Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Zamawiałam tam monokini, w regulamin się nie zagłębiałam, ale sam strój kąpielowy doszedł piękny! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja wolę zamawiać na stronach, na których chociaż wiem gdzie mogę wysłać maila i mi normalnie po polsku odpowiedzą, zamiast na aliexpress :) Każdy woli co innego, valette akurat polecam bo 3 zamowienia juz mi doszly i nie mialam problemów póki co
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sporo zamawiam online i pierwszy raz miałam rozbite zamówienie na kilka paczek... Finalnie poza czasem dostawy mogę im dać dobra ocene i polecać pod warunkiem, że ma się te 3 tygodnie czasu żeby poczekać na bielizne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czekałam 2.5 tyg na strój kąpielowy, ale ostatecznie przyszedł bez kitu świetny!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślę, że jakbyśmy dokładnie wszyscy czytali regulaminy to skutecznie uniknęlibyśmy wiele tego typu problemów i późniejszych zażaleń :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kupiłam w valetta kilka koronkowych kompletów, bezszwowe majtki i w sumie się nie zawiodałam, najdłużej czekałam na majtki, które szły ponad miesiąc, ale inne rzeczy przyszły w ciągu tych 2/3 tygodni od zamówienia. Faktycznie tak jak część tutaj pisze rozdzielają zamówienia na kilka paczek co jest według mnie słabe :/ Ale oprócz tego to mogę polecić jak ktoś ma czas rzeby kupić taniej na polskiej stronie i trochę poczekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zazwyczaj stringi składają się z dwóch sznurków :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miałam podobną sytuację i zdecydowałam się na zrobienie tego zwrotu do chin i okazało się że za wysyłkę zapłaciłam jakoś 15 zł czyli mniej więcej tyle co w polsce. Pieniądze jakoś po dwóch tygodniach były na moim koncie bankowym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

W tych pończochach też zakochałam się od pierwszego nałożenia i zobaczenia jak się pięknie mienią! Nie do końca byłam przekonana do a'la pasa do pończoch i wycięć, ale finalnie są ok, zwłaszcza podobają się mojemu chłopakowi... If you know what I mean :>>>>>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie to było 2,5 tyg i 3 tyg na swoje zamówienie, bo rozbili je na dwie paczki. Z samej obsługi klienta jestem zadowolona, bo co prawda jeden produkt przyszedł z wadą, ale szybko zareagowali i wysłali mi za darmo drugi raz ten sam produkt i przyszedł ok. Nawet nie musiałam odsyłać tego z wadą. Uważam, że mają bardzo dobre ceny i chyba będę zamawiać tam częściej zwłaszcza jak będę mogła trochę poczekać na paczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To uczucie, gdy dowiadujesz się, że wszystko dookoła jest z Chin i uważa się to za oszustwo... :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Czekałam na swoje zamówienie ponad dwa tygodnie i natknęłam się na negatywne opinie... Od razu zaczęłam ich straszyć policją, prokuraturą itp, a oni o dziwo bardzo miło mi odpowiadali i koniec końców paczka po kilku dniach dotarła. Oczywiście ich przeprosiłam i w sumie zauważyłam dopiero, że jak byk piszą na stronie o tym czasie dostawy... Z samego stroju kąpielowego i kompletu bielizny jestem całkiem zadowolona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W moim odczuciu mają dużo rzeczy o zróżnicowanej jakości w zależności od cen. Zrobiłam zamówienie Na 750 zł i część rzeczy jednak mi się nie spodobała, ale nie miałam większych problemów ze zwrotem jak niektórzy co tutaj piszą. Po nadaniu paczki w następnym tygodniu praktycznie miałam pieniądze za część zamówienia (200 zł). Fakt faktem paczki przychodziły oddzielnie od 2 do prawie 5 tygodniu na nie czekałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tez mam od valetta pończochy z cyrkoniami i jestem zadowolona :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zamawiałam i jest w porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak , to oszusci i tyle, moge podeslc fotki ciuchow - itny szajs, zupelnie inne niz na zdjeciach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia najtańszy chłam od Chińczyków zamiast stringów koronkowych dwa sznurki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

tragedia!
Klienta mają w d*pie. Nie dość,że paczka przyszła po bardzo długim czasie to jeszcze niekompletna. W środku żadnego paragonu, przy spodniach nie było nawet wszytej metki. Po wysłaniu maila ( nie jednego) dostałam informację,że nie otrzymam zwrotu pieniędzy za brakujący towar ani nie wyślą mi go kolejną paczką bo minął niby termin reklamacji! ( nie prawda!) zamierzam zgłosić sprawę do US oraz na Policję. nie polecam!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie całe szczęściem było wszystko w porządku, bielizna koronkowa i bokserki dla męża w dobrym rozmiarze, wykonanie też w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam bardzo podobne wrażenie, generalnie wszystko fajnie, gdyby nie czas dostawy, o którym niby informują, ale i tak każdy liczy na szybsza dostawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

leczenie trądziku (117 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Dieta, aktywność fizyczna. (22 odpowiedzi)

Jeśli stosujecie jakieś diety napiszcie o nich, w jakim celu jest dieta ( nie koniecznie musi być...