Solid Mcg /Rcg liczarz itp

Tragedia i porażka razem. Przyjmują na wiosnę żeby mieć ludzi na lato, czyli urlopy starych pracowników, potem jak masz fuksa to zostaniesz,a reszta wypad. Wypłata to grosze, nawet w zabce płacą więcej, wkopalam się z tą pracą na parę mcy.odchodze i się cieszę. Tam jest duża rotacja pracowników -to tez o czymś świadczy. Nie ryzykujcie....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Solid Mcg /Rcg liczarz itp

Tak to prawda, tam pracują ludzie zdesperowani, bez perspektyw na inna pracę.odradzam,straciłem czas i kasę bo teraz zarabiam o dużo więcej ale na rozmowie -obiecanki cacanki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To że sam sobie odpisujesz na posty świadczy o twojej inteligencji i że raczej na pewno nie nadawałeś sie do tej roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do takiej roboty duża inteligencja raczej nie jest wskazana...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duża rotacja bo nie każdemu odpowiada taka praca;monotonna,pod presją czasu.
Przychodząc tu myślisz,że będziesz spijał kawki,plotkował i dłubał w nosie,a tu spotyka Cię
'zapiernicz' .W ciągu 8 godzin należy się 15 minut przerwy.Taka prawda.
Pozbywają się tylko tych którzy wolno liczą lub kradną ( co niestety jest nagminne).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...