Sobieszewo 10.09.2023r.

Kto się wybiera na turnus ? Jadę z Gorzowa Wielkopolskiego samochodem- mogę zabrać jedną osobę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Witam też mam termin na 10.09.2023 pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Dobry wieczór, Anonim. Jedziesz pierwszy raz czy któryś z rzędu ? Czy możesz podpowiedzieć co tam potrzeba ? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Witam, podobno przedłużacz, bo tylko jedno gniazdko w pokoju. Również mam termin na 10 września.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Lampka nocna mała też się przyda jak jedziesz samochodem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Słuchawki do telefonu, chyba że chcesz aby wszyscy słyszeli całe Twoje rozmowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za cenne informacje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś leżaczek lekki, krzesełko rozkładane, kocyk niewielki lub coś aby spokojnie usiąść na plaży i chłonąć szum oraz piękno bałtyckich fal. Pamiętaj też że tam zawsze wieje wiatr.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś leżaczek lekki, krzesełko rozkładane, kocyk niewielki lub coś aby spokojnie usiąść na plaży i chłonąć szum oraz piękno bałtyckich fal. Pamiętaj też że tam zawsze wieje wiatr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy jest czas na to leżakowanie na plaży? Czy dużo jest w ciągu dnia zabiegów ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jak lekarz rozpisze zabiegi. Masz wyznaczone godziny. Jednak z doświadczenia wiem że niektóre zabiegi można zrobić w między czasie jak są wolne urządzenia. Pierwszego, drugiego dnia raczej wszystko według planu a potem to kwestia dogadania z rehabilitantami. Trzeba pytać. Po południu na pewno znajdziesz czas. Niektórzy chodzili też w przerwach między zabiegami na plażę. Do plaży jest naprawdę bardzo blisko. Wejście na plażę nr 16.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W soboty jest mniej zabiegów w niedzielę wcale
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

A jest szansa żeby wziąć rower elektryczny i bezpieczne miejsce do przechowywania czy lepiej nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Jak to jest z przyjazdem 10 ? Trzeba być na określoną godzinę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Jak ja byłem to nie było określonej godziny. Jeżeli przyjechało się przed śniadaniem to już była możliwość zjedzenia. Niektórzy przyjeżdżali wcześniej inni później. Jeżeli będziesz rano to masz praktycznie cały dzień wolny. Pokoje sprzątane są wcześniej bo jest przerwa między turnusami jeden czy dwa dni. Ale można spokojnie dzwonić na nr telefonu że skierowania i dopytać. Bardzo miłe panie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Co do przechowania roweru elektrycznego to nie podpowiem bo zwyczajnie nie wiem. Zadzwoń. Ale wiem że niektórzy mieli własne rowery i trzymali w samochodach ale nie wykluczam że może i w ośrodku jest taka możliwość. Jest tam dużo ścieżek rowerowych i dużo osób jeżdżących na rowerach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Dziękuję bardzo za podpowiedź- zadzwonię na pewno. Miło poznać pierwszych miłych współuczestników tego samego turnusu dobrej nocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

Warto wybrać się na Westerplatte. Bardzo polecam spacer z Panem - #Przewodnik po westerplatte# - Krzysztof Dąbrowski Można zadzwonić i się umówić. Super człowiek, pełen wiedzy, pasjonat. I nie piszę tego bo mam jakieś korzyści ale naprawdę warto. Też tak stwierdzicie. My pojechaliśmy poprostu tak jak większości ludzi tam jeździ . Czekając na umówioną grupę ten Pan zaczepił nas i zaproponował dołączenie. Na początku podeszliśmy do tego sceptycznie ale powiedział że jak nam się nie spodoba to będziemy mogli odejść bez płacenia. Zostaliśmy do końca. W tamtym roku płaciliśmy 20 zł. Nie był to stracony czas i pieniądze. Polecam z całego serca. Będąc tam drugi raz już bez tego Pana to poprostu przeszliśmy zrobiliśmy kilka zdjęć i tyle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sobieszewo 10.09.2023r.

W nawiązania do powyższego postu to nie Krzysztof Dąbrowski a Piotr Dąbrowski ;). Przepraszam Panie Piotrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?