Słowackiego 77

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz
W sąsiedztwie inwestycji znajduje się zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna. Wokół nie brakuje także terenów zielonych. Okolica oferuje szereg usług (handlowych, gastronomicznych, rekreacyjnych czy edukacyjnych). W ciągu kilku minut znaleźć się można w kinie, centrum handlowym, klubie czy restauracji.

W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i PKM Gdańsk Niedźwiednik. Do przystanku ...
więcej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fajna inwestycja, ale wybraliśmy inną od tego dewelopera. Tutaj nie odpowiadał nam do końca rozkład mieszkań.
Na pewno bedą o to pytania, także ceny >/= 10 000m2. :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tragedia

ściśnięci jak serdelek w kiszce
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

Beznadziejne metraże i ceny, otwarta kuchnia i pojedyncza łazienka, do tego wyjazd prosto w korek rano i popołudniami. Trzeba by było być desperatem żeby coś takiego kupić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 27

Bloki na cmentarzu dziecięcym

Ta inwestycja znajduje się na cmentarzu dziecięcym! Część nagrobków podobno została zrównana z ziemią, część uchowała się tuż za ogrodzeniem inwestycji.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 27

Xyz

Podobno.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Bloki na cmentarzu dziecięcym

Skąd takie informacje??? Ludzie jednak piszą i krytykują, bo sami mieszkają na obrzeżach i stoją w korkach. Inwestycja jest na terenie starej myjni. Nie było tam ani jednego grobu. Stary cmentarz z kilkoma grobami jest za płotem na terenie kościoła ale lepiej mieć cmentarz za płotem niż kurnik.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cmentarze z każdej strony osiedla

Na spacer nie ma gdzie pójść, hałas od słowackiego całą dobę, korki na okrągło. Trzeba być chorym żeby dać tyle kasy za mieszkanie tam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: Cmentarze z każdej strony osiedla

Jak nie ma gdzie pójść na spacer? Ludzi jednak zjada zawiść. Za płotem jest las, po drugiej stronie ulicy zbiornik retencyjny, niedaleko garnizon. Pełna infrastruktura.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Janek

A mi się podoba, wygląda coraz lepiej nich tylko wyremontują Słowackiego i zabiorą ten śmietnik przed blokiem.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zmartwiony

Zastanawiam się poważnie nad tą inwestycją.
Czy ktoś orientuje się czy dzwony w kosciele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy nadal dudnią o 6, 7:30, 10:30, 12:00 i 18:00? Byłem tam przejazdem w tym tygodniu i o godzinie 12:00 proboszcz przez 3 min dzwonił jak najety.
Jeśli tak samo to wygląda o 6:00 każdego dnia to niewesoło.
Ktoś coś?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja już kupiłem.

Kupiłem tam mieszkanie z oknami od strony kościoła, myślę że lepszy taki widok i położenie niż przy głównej ulicy, tak naprawdę super lokalizacja wszędzie blisko i komunikacja, którą można wszędzie dojechać.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

cena za m2

jaaka cena za m2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cena za m2

Ja zapłaciłem 10300 za m2 i nie trzeba było na siłę kupować miejsca postojowego w hali garażowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patodeweloperka

Dla mieszkań 3-4 pokojowych jest obowiązek wykupu dwóch miejsc w hali garażowej w cenie 36k za jedno. Żenada, ponad 70 tysięcy trzeba wydać na coś co powinno być albo w cenie albo jako opcja.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

My kupiliśmy 4 pokoje i nie było takiego obowiązku
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Patodeweloperka

Garaż w cenie i już wydaje się za darmo.... Hi hi :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma przymusu wykupowania miejsc, ale można kupić max 2 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta nieruchomość

jest zlokalizowana dosłownie kilkadziesiąt metrów od kościoła, część okien wychodzi na ścianę kościoła. Osoby które nie lubią hałasu, powinny to rozważyć w kontekście bicia dzwonów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Odebrał ktoś już może mieszkanie na Słowackiego 77

ciekawy jestem wykonania.
Oglądałem i wysokość mieszkań 2.57 - nie za dużo, ale i nie za mało.
Te co oglądałem jeszcze przed cekolowaniem. Widzę okna 3szybowe.
Byłem o 12 i dzwony nie są już takie głośne jak kiedyś. Ulicy praktycznie nie słychać przez bariery.
Generalnie biję się z myślami - ale jestem na TAK, tylko jaki standard wykończenia będzie ?
I jakoś długo trwa ta inwestycja - patrząc z zewnątrz jak przejeżdżam od roku ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Odebrał ktoś już może mieszkanie na Słowackiego 77

