwrotu do chin i okazało się że za wysyłkę zapłaciłam jakoś 15 zł czyli mniej więcej tyle co w polsce. Pieniądze jakoś po dwóch tygodniach były na moim koncie bankowym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

W tych pończochach też zakochałam się od pierwszego nałożenia i zobaczenia jak się pięknie mienią! Nie do końca byłam przekonana do a'la pasa do pończoch i wycięć, ale finalnie są ok, zwłaszcza podobają się mojemu chłopakowi... If you know what I mean :>>>>>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie to było 2,5 tyg i 3 tyg na swoje zamówienie, bo rozbili je na dwie paczki. Z samej obsługi klienta jestem zadowolona, bo co prawda jeden produkt przyszedł z wadą, ale szybko zareagowali i wysłali mi za darmo drugi raz ten sam produkt i przyszedł ok. Nawet nie musiałam odsyłać tego z wadą. Uważam, że mają bardzo dobre ceny i chyba będę zamawiać tam częściej zwłaszcza jak będę mogła trochę poczekać na paczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To uczucie, gdy dowiadujesz się, że wszystko dookoła jest z Chin i uważa się to za oszustwo... :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Czekałam na swoje zamówienie ponad dwa tygodnie i natknęłam się na negatywne opinie... Od razu zaczęłam ich straszyć policją, prokuraturą itp, a oni o dziwo bardzo miło mi odpowiadali i koniec końców paczka po kilku dniach dotarła. Oczywiście ich przeprosiłam i w sumie zauważyłam dopiero, że jak byk piszą na stronie o tym czasie dostawy... Z samego stroju kąpielowego i kompletu bielizny jestem całkiem zadowolona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W moim odczuciu mają dużo rzeczy o zróżnicowanej jakości w zależności od cen. Zrobiłam zamówienie Na 750 zł i część rzeczy jednak mi się nie spodobała, ale nie miałam większych problemów ze zwrotem jak niektórzy co tutaj piszą. Po nadaniu paczki w następnym tygodniu praktycznie miałam pieniądze za część zamówienia (200 zł). Fakt faktem paczki przychodziły oddzielnie od 2 do prawie 5 tygodniu na nie czekałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tez mam od valetta pończochy z cyrkoniami i jestem zadowolona :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zamawiałam i jest w porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak , to oszusci i tyle, moge podeslc fotki ciuchow - itny szajs, zupelnie inne niz na zdjeciach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia najtańszy chłam od Chińczyków zamiast stringów koronkowych dwa sznurki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

tragedia!
Klienta mają w d*pie. Nie dość,że paczka przyszła po bardzo długim czasie to jeszcze niekompletna. W środku żadnego paragonu, przy spodniach nie było nawet wszytej metki. Po wysłaniu maila ( nie jednego) dostałam informację,że nie otrzymam zwrotu pieniędzy za brakujący towar ani nie wyślą mi go kolejną paczką bo minął niby termin reklamacji! ( nie prawda!) zamierzam zgłosić sprawę do US oraz na Policję. nie polecam!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie całe szczęściem było wszystko w porządku, bielizna koronkowa i bokserki dla męża w dobrym rozmiarze, wykonanie też w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam bardzo podobne wrażenie, generalnie wszystko fajnie, gdyby nie czas dostawy, o którym niby informują, ale i tak każdy liczy na szybsza dostawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziewczyny czy napewno do nich pisałyście? :o Aż ciężko w to uwierzyć po tym jak się samemu dostało spooko rzeczy i kontakt był ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mi paczka przyszła co prawda bez chińskich znaczków, ale na metce made in china, więc pewnie to samo. Sama bielizna i strój sportowy są dobrze uszyte i fajnie wyglądają na żywo ^^ Kontakt ze sklepep jest na dobrym poziomie, chociaż automatyczna infolinia jest zdecydowanie na minus :/ preferowalabym kontakt telefoniczny niz mejlowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie warto czytać regulamin, ja wiedziałam na co się piszę i ile może potrwać realizacja. Znalazłam piękny komplet nocny za nieduże pieniądze. Paczka była u mnie po 2 tygodniach, kolor i rozmiar się zgadzają. Wykończenie też niczego sobie. No ale każdy może mieć swoje zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...