Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Szukam partnerek do spacerów z dzieciakami - mój synek ma 15 miesięcy. Chodzi o spacerki raczej przed południem tj koło godz 10.00. Może któraś z Was spaceruje i przydałoby się towarzystwo? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Hej hej, ja przeprowadzam się do Gdyni Wiczlina na ul. Stankiewicza to jest chyba po drugiej stronie tego osiedla, bo latem jak wykańczaliśmy dom to przeszłam 2 minutki i wyszłam na bardzo ładne osiedle. Oczywiście nie znam nikogo i trochę się stresuję tą przeprowadzką...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Hej!
Ja również mieszkam w pobliżu, mam roczną córeczkę i codziennie wychodzimy na spacery, niestety najczęściej same. Nie pracuję i mam dużo wolego czasu więc chętnie poznam kogoś w okolicy tym bardziej, że córeczka lubi dzieci. Może uda nam się wybrać na jakiś wspólny spacer?
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

świetnie, ja codziennie chodze na spacerki, mam 4 letniego synka który chodzi do przedszkola Fantazja i roczną córeczkę Amelke:) spadłaś mi z nieba ja się tak martwie tym , że będę sama jak palec. Na tym osiedlu to pewnie dużo jest mam z dziećmi ale po przeciwnej stronie jakby nikogo nie było... strach się bać:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

właśnie szykowałyśmy się na spacer ale chyba sobie odpuszczę, trochę za bardzo pada. Mieszkam w pobliżu kaplicy, do patio róży mam niecałe 10 min spacerkiem. Jak będzie ładnie to możemy się wybrać razem. Ja najczęściej chodzę ok 12-13 jak mała się obudzi, czasami o dziesiątej przed spaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

ja przeprowadzam się w lutym na Stankiewicza:) teraz mieszkam w Gdańsku jeszcze:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

w takim razie do zobaczenia w lutym:) daj znać jak już się urządzisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

oczywiście może podam moje imie Klaudyna Wallerand możesz mnie znaleźć na fejsie jak używasz:) będzie nam łatwiej się kontaktować:) mam ciężkie imie i nazwisko więc tylko jedna jest taka osoba, ogólnie cała jestem ciężka po świętach:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Cześć dziewczyny, przepraszam ze nie odpisywałam ale tak długo była cisza w moim wątku (jest od listopada) że o nim zapomniałam :)
Mi pasuje koło 10.00 bo mały o 12.00 idzie spać a zasypia w łóżeczku.
Mam synka 17 miesięcy. Może się po prostu umówimy w jakimś miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Czy na pewno ulica Stankiewicza? Nie ma na google maps.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

tak tak stankiewicza:) to jest naprzeciwko osiedla Patio róży kończy się ta ulica przy straży pożarnej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Dziwna sprawa z ta ulicą Stankiewicza (póki co raczej polną drogą). Mieszkam na Wiczlinie od kilkunasty lat i wiem na pewno,że Stankiewicza jest co najmniej od lat kilku.Dlaczego więc nie ma jej na mapach???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Hey,ja też mieskam nie dalego od Patio,5 min pierotem.Chętnie by posłam na spacer zwami.Mam synek 22 miesiecy i nie pracuje
Cioca mojego synka mieska wPatio,budynek 6.
Pogoda sie po prawie i będzie fajne.Godzina 1000 jest ok dla mie też,moze nie zawsze .
Prosze o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Ja też mieszkam niedaleko Patio :) mam rocznego synka. To co dziewczyny, umawiamy sie na spacer?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

W tej chwili moj synek ma katar i nie wychodzimy za bardzo.Moze po Wielkanoc.Podam moj numer 798574970.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

Witam,

Wiem, że główny temat rozmów jest inny ale chciałabym podpytać drogie Panie mieszkające na Patio Róży o odczucia :)
Jak się mieszka? Czy z budynkami jest ok? Naczytałam się sporo negatywnych opinii o standardzie wykonania i mam pewne wątpliwości, a właśnie z Mężem stoimy przed wyborem własnego M.
Niestety nie znalazłam też nigdzie aktywnie działającego forum tego osiedla a chciałabym podpytać też o ceny czynszów.

Z góry dziękuję możliwe, że przyszłym Sąsiadom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

poprosze o numer kontaktowy i z checia sie spotkam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spacer z dzieckiem - okolice Patia Róży

mój numer 517 517 778 z checia tez sie umowie na spacer:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wiczlino - Ogród - opinie i oceny (102 odpowiedzi)

Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a...