Śmieci

Czy dotarły już do Was nowe rachunki za wywóz śmieci? Masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Śmieci

Tak dotarły. Ciekawi mnie fakt czy gmina zrobiła aktualizację mieszkańców domów. Ja za 2 osoby place prawie 70 zł. Obok mnie są domy w których mieszkają po 2 rodziny z małymi dziećmi, 7 osób. Na pewno nie płacą za kilka mieszkańców. Może ktoś mi powie jak to sprawdzić, bo pytam się gdzie jest kuźwa sprawiedliwość. Panie w gminie mówią, że naliczanie opłat za osoby jest według starych deklaracji śmieciowych, wypełnianych z 12 lat temu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Śmieci

Skoro już cenę podwyższyli to mogliby wywozić plastik 2x w miesiącu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Śmieci

Sorry, że się powtarzam... Ale może ktoś wie na jakiej podstawie są obliczane te nasze śmieci...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na podstawie naszych deklaracji. Nikt nie sprawdza ich prawdziwości. Jeżeli byłoby od zużycia wody to nikt by do innych nie dopłacał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja sąsiadka miała kontrolę, więc jednak sprawdzają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jaką kontrolę,? co ty siejesz ferment. Co weszli na chatę i policzyli ile u niej jest mieszkańcow.? Ludzie wynajmują ukrom pokoje, mieszka ich w budynku 10 a płacą za 2 osoby. Hipokryzja pełną gębą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sąsiadka dostała pismo, ludzie którzy przyjęli uchodźców w marcu też w kwietniu dostali pisma że mają za nich płacić za śmieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Śmieci

A wójt wynajmuje Ukraińcom dom w dobrzewinie a deklaracja śmieciowa tylko za dwie osoby czyli teściowie... Teraz podnoszą cenę a za chwilę śmieci przejmie gpk. Kolega wójta na tą okoliczność już zakupił śmieciarki i koszę na śmieci widoczne ze stacji w Kielnie.
Przypadek? Klika i dymanie ludzi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jest ten dom gdzie chciał wywłaszczyć ludzi i parking budować ?
A te śmietniki to jakiej firmy ?
Zbieram komplet materiałów dotycząc działalności wójta ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ten właśnie dom. Śmietniki należą do firmy AutoSeba tego samego co deweloperka Semar i tego samego dla którego chce wywłaszczyć ludzi w Kielnie koło jeziora i zrobić mu drogi wodę kanalize itd wszystko pod jeden wspólny biznes... Ślepy by zauważył
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak wszystko jasne - teraz wiadomo dlaczego pracownicy UG Szemud pojawiają się w radzie nadzorczej GPK. Ciekawe kto następny po szybkich studiach. Ciekawe kto sponsorował nauczanie ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Śmieci

Sorry, ale ten koleś od lat handluje śmieciarkami. Chyba że już 10 lat temu to planowali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Śmieci

Ja tam pale smiecmi w piecu wiec nie place za wywoz i przy okazji za wegiel
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Śmieci

Te butelki ci już pewnie Koninem wychodzą, a nie, butelki wywozisz do lasu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Śmieci

Butelki to jest pikuś, jak wsadziłem opone to musiałem piec pasami spinać bo myślałem że wyskoczy, taki ogień byl ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Śmieci

Przecież prezes mówił że oponami nie wolno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wolno ale w nocy nikt nie sprawdza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, ze nie wolno, tylko , że może nie oponami ... taka delikatna sugestia , którą może nie do końca trzeba zrealizować .. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę drogo, ale proszę zauważyć że w tej opłacie można oddawać dowolną ilość śmieci. Można też oddać do PSZOK (nawet opony) albo zamówić wywóz odpadów wielkogabarytowych. Niestety niektórzy dalej o tym nie wiedzą i piszą głupoty o spalaniu śmieci żeby nie płacić za wywóz, albo o wywożeniu do lasu, niektórzy o zgrozo tak nawet postępują. Poza tym proszę zobaczyć ile tych śmieci teraz produkujemy, 20 lat temu nasze śmieci mieściły się w jednym śmietniku, a teraz oprócz pełnego śmietnika wystawiamy jeszcze po kilka worków plastików, makulatury i szkła. No i te śmieci wcale nie znikają magicznie jak je śmieciarka zabierze. W naszym interesie jest ograniczenie ilości produkowanych śmieci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Opłata dla okolicznych mieszkańców ul Poległych Żołnierzy powinna być niższa, bo położono płyty Yomb i przejazd będzie prawie komfortowy, wszak to płyty na drogę przemysłową..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

proponujesz jakieś nowe rozwiązanie opłat za śmieci? jest od ilości osób, od zużycia wody a teraz od płyt jumbo? a od asfaltu też?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat za położenie płyt to gmina powinna dopłacać mieszkańcom, a nie odwrotnie. Hałas nie do wytrzymania, wszystko drga i się rozwala, a za 5 lat i płyty będą całe popękane a całą elektronikę w samochodzie szlag trafi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dobrzewinie koło szkoły jest asfalt który wójt z GPK naprawiają 3 razy do roku a on dalej rozwalony takie zdolne robole że ja.pier.dole
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat: śmieci. Wypociny analfabetów - drogi, no chyba że w trosce o śmieciarki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

wybory kopertowe (12 odpowiedzi)

Czy nasz wójt odmówił wydania danych- PESEL mieszkańców gminy w związku z wyborami kopertowymi?...

Koinonia Jan Chrzciciel: zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu naukowym (3 odpowiedzi)

Szanowni Państwo, W związku z rozpoczęciem projektu, poświęconego problematyce perswazji...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...