Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Nie polecam kupować tam, valetta jest sklepem który sprzedaje rzeczy z AliExpress za dziesięciokrotna cenę. Rzeczy przychodzą po 3 miesiącach. Może jakość jest dobra, ale jest identyczna jak na AliExpress tylko różni sie cena. Lepiej zamówić z Ali bezpośrednio o oszczędzić duzo pieniędzy niż bawić sie z tym sklepem. Ja jestem oburzona ich obsługa i czasem oczekiwana. Na stronie jest napisane ze średnio 2/3 tygodnie do 66 dni. A moje rzeczy i tak przyszły dopiero po 3 miesiącach. Nie polecam i dodatkowo większość opinii w internecie to opłacane reklamy na zasadzie wysyłają blogerka ubrania i one robią pozytywny post. A na ich stronie strefa opinii to jedna wielka ściema. Klienci nie mg posiać opinii co oznacza ze wszystko co tam widzicie to opinie osób odpowiedzialnych za stronę i właścicieli sklepu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga! To nie jest sklep tylko pośrednik z Aliexpress i innych chińskich sklepów, można dużo taniej kupić u chińczyka bezpośrednio, nie możńa odstąpić od umowy pomimo że czekam ponad 2 miesiące na paczkę !!! Korzystajcie z płatności kartą przy zakupie, to w razie problemu skorzystacie z chargeback!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko z aliexpress, odradzam. googlaj "aliexpress valetta opinie"
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Sa tylko pośrednikiem. Towar zamawiany z chin. Czekam na przesyłkę ponad 40 dni.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o regulamin, to zgadza się - wyraźnie wskazują, że są jedynie pośrednikiem.
Sama nie zamawiałam, widziałam natomiast słabe opinie odnośnie jakości i czasu realizacji.

Z wyglądu strony, bardzo podobna do dawnej Hermiony, warto poszukać opinii...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...