SPATiF

Kluby, dyskoteki Puby

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 52/54

Sebastian - opinia (1) Obsługa a szczególnie tzw. "bramka" coraz gorsza. Nie wiem dlaczego nie możne... Sebastian Słabo z miejscem przy barze,na parkiecie i droga szatnia to minusy tego miejsca (2) Za 1 godzinę dwóch marynarek w szatni zapłaciłam 10 zł ,dla mnie to mówi... instagramowiczka opinia moja wyrazona (1) opinia mja wyrazona jan
mbor - opinia (1) Buractwo w szatni. Z fajnego lokalu powoli robi się speluna. Muzyka dalej... mbor Rozdmuchane ego nadętych pseudo-artystów (2) Syf, zylc i tragedia. Dla samej nazwy i prestiżu warto wejść - potem lepiej... Łukasz ochyda (1) Jestem rodowitym sopocianinem. Wiem, ze kiedys spatif to bylo legendarne... urzednik Bramka (5) "Selekcja" w klubie to klasyczni targacze opon. Jełopy jakich ciężko spotkać.... Kapitan_As Adam - opinia (2) Proszę o kontakt osobę, która chodzi w moim czarnym płaszczu, który został... Adam Spatif,miejsce dla modych rozwódek, (4) podstarzałych amantów,amatorów łatwego podrywu. Łatwo tam facetowi poderwać w... bar surfer zawiodłam się!!! (8) od 7 lat Spatif jest moim ulubionym miejscem w Sopocie. Mniej więcej co pół... Renata I Love SPATIF (1) Najlepsze miejsce gawędziarsko - imprezowe w Trójmieście - muzyka, klimat,... Wojtek UWIELBIAM WOJTKA (barmana) (7) Nie wyobrażam sobie SPATIFKU bez Wojtka!!!!!!!!! Bywamy z mężem tam od... s&s sezon (1) jakaś tragedia w tym spatifie w sezonie, wszystkie burki z warszawy i okolic... pretorian scisk jak w tramwaju w godzinach sczytu (1) miesza mnie ludzie z "Rodzina Radia Spatiff", pieją nad tym klubem jakby nie... michał brak kompetencji (2) Kto u Państwa odbiera telefony? ludzie z ulicy? przypadkowi klienci? Dzwonię... Bartek NIE NADAJE SIĘ NA KONCERTY (2) miejsce klimatyczne, sympatyczne, ale nie polecam koncertów, kompletny brak... gosc NIGDY WIĘCEJ ..... (6) Klub "kefiru" towarzyskiego...Nie przepadałem nigdy za tym miejscem ale... wujek Klimatycznie i bezpiecznie. (1) Witam, Spatif to miejsce dobrego klimatu i relaxu.Spotkań z ludzmi na... Ł Nie zgadzam sie z poprzednimi opiniami!!!! (1) SPATIF jest uroczymi artystycznym miejscem dla normalnych, dojrzałych ludzi... Sylwia Smutek (2) bywając tam zawsze twierdzę że 70% ludzi przebywających w klubie dla... Kaska