Sport w trójmieście

Panowie , co się dzieje ze sportem w trójmieście 1 Taka wielka aglomeracja i sucho.
W gdyni jeszcze ta koszykówka no i hokej w Stoczniowcu !
Ale co dalej z koszykówką w Gdańsku ! A siatkówka . Żaden Klub nie intersuje się pracą z młodzieżą.
Najgorzej jest w Gdańsku 1
Może Pan Adamowicz zrobi spotkanie z przedstawicielami klubw i zapyta się , co oni robią dla sportu.
Z człym szacunkiem pozdrawiam trenerów Siatkówki w stoczniowcu , czy też trenerów Koszykówki w Meduzie. A co robią inne kluby.
Złodzieje rozkradli Lechię i Mafia prtzestała interesować się drużuną rugby w Sopocie.
Zróbcie u siebie porządek ! Wygońcie złodziej ze sportu , a weżźcie tych kochających sport , którzy nieraz za własne pieniądze wożą zawodników po miastach , bo w Gdańsku brak partnerów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Hej

Na siatke to ty kolego nie narzekaj bo w Gedanii akurat umieja pracowac z mlodzieza....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super praca z młodzieżą!

Po twojej wypowiedzi wniosek jest następujący: albo chcesz się przypodobać Gedanii, albo tam pracujesz.
Niestety prawda jest taka że oprócz włożonego wysiłku kilku trenerów "zatrudnionych" w tym klubie i ofiarności rodziców, dzieci i młodzieży w tym klubie by nie było. Zapytam cię gdzie trenuje ta młodzież?
Co Gedania jako klub im daje? Oprócz nazwy NIC. Za wszystkim stoją rodzice. To dzięki nim jeszcze coś w tych "niby" klubach się dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Super praca z młodzieżą!

moze nie do konca zrozumiales. nie chodzi mi o organizacje, pieniadze itp bo czegos takiego chyba nigdzie nie ma i zgodze sie ze na sekcje mlodziezowe rodzice musza lozyc. bardziej chodzi mi o prace trenerow... w rozgrywkach mlodziezowych o ile sie nie myle gedania jest w czolowce, jezeli chodzi o seniorki to tu juz ciezej - wiadomo pieniadze nieporownywalnie wieksze, ale I druzyna, oparta na wychowankach coraz lepiej sobie radzi w serii A

pzdr
ZielineK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

zgadzam się z Tobą co do jednego, że władze Gdańska wogóle nie interesują się sportem, co nie znaczy że go nie ma w Trójmieście. Nie wspomniałeś o Treflu czołowa drużyna ekstra ligi, o Lotos VBW, bardzo dorze spisują sie również Gdańskie akademiczki w piłke ręczną, obecnie zajmują 5 miejsce wlidze, w zeszłym sezonie zajęły 3 miejsce w lidze.
No nie wspomne o cudzie , tktóry dokonał trener Łoś z Wybrzeżem wkońcu obronili ekstralige. Mamy 3 wspaniałe drużyny rugby, które walczyć będą od wiosny o tytuł mistrza polski i czwartą troszke gorsza (AZS Gdańsk). Nie jest jeszcze tak źle, mogło być przecież jeszcze gorzej cieszmy się tym co mamy. A zapomniałem jeszcze wspomnieć o Gdyńskiej Arce która też nieżle sobie radzi w 2 lidze, z szansami na ekstralige.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

A Stoczniowiec?? Kto przed sezonem powiedzialby ze tak daleko zajda. Stocznia do boju!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

