Spectroom

Agencje nieruchomości i pośrednictwo Home staging

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/31

Pełen profesjonalizm Pani Doroty (1) Miałam przyjemność współpracować z Panią Dorotą. Moim zdaniem odpowiedni... Olga szczera ocena Spectroom Sp. z o.o. (1) Zacznę od plusów: * Pan Paweł zawsze wychodził na przeciw naszym oczekiwaniom... Karolina Pełen profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie (1) Mieliśmy już kontakt z wieloma pośrednikami nieruchomości, i muszę szczerze... Rafał B
Spectroom - Polecam 100% (1) Spectroom - profesjonalnie, skutecznie, z pełnym zaangażowaniem. Gorąco... Natalia Profesjonalne podejście do klienta (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Dorotą Rainko. Profesjonalna obsługa od... Dorota J. Zakup nieruchomosci (1) .....kilkanaście transakcji nieruchomości w życiu dokonałem ....ale jeszcze... ZK Naprawde dobre pośrednictwo (1) Bylem z zona strona kupujaca mieszkanie, natomiast Spectroom-a dokladnie pani... Andrzej Sz Bardzo dobre posrednictwo (3) Bylem z zona strona kupujaca mieszkanie, natomiast Spectroom-a dokladnie pani... Andrzej Sz Szybko, sprawnie, nic tylko polecać. (1) Jak w tytule. Nie ma co dodawać ani co opisywać bo wszystko przebiegło tak... Mariusz Miło i profesjonalnie (1) W trakcie poszukiwania mieszkania do zakupu natknąłem się na biuro Spectroom... Arek D. Skuteczna współpraca z panią Dorotą (1) Polecam współpracę z panią Dorotą R. Dzięki jej pomocy sprzedałam mieszkanie... Katarzyna kupno i sprzedaż mieszkania (1) Witam w ostatnim czasie sprzedawałem i kupowałem mieszkanie za pośrednictwem... KAMIL Polecam!!! (1) Jeśli komuś zależy na szybkiej sprzedaży mieszkania to tylko ta Agencja... Gosia Polecam! (1) Pelen profesjonalizm. Swietna dostepnosc. Szybka sprzedaz. Przejrzyste... Mariusz Magda - opinia (1) Polecam współpracę szczególnie z Panią Dorotą Rainko Sprawna i profesjonalna... Magda ! (1) Pełen profesjonalizm, ogromna cierpliwośc i poświęcenie ze strony agentów,... Elżbieta Pawlak Szczerze polecam! (1) Chapeau bas dla Pana Bartka za pomoc w poszukiwaniu mieszkania! Szczególnie... Julia Paulina - opinia (1) Dzięki Pani Dorocie kupiłam piękne mieszkanie. Kontakt i dbałość o klienta... Paulina Profesjonalnie z humorem i skutecznie (1) Bardzo fachowa obsługa rzadko spotykana w dzisiejszych czasach nieszablonowo... Tomasz Polecam, w szczególności agenta p. Dorotę Rainko (1) Biuro spisało się znakomicie. Pani Dorota Rainko wykazała bardzo duże... Hanna