Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

Witam,

poszukuję dobrego blacharza-lakiernika, u którego stosunek ceny do jakości pracy jest adekwatny. Samochód stał niegarażowany przez 2 lata i niestety rdza go zaczęła zżerać.

Poszukuję specjalisty, u którego bez obaw będę mogła zostawić swój samochód, a po wykonanej usłudze z czystym sumieniem zapłacić bez obaw, że któraś z warstw została pominięta albo są jakieś przegrubienia czy też wady powłokowe itp.. Miernik i posiadana wiedza pozwolą mi to zdiagnozować przy odbiorze, ale nie mam ochoty na kłótnie i reklamacje.

Będę wdzięczna za wszelkie opinie i namiary.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

chciałem pomóc ale jak ty już z miernikami wyjeżdżasz .....
nie masz znajomych, faceta którzy by kogoś polecili czy znaleźli?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

Okey

A jaką grubość lakier powinien mieć przy drugiej warstwie w lakierach syntentycznych ? W lakierach "wodnych"? Jaka warstawa szpachlowki jest dopuszczalna? Jaka metoda naprawy jest wymagana?

Czy jesli będzie wstawiany próg to rozumiem miejsca zagięć będą mierzone? Tzn jak? Ma być nie obrobiony spaw?

:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

Wyjeżdżam z miernikiem ponieważ jakiś czas temu robiłam maskę w jednym z renomowanych serwisów w Gdańsku i niestety teraz trzeba ją poprawiać. Nauczona doświadczeniem wolę dmuchać na zimne.

Mam znajomych i faceta ale zdania są podzielone, dlatego chciałam zasięgnąć opinii na forum.

Co do pytań user_137692884944 - nie to jest tematem dyskusji. Jeśli masz ochotę, to z miłą chęcią kiedyś podejmę temat. Wiem, że ciężko uwierzyć, że kobieta może znać się na typowo męskich zakresach wiedzy, ale zdarzają się wyjątki.

Jeżeli dzięki temu mogę liczyć na normalne wypowiedzi to załóżcie, że jestem typową kobietą nie znającą się na temacie albo facetem, albo kim tam chcecie. Ja chcę tylko oddać mój samochód w dobre ręce. A wiem, że niejednokrotnie osoby obsługujące klientów w małym garażu na obrzeżach miasta są zdecydowanie lepszymi profesjonalistami niż te zatrudnione w największych zakładach. I taką perełkę na tym forum pragnę wyłonić. Czy ktoś będzie tak miły i poda jakieś namiary?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

niech ci będzie, Letnica ul. Gwiazda Morza, numeru nie znam pytaj o Piotra blacharza namiar na lakiernika dostaniesz później
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

mie.pie@wp.pl
napisz dam Ci numer żebyś jeździć nie musiała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

Znaleźć dzisiaj uczciwego blacharza ,mechanika graniczy z cudem. Świadczy o tym już sam fakt,że gdy będziesz sprawdzać poprawność wykonanej pracy to większość rezygnuje z wykonania usługi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

Witaj,
czy udało Ci się znleźć kogoś godnego polecenia? - również poszukuję, bo mam "bubę", do której będzie potrzebny konkretnie ogarnięty blacharz/lakiernik.
Uszkodzony mam tylny błotnik zaraz przy wlewie paliwa. Za szpachlę dziękuję.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Specjalista blacharz/lakiernik poszukiwany

500 707 280 lakiernik blacharz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

z czystym sumieniem polecam Auto Serwis Staś
http://autostas.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja sam robię bo mi się też kłócić nie chce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...