Agnieszka - opinia (1) Cudowna opieka nad moim psiakiem, mimo kilku psikusów które zrobiła. Bardzo... Agnieszka Michał od Ghany - opinia (1) Należę do nieźle zakręconych na punkcie swego psiaka właścicieli, więc... Michał od Ghany Maja - opinia (1) Super kontakt z Panią Sylwią. Pies aktywnie spędzał czas. Otrzymaliśmy kilka... Maja
Zdecydowanie polecam (2) Z całego serca polecamy. Przyjechaliśmy do Gdańska i musieliśmy zostawić... Ekipa z Łodzi polecam! (1) Bardzo polecam hotel u Pani Sylwi zostawiliśmy naszego pieska na weekend.... Anna Jakusz-Gostomska Rewelacja! (1) Super miejsce na zostawienie psiaka. Mój Leo spędził u Pani dwa pełne dnia i... Marcin Polecam! (1) Mogę z całego serca polecić ten hotel dla Waszego pupila. Moja Bejli musiała... Dominik Najlepszy psi hotel w mieście! (1) Wszystko na TAK! Polecam Marcin super obsluga (1) polecam bardzo piesek super ostrzyżony !! joanna Super (1) Mój pies lubi to miejsce, chętnie tam wraca Sarah Wszystko super (1) Opieka profesjonalna, p. sylwia super kobietka, widać że kocha to co robi i... Marzena i Martyn Polecam wszystkim Psiarzom (1) Długo szukałam godnego zaufania hoteliku dla psa. Większość oferuje boxy... Daria