Wybierając tą pizzerię zasugerowałam się ocenami i to był mój błąd. Może to pizza dla koneserów? Chociaż wydaje mi się, że na pizzy troszkę się znam... Pizza okropna! Ciasto, które nie przypomina tradycyjnego ciasta na pizzę, chociaż to kwestia dyskusyjna, bo może smakować. Moja ocena jest wystawiona przede wszystkim za SMAK, którego kompletnie brak. Zamówiłam pizzę z grzybami-nie róbcie tego, jakoś same marynowane grzyby do skromnych kawałków nie wiem czego-kiełbasy?, chociaż mi bardziej w smaku przypominało tradycyjne włoskie kotleciki, to trochę za mało aby być chociaż odrobinę zadowolonym. Koszmarne przeżycie kulinarne, nic gorszego w życiu nie jadłam. Cena kosmiczna-za malutki kawałek pizzy 12 zł-szok. Myślałam, że cena uzależniona będzie od wagi-pomyliłam się. Pizzeria raczej nastawiona na jednorazowych turystów, z dziećmi nie należy tam przychodzić, gdyż smaki nie są dostosowane do małych pociech. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Obsługa miła i sympatyczna, lokal w dobrej lokalizacji, wystrój ok.