Społeczny projekt, ciekawi ludzie

Hej!:) Wraz z zespołem pracujemy nad fajnym, społecznym projektem wspierającym ekonomię społeczną w regionie. Wiecie, rzemieślnicze produkty, które mają swoją historię, ponieważ stoją za nimi ludzie, a nie taśmy i maszyny produkcyjne.

Czy ktoś z Was ma pomysł, do kogo można uderzyć z pomysłem odnośnie social mediów lub instagrama? Albo zna jakiś blogerów, którym nie jest obojętna społeczność lokalna, lubią żyć w zgodzie z naturą i robić "coś więcej i lepiej" i chcieliby zamienić z nami kilka słów? :)

Za wszelką pomoc ogromne dzięki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Och, jesteś naprawdę świetny. Radzę się do nich zwrócić, mają świetnych facetów, którzy pracują, a może mogą ci wiele powiedzieć, sprzedają różne rodzaje kwiatów, na przykład róże, adeldeflores.pl/bukiet-roz/ są bardzo piękne, myślę, że możesz użyć wszystkiego poprawnie i skorzystają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz po prostu świetny projekt, nie ma pytań o jego poprawność i trzeba powiedzieć. Czego potrzebujesz - świetna strona jest bardzo ważna dla takiej inicjatywy. Myślę, że warto korzystać z WordPress - świetnego narzędzia do tworzenia witryn. Istnieje duża liczba wtyczek, takich jak płatności woocommerce. Bardzo fajnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0