na początku oki, dobrze sobie radzili, ale co dzieje się teraz. Ostatnio Stoczniowiec przegrywa sporo meczy i to między innymi z drużynami, które będą walczyc o utrzymanie (przykład ostatni przegrany mecz). Byłem pewien że go wygrają...Teraz mam tylko nadzieje że będzie lepiej i nie dadzą się w playoff-ach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Tak naprawdę to sportu w Gdańsku nie ma. Rugby i siatkówka to dyscypliny które nie mają większego zainteresowania społeczeństwa. Czy pieniądze przeznaczone na rugby /3kluby/ nie można by spożytkować np. na popularną dyscyplinę sportu jaką jest piłka nożna. Dlaczego Gdynię stać na II ligę a może w przyszłości na I ligę /przyp.ARKA GDYNIA/ a i prezydenta miasta stać na dofinansowanie klubu /przyp.100.000zł./ Wystarczy że tą dyscypliną zajmą się władze miasta i sport jako taki jest w pełni tego słowa znaczeniu nie mówię tu o zapleczu II ligi /przyp.Gryf Wejherowo/. Mecze Arki cieszą się dużym zainteresowaniem 10-15 tys. kibiców na każdym meczu, a nie wspomnnę o koszykówce LOTOS VBW CLIMA też bardzo duże zainteresowanie!!!! A Gdańsk czym może się poszczycić niczym "rugby" ilu kibiców jest zainteresowanych tą dyscypliną a ile trzeba włożyć funduszy żeby funkcjonowało. Także najważniejszą dyscypliną dla Gdańska będzie zawsze piłka nożna która dostarczała nam zawsze wiele satysfakcji i zadowolenia /przyp.Korynt, Puszkarz, Lechia-Juwentus, mecze derbowe Lechia-Arka, Lechia-Bałtyk, Czyżniewski, Słabik,H.Kostka jako trener Lechii-Olimpii itp./ Teraz to wszystko upadło, nawet obiekty Lechii /zaplecze, baza w katastrofalnym stanie/. A co się dzieje na stadionie Poloni Gdańskiej. Wyśmienity stadion wraz z zapleczem na I ligę, a tam od 2-lat nic się nie odbywa po za meczem Polska-Anglia/ przyp.dzięki staraniom Prezesa Klocka Pomorski Związek Piłki Nożnej/ A teraz Polonia występuje w V lidze klasa Okregowa. Dla kogo ten stadion kosztem tylu milionów został wybudowany!!!. Panowie szlachta, władze miasta, sponsorzy, działacze, dziennikarze obudźcie się z letargu i zastanówcie się jak odbudować potęgę Gdańska bo Gdynia zawsze będzie konkurować i rywalizować z Wolnym Miastem Gdańsk!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Panowie , ja nie pracuję w żadnym klubie i nie myślę się komuś przypodobać.
Boli mnie to , że kiedyś Gdańsk kwitł w Sporcie !!!
Pamiętacie Spójnię Gdańsk , GKS Wybrzeże , czy Lechia Gdańsk.
A Gdynia była w porównaniu do Gdańska jak pustynia . Potem dopiero zaczeła kwitnąc.
Piłka nolżna ? Hm tak ale nie podobają się mi histrie z Lechią i Lechem Gdańsk . Może ktoś zaprzeczy , ale to był zwykły cyrk na wodzie !! Ludzie mają dość takich numerów ! Może zmienić nazwę Lechii , bo to trąci znowu "kinem"
Tak te kochane Rugby w Sopocie , powstały w wielkim bólu i znalężli się ludzie sportu którzy zajeli się szmuglem narkotyków i co wyślę syna na stadion ! A może tam biorą te świństwa dalej !
Ludzie są ludżmi i już tam nie puszczą swoich dzieci!
Pieniążki dajcie na dyscypliny i kluby które nie demoralizują społeczeństwa. Dlatego myślę ,że amerykanie tak dbają o Kosz i Siatkę .
Serce boli jak myślę o Lechii - tak zmarnować Klub mogli tylko głupcy , zawistni i nienawidzący siebie nawzajem ludzie. Ci wierni Kibice cierpią.
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście


ej rugbiści czy wy widzicie co oni tutaj piszą?!!!
Że Rugby demoralizuje, że na stadionach biorą narkotyki!!!
Człowieku jak ci się Rugby nie podoba to zapisz dzieciaka na balet, tam tak go zdemoralizują że wróci do domu z chłopakiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

cos mi sie wydaje kolego ale w ameryce nie ma jako takiej ligi siatkowki (no moze uniwersytecka)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Przepraszam, ale nie uważam żeby rugby było demoralizująca dyscypliną. Ja w każdym razie nie czuje się zdemoralizowany. Jeśli się nie mylę, to najbardziej popularnym sportem w USA nie jest koszykówka, ani tymbardziej siatkówka, tylko football, który raczej nie jest kojarzony z kulturalnym zachowaniem. Więc zamiast pisać głupoty radziłbym obejrzeć dobry mecz rugby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

