Sklepy z rolkami - gdzie?

Bardzo proszę o podpowiedzi, gdzie w Trójmieście można kupić rolki i jednocześnie uzyskać profesjonalną pomoc w ich dobraniu.

Po wielu latach wróciłam na rolki i chwilowo uczę się ich od nowa (długa to była przerwa :)). Mój zabytkowy sprzęt bezwzględnie musi zostać wymieniony, ale jako laik - mimo iż przez ostatnie 4 dni przeczytałam na ten temat baaaardzo wiele i w teorii pewnie powoli mogę uchodzić za osobę zorientowaną - chciałabym sobie roleczki pomierzyć, poprzebierać i jednocześnie, aby ktoś zorientowany w temacie zweryfikował jakieś moje typy pod kątem umiejętności/oczekiwań/funduszy. Stąd pytam o sklepy stacjonarne, a nie internetowe.

Znany jest mi adres gdyński, tj. sklep na Przebendowskich 40. Trochę nie po drodze, ale jak nie będzie rady, to cóż...

(Bardzo by było fajnie, gdyby wątek stał się swoistym zestawieniem takich miejsc, gdzie można uzyskać rzeczową pomoc, bo jak internet "długi i szeroki" o naszym trójmiejskim podwórku cichutko...)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklepy z rolkami

Decathlon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sklepy z rolkami

Po Decathlonie oczywiście też się rozejrzałam, ale obsługa sklepu absolutnie nie jest zorientowana ani w ofercie, ani w sprzęcie - z całym szacunkiem dla pracowników, ale na pytanie o to, czym się różnią proponowane modele (parametry skrajnie inne - oczekiwałam, że wyjaśnia mi, które kółka, wiązania itd. będą lepsze dla mnie) czy na prośbę o porównanie ich z tym, co jest dostępne choćby online... no niestety nastała niezręczna cisza. Byłam na Przymorzu i w Kiełpinie i profesjonalnej pomocy tam niestety nie byłam w stanie uzyskać.

(Wiem, że jestem upierdliwym i trudnym klientem, zadającym do tego milion pytań. Ale właśnie dlatego szukam miejsca, gdzie są przede wszystkim rolki)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklepy z rolkami

nie wiem jak sie nazywa ten sklep ale mogę polecić w Gdansku koło Lux Medu na al.Zwycięstwa skręcasz w Elizy Orzeszkowej jedziesz kawałek do góry... i przed ul. Chodowieckiego skrecasz w lewo tam jest stara kamienica fajna;) i odrazu mały parking i tam jest ten sklep z rolkami...ceny co prawda sa wysokie ale można sie tam duzo dowiedziec i przymierzyc. A próbowałas poszukac na 3miescie w ogłoszeniach może ktos ma nieuzywane lub dostał nietrafiony prezent tak jak w przypadku moich było;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sklepy z rolkami

Decathlon jako dobry sklep z rolkami i profesjonalną obsługą? Chyba żartujesz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklepy z rolkami

http://rebelsport.pl
Rebel Sport
ul. Dąbrowszczaków 20
II piętro nad sklepem NETTO, na terenie Wrotkowiska El-Wrot
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem i o wiele lepiej było we wrotkownia.pl we wrzeszczu - o wiele lepszy wybór i obsługa milsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklepy z rolkami

W oliwie jest nowo otwarty sklep z rolkami. Zarówno rolki fitness czy rekreacja jak i bardziej specjalistyczny sprzęt freeride czy nawet do jazdy po lesie.
póki co nie maja strony w necie, ale są na facebooku:
https://www.facebook.com/spokorolki
To w ogole jest sklep oraz szkółka jazdy http://www.zawszespoko.com

Więc wydaje mi się że chłopaki znają się na rzeczy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklepy z rolkami

Dechatlon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Sklepy z rolkami - gdzie?

http://www.Ridepalace.pl sklep z rolkami i deskorolkami no i wrotkami.
Byłem kupiłem rolki - wybór bardzo duży. Polecam.
Gdańsk ulica Politechniczna 9 za Centrum handlowym Jantar abo za Gralem jak komuś wygodniej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklepy z rolkami - gdzie?

cześć,
Nie polecam w/w sklepu - ceny znacznie wyższe niż w innych sklepach. W moim przypadku rolki droższe o 150 zł (!).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklepy z rolkami - gdzie?

Decathlon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklepy z rolkami - gdzie?

decathlon to dla tych, którzy pierwszy raz rolki kupują, bo jeszcze nie wiedzą czego szukają, tanio i na pierwszą jazdę mogą być, potem już sorka ale moim zdaniem tandeta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklepy z rolkami - gdzie?

Wkrótce otwarcie profesonalnego sklepu z rolkami we Wrzeszczu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

everest-sport na wysepce we Wrzeszczu naprzeciw Galeri Bałtyckiej
sportrebel na Przymorzu naprzeciw Practikera
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklepy z rolkami - gdzie?

Obecnie najlepszy sklep z rolkami wrotkami i akcesoriami to wrotkownia.pl z wrzeszcza. Najlepsze marki a do tego zawsze mozna cos apropo ceny dogadac. ekipa na miejscu sama jezdzi i sie mega dobrze zna. wrzeszcz politechniczna 9 http://www.wrotkownia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklepy z rolkami - gdzie?

w ofercie do wyboru maja ze 100 roznych modeli rolek - gruuuubo. sam tam kupowałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0