Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Dziewczyny czy napewno do nich pisałyście? :o Aż ciężko w to uwierzyć po tym jak się samemu dostało spooko rzeczy i kontakt był ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mi paczka przyszła co prawda bez chińskich znaczków, ale na metce made in china, więc pewnie to samo. Sama bielizna i strój sportowy są dobrze uszyte i fajnie wyglądają na żywo ^^ Kontakt ze sklepep jest na dobrym poziomie, chociaż automatyczna infolinia jest zdecydowanie na minus :/ preferowalabym kontakt telefoniczny niz mejlowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie warto czytać regulamin, ja wiedziałam na co się piszę i ile może potrwać realizacja. Znalazłam piękny komplet nocny za nieduże pieniądze. Paczka była u mnie po 2 tygodniach, kolor i rozmiar się zgadzają. Wykończenie też niczego sobie. No ale każdy może mieć swoje zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zamawiałam jakoś na początku lutego i dostałam w połowie lutego, więc tragedii nie ma, ale szału też nie. Chociaż spodziewałam się tego bo jest o tym info na ich stronie. Wzięłam na próbę kilka piżam i się nie zawiodłam, fakt że te tańsze są ze słabszych materiałów ale chyba o to z tymi tańszymi chodzi dlatego sa tanie xd kilka razy pisałam do nich na maila i odpowiedź zawsze dostawałam szybko, więc nie ma się co do czego czepić poza tą kwestią dostawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hej, nie kupujcie z tego sklepu, jakość tragiczna, wysyłka z aliexpress!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czas dostawy jest w regulaminie ;) wystarczy przeczytać. Firma nic nie ukrywa ;) więc jak ktoś jest w szoku to ze swojej winy. Ja z pelną swiadomościa od nich zamawiam i lubię bardzo ten sklep bo ok na paczkę trochę się czeka ale super bielizna przychodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mam od nich strój kąpielowy i co prawda jest wycięty na tyłku, ale teraz taka moda :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też mam od nich skarpetki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mysle ze z wiekszosci sklepow mozna znaleźć rzeczy na aliexpress... Takie czasy, a co do samego sklepu to dostałam od chłopaka w prezencie pończochy z cyrkoniami od valetta i są mega!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dokładnie tak, towar doszedł z chin w moim przypadku w jakoś 3/4 tygodnie. Zamówienie zostało rozbite na kilka osobnych paczek, ale w sumie większość rzeczy doszła w porządku rozmiarowo i jakościowo. Miałam problem z tym, że biustonosz przyszedł z wadą fabryczną, ale wysłali mi w zamian nowy, bez konieczności odsyłania. Jedynym minusem było, że czekałam kolejne 2 tygodnie ale w sumie nie jest najgorzej jak za te pieniadze. Napewno obsluge klienta maja w porządku bo naprawdę sprawnie odpowiadają na wiadomości i na fb i na mailu a nawet na insta z nimi pisałam :D z tym co tutaj niektorzy pisza ze made in china to tak szczerze... 99% rzeczy jest teraz z chin wiec nie mam z tym jakiegoś problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

brałam od nich skarpetki i są ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zbok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

aleee... po trzecim użyciu wylądował w koszu bo go rozerwałem w trakcie ... hahahhaha :D:D:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zamawiałem seksowny komplet dla dziewczyny i się sprawdził :>>>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zamawiałam miesiąc temu od nich kilka rzeczy i moje wrażenia:
- czas dostawy od 13 dni do 23 dni od momentu zamówienia (jedno zamówienie rozbili na kilka paczek, trochę mnie to zdziwiło...)
- kontakt z obsługą klienta w porządku, szybko odpisują na maile i fb nawet w weekendy,
- z 5 rzeczy jedna miała zły rozmiar i chciałam odesłać. Okazało się, że trzeba odsyłać za granicę, ale koszt takiej przesyłki w moim przypadku to coś koło 15 zł, więc do przeżycia, zwrotu jeszcze nie dostałam ale zapewniają że jak paczka dojdzie to od razu zwrócą
- na paczkach jest naklejonych kilka naklejek adresowych, więc paczka idzie faktycznie z daleka (dokładnie są to chiny, bo tam robiłam zwrot)
- jakość produktów jest spoko, chociaż widać że tych najtańszych produktów z zamówienia jest trochę gorsza od tych droższych
- podsumowując ogólnie jest ok, ale czas dostawy mógłby być krótszy, o ten zwrot się raczej nie martwię bo nie wygląda mi to na sklep widmo, bo na maile odpisują itp itd ale w razie gdyby nie doszedł to dam znaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

U mnie zupełnie odwrotnie, na maile odpisywali w maks kilka godzin, nawet w niedzielę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Miałam taka samą sytuacje nie polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Czekam już ponad3 miesiące na przesyłkę nie chcą zwrócić pieniędzy, usuwają wszystkie złe komentarze na swój temat nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem zadowolona z otrzymanego monokini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie zgodzę się z tym, u mnie przyszła niedokładnie pozszywana piżama, ale uwzględnili reklamację i wysłali nowy produkt. Fakt faktem, że czekałam na to wszystko miesiąc, ale jak na piżamę za 30 ziko z dostawą to nie mam się czego czepiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...