Śmieci na polu

Niby wszyscy płacimy za wywóz śmieci i nie ma ograniczeń w ilości jaką odbierają. Dodatkowo można samemu wywieźć praktycznie wszystko do pszok. jakim cudem więc nasze drogi i pola są zawalone śmieciami?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Śmieci na polu

Ciekawe czy ci co tak śmiecą na ulicach we własnych domach też taki syf mają
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od jakiegoś czasu obserwuję nową wiejską tradycję, choć nie do końca może wiejską , bo przynoszą to też ci z miasta . Trzymanie śmieci , pojemników na ulicy przed płotem. I to nie tylko w dniu wywozu, ale tak na zawsze , zarówno worków z segregacją jak i śmietników. Może tu ktoś z gminy , bo w końcu to jest to teren , drogi i ulice należące do gminy , wyegzekwował by zabranie tego na posesje śmieciarzy ??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śmieci obecne należą do Gminy. ty jesteś tylko wytwórcą odpadów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Śmieci na polu

Ci co tak smieca to nie maja domow tylko wysypiska
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

niby płacimy ale im wiecznie nie wystarcza, nie ma pieniędzy na śmietniki przy głównej drodze - dla mnie to śmiesznie w tych czasach.
a druga strona medalu jest taka że kiedy poobserwuje się dzieciaki które wyszły ze szkoły , pobiegły prosto do DINO a opakowania po tym co tam kupiły i zjadły w 90 proc ląduje w rowie albo pod nogami... trzeba by było zacząć od edukacji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może zastanówmy się jak wychowujemy własne dzieci? Co za problem włożyć papierek do kieszeni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie tylko dzieci. Głównie widać puszki po piwie, butelki po wódce i po nalewkach. I naprawdę jest tego ogrom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te śmieci to są głównie z budów, tam nikt nie zabezpiecza śmieci i wszystko fruwa po całym Bojanie. W najlepszym wypadku robotnicy pakują do worków a potem taki worek do lasu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś czas temu widziałam jak palili śmieci, ale to był chyba ich pierwszy i ostatni raz. Przyjechała Policja i więcej nie widziałam, żeby palili. Na polskich budowach to taka tradycja, że śmieci się pali, a nie wywozi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś powinien zacząć kontrolować te budowy, bo kontener na śmieci to dla deweloperów nieznane pojęcie. Jakby parę razy mandat dostali to może zaczęli by myśleć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Do licznych włascicieli psów (28 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Nawodnienie ogrodu - ciśnienie wody - Bojano (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy ktoś może podać jakie ciśnienie wody ma w kranie w ogródku? Czy jest szansa na 4...

Zaklęta nora (9 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś wpadnie na pomysł poszukiwania nieruchomości na ul. Kruszyńskiego to niech się...