Dawid - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług Specjalisty Finansowego Daniela Banasia. Pan... Dawid Natalia - ocena (1) Pan Daniel, jest profesjonalistą w całym znaczeniu tego słowa. Doradztwo... Natalia Maria - ocena (1) Specjalista to mało powiedziane, Pan Daniel jest niezwykle kompetentną osobą,... Maria
Andrii - ocena (1) Pełen profesjonalizm, zawsze w stałym kontakcie. Doskonała współpraca.... Andrii Michał Sz. - ocena (1) Polecam Pana Daniela Banasia. Poprowadził nas sprawnie przez cały proces... Michał Sz. Marcin - ocena (1) Pan Daniel bardzo profesjonalny. Świetnie doradza i dopilnowyuje żeby... Marcin Patryk - ocena (1) Lepiej trafić nie mogłem, pan Daniel był ze mną od początku do samego końca... Patryk Jakub - ocena (1) Wraz z Panem Danielem załatwiliśmy wszystkie formalności do kredytu... Jakub Marlena - ocena (1) Polecam współpracę z Panem Danielem. Bardzo płynnie przeprowadził nas przez... Marlena Łukasz P. - ocena (1) Pan Daniel jest nie tylko świetnym ekspertem z bogatym doświadczeniem, ale... Łukasz P. Szymon Raulin - ocena (1) Polecam, świetny kontakt i profesjonalne podejście. Szymon Raulin Patryk - ocena (1) Pan Daniel jest godnym polecenia profesjonalistą. Zaangażowany, dokładny i... Patryk Patryk - ocena (1) Pan Daniel to profesjonalista. Bardzo dokładnie i rzeczowo wytłumaczył... Patryk Remigiusz - ocena (1) Szczerze polecam współpracę z Panem Danielem, który jest profesjonalistą w... Remigiusz Irena - ocena (1) Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Daniela, bardzo profesjonalne podejście... Irena Rafał - ocena (1) Pełen profesjonalizm, zawsze w stałym kontakcie. Doskonała współpraca.... Rafał Kuba M. - ocena (1) Wzorowa współpraca, pełen profesjonalizm. Rzetelne przedstawienie i... Kuba M. Daniel - ocena (1) Szybko i sprawnie dostałem kredyt 2%. Daniel Jadwiga Samselska - ocena (1) Bez Pana Daniela nie bylibyśmy tak dobrze zaopiekowani. Poświęcił nam dużo... Jadwiga Samselska Michał - ocena (1) Od samego początku Pan Daniel wykazał się ogromnym zaangażowaniem i... Michał