nieogladam meczow rugby, ale tez nie uwazam ani zawodnikow ani kibicow za zdemoralizowanych... Zeby byc dobrym zawodnikiem trzeba np. troche przypakowac, ale nie ma co porownywac ludzi ktorzy uczciwie pracuja na silowni aby potem odniesc sukces sportowy do ludzi ktorzy biora rozne mikstury, wychodza na ulice i leja ludzi. Opinia o rugbystach mogla wziac sie tez od mediow. Jakis czas temu w ktoryms z artykulow w prasie przeczytalem o rugbystach - koledzy dilerow... nieoszukujmy sie ze czesc tych ludzi wywodzi sie z mniej ciekawych srodowisk, chwala im za to ze wyrwali sie od tego i robia cos pozytecznego, a to ze raz na jakis czas zlapia kogos na czyms nie moze swiadczyc o calym srodowisku rugby - niektorzy przedstawiciele innych dyscyplin sportu tez miewaja klopoty z prawem...
.::.

pzdr
Z
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Ja nie mam pojęcia skąd się biorą takie skojarzenia , ze Rugbisci to przestepcy i zedemoralizuja spoleczenstwo????????????
Sama jestem zawodniczka i napewno sie nie czuje zdemoralizowana, a srodowisko jest jak najbardziej normalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mysle , ze przydalo by sie co niektorym troche obeznania ze wszystkimi dyscyplinami sportu, a nie tylko z "ukochanymi" ......... warto chocby z ciekawosci wybrac sie na jakis mecz i spojrzec jaka panuje tam ZDROWA rywalizacja i JAKI duch walki przedstawiaja zarowno zawodnicy jak i kibice!!!!!!
Serdecznie Zapraszam................
A pozniej bedziemy mogli porozmawiac czy "demoralizujemy" spoleczenstwo..............!!!!!!!!!!!!!!
A pieniadze przeznaczone na RUGBY sa jak najbardziej trafne!!!! nie mozna "obdarowywac" pieniedzmi tylko popularnych sportow ( choc Rugby staje sie coraz bardziej popularne) bo jest to jawna dyskryminacja, zreszta rugbistom za ten trud i serce wkladane w ich "przce" na treningach i meczach z pewnoscia sie naleza!!!!!!!!!
Serdecznie pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Ja myślę , że media bawią się sensacjami i w razie jakiś grubych wpadek informują w pogoni za sensacją. Potem taka sytuacja obrasta wokól sportowców. Mam 3 -ch synów sportowców i doceniam ich zaangażowanie , i trenerów i działaczy.
Ale zaczyna się Czas ferii- Ile klubów organizuje jakieś spotkania dla młodzieży! Znowu będą za przeproszeniem "łazić" i szukać ikazji .
Gdańsk jest pustynią . W Gdyni coś tam organizuje się ,,, , a tu w Gdańsku ??
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Panowie , a sprawa Hollanda i narkotyków , co może sam szmuglował? A kto go krył ? Przecierz tego sam nie robił. A prochy na treningach ?
Dziś to historia , ale niestety prawdziwa , a ludzie złego nigdy tak szybko nie zapominają. Życzę Kibicom Ragby wielu radości i osiągnieć naszych drużyn z Wybrzeża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Ryszarda

Wiesz co Rysiu, piszesz bzdury. Po pierwsze to jak ktoś lubi to może żyć przeszłością do końca swego nudnego życia, czyli tak jak ty to robisz. Co gorsza od tego wszystkiego fakty ci się mylą i przywiązujesz Hollanda do Ogniwa co z prawdą wspólnego nie ma nic. Szkoda, że nie interesujesz się sportem o którym piszesz bo to naprawdę fajna sprawa i nie jednemu wyszła na dobre. Więc nim następnym razem weźmie cie na jakiś (bardzo potrzebny ci) wywód to zastanów się, czy to co masz do napisania jest jeszcze aktualne i czy wiesz o czym pisać będziesz. Pozdrawiam Z i Zwierzątka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

opinia moja jest taka - należy doprowadzić do upadku klubów typu Gedania, Wybrzeże, czyli reliktów poprzedniej epoki. Dlaczego? Bo zarządzający nią traktują je jak tkaninę, żeby więcej urwać dla siebie. Z potrzeby społecznej zaczną powstawać kluby - vide TRefl w Sopocie, Basketball investments, Alpat w Gdyni, w którym są przynajmniej przejrzyste finanse...i prezesi nie muszą składać rezygnacji i uciekać przed sądem.
Inne rozwiązania są jak te z górnictwem w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