No to może będziemy sąsiadami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie TAK

odebrane czy jak ja na koniec września ?
Jestem ciekawy wykończenia - bo nie ma gdzie, jak z czym porównać :(
Bardzo mnie to intryguje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Termin oddania

Niepokoi mnie ciągłe przesuwania terminu oddania inwestycji do użytku. Czy mają Państwo jakieś informacje co tam się dzieje?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Termin oddania

Będąc w połowie lipca w Gdańsku zajechałem na budowę i udało mi się porozmawiać z ludźmi z budowy, którzy twierdzili, że skaczą inwestycje do końca sierpnia, tylko się roześmiałem widząc ile jeszcze jest do zrobienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam takie info, że ich nie mam

Żenada ! Pieniądze wpłacone 100%. Odbiór miał być według planów w sierpniu. I tak od 2 miesięcy mnie zwodzą. A patrząc na budowę to z tygodnia na tydzień nic się nie dzieje ! Generalnie nie polecam firmy - niesłowna ! Żadnych konkretnych informacji, tylko że zgody na wydanie nie maja, a jak maja mieć jak szyb w balkonach nie ma i kafli i parapetów na balkonach i droga wjazdowa w rozsypce !!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam takie info, że ich nie mam

Też jestem mega wk.....by, fachowcy zamówieni na wrzesień, materiały czekają składowane po garażach, dobrze, że nie ma terminu ważności, kobieta w biurze przyrzekała, odbiory do 8.10 klucze do 22.10, mieszkanie miało już dawno na siebie pracować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam takie info, że ich nie mam

Widzę, że martwisz się Janku o najemców, którzy przez to opóźnienie nie mają gdzie zamieszkać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam takie info, że ich nie mam

Uwaga! Budimex usuwa niewygodne komentarze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja odebrałam, obyło się bez problemów, zaczynamy urządzanie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to gratulacje, po wielu miesiącach oczekiwań i opóźnień, u nas na razie żadnej informacji terminu odbioru.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaaa tylko syfff totalny

Budowa nadal trwa. Nikt nie sprząta chodź za to płacimy już. Master - zarządca nieee bo budowa, kierownik budowy - nie ma ludzi do sprzątania. Klatki nie wykończone, garaż nie pomalowany, brak ogrodzenia. Teren budowy i ciągły syf jeszcze raz i pracownicy zastawiajacy dojazd do posesji bo pracują a lodówki nie da się dowieźć !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Taaaa tylko syfff totalny

No słabo to widzę, jak skaczą budowę to trzeba będzie zacząć remont.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkania oddali

I koniec budowy. Klatki nieskończone, brak kaloryferów, wykończenia. Brak skończonego ogrodzenia - ktoś może spaść z górki. Zero już robotników na budowie. Znamy się do aktu notarialnego a później - nie pasuje to zgłaszajcie problem do biura obsługi klienta ! Syf a nie developer !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do końca stycznia 22

Maja opuścić budowę - Spravia, ale końca syfu i niedoróbek nie widać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niestety

Budowa trwa w najlepsze
Syf totalny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale macie tam jazdę.

Patrzę przez płot i skończyć Wam tej inwestycji nie mogą. Ciagle coś szlifują , malują, jakiś murek oporowy tygodniami robią, coś chyba ten developer nietrafiony jakiś .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz racje

Głównym wykonawca jest InHouse z Rumii.
Jeszcze większych partaczy nie widziałem.
Zreszta czytałem ze ta firma jest na skraju upadłości, z czego się nie dziwie skoro taki szajs odstawiają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słowackiego rośnie w siłę, dobrze to wygąda

takie nowoczesne osiedle, miłe dla oka a w zasadzie wszędzie blisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marudy wszędzie się znajdą a siostra kupiła i jest bardzo zadowolona

więc jak widać dla każdego ważne jest co innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0