widac przez kolege przemawia zazdrosc ze alpat gra w drugiej lidze a Gedania w serii A ze chce je likwidowac. Wprawdzie nie jestem do konca przekonany do prezesa Stankiewicza. Podaj jakies konkretne przyklady przewalow w Gedanii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Ojojoj uderz w stół a nożyce się odezwą... Daleki jestem od oskarżania kogokolwiek o malwersacje... Przesłaniem mojej wypowiedzi miało być stwierdzenie, że kluby - relikty są mniej wydolne i elastyczne. Po prostu. Nie znam działań panów prezesów, ale mając spore zaplecza, tradycję i kibiców - sądzę, że wyniki przez nich osiągane są co najwyżej (a czasem i nie-) dostateczne.
A pewnie, że chciałbym sobie zagrać w pierwszej lidze :)
Nie warto szukać winnych i dziur w całym, trzeba szukać rozwiązań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Serdecznie dziękuję za wypowiedzi !
Napewno trzeba radykalnych zmian !
Prywatne firmy dbają o jakość gry ! A kto o zaplecze ?
Kto ma szkolić tych młodych ?
Przecież , głównym celem sportu jest m.n rozwój człowieka i możliwość podniesienia jego sprawności .
Kto ściągnie tę młodzież z ulic i tzw "podwórza" ?
Macie jakieś kąkretne propozycje ?
Powiem szczerze , że podoba mi się klub Stoczniowca - tam trenuje mój syn Siatkówkę i nie musi płacić za to , chociarz treningi są na bardzo dobrym poziomie.
Także podoba mi się praca Klubu Stoczniowca ! Ileż tam młodzieży!
Jest to jedyny klub , gdzie tyle narybku się uczy .
2-ch innych synów mam winnych klubaCH I NIESTETY MUSZĘ BULIĆ !
I to nie mało !
Jak to jest z tym płaceniem , czy to składka dla hm, ... ?
Co o tym sądzicie ?
ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

nie mysl tylko, ze w stoczniowcu tyle ludzi trenuje. Powiem ci, ze w tak nienawidzonym przez ciebie rugby, w kazdym klubie trenuje ponad 100 dzieciakow do 18 roku zycia w kilku kategoriach wiekowych - uwazasz, ze jest to malo? Jesli chodzi o pieniadze w rugby to wiekszosc zawdzieczamy prywatnym sponsorom, rodzicom oraz ludziom dobrej woli, ktorzy chca nam pomoc. Treningi sa darmowe, a kadra trenerska jest wyksztalcona - prawie kazdy ma skonczony AWF lub chociaz kursy trenerskie. Jesli uwazasz, ze rugby jest demoralizujace to wpadnij na mecz (uklon dla zwierzatka), a zobaczysz jaka panuje atmosfera - przypomne tylko, ze to jest chyba jedyna dyscyplina na ktorej mozna kupic legalnie piwo i nie ma zadnych awantur. Jesli uwazasz, ze w rugby trzeab koksowac i byc wielkim to sie tez grubo mylisz. Np. dryzyna ogniwa zdobyla w ostatnich latach trzykortnie MP do lat 19, gdzie srednia wzrosty w ataku wynosila 172, a waga 70 kg - uwazasz, ze sa wielcy! Jesli moze uwazasz, ze ludzie na rugby sa zdemoralizowani i nie wyksztalceni to mozemy porownac ilosc aktywnych zawodnikow rugby studiujacych lub po studiach do liczby studentow w innych dyscyplinach - mysle, ze rugbysci byliby z cala pewnoscia w czolowce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

a zwierzątko przytaknie Ref'owi i odkloni sie ;) ........ Potwierdzi ze jak w malo ktorej dyscyplinie sportu RUGBISCIE to w wiekszosci wyksztalceni ludzi..... wiekszosc z nich jest po Uczelniach wyzszych ;).....albo w ich trakcie...... jesli zas chodzi o mlodszych wychowankow Rugby to sa oni w wiekszosci uczniami liceow .......... ... Ciekawi mnie tylko co takiego wedlug Ciebie ma demoralizowac nas (rugbistow, rugbistki i rugbiatka) ...... oraz kibicow.......!!!!!!!
Bo mysle ze zadne z nas nie czuje sie zdemoralizowane i napewno nie wprowadza " taktyki ( szarz, itd.) w zycie codzienne...... !!!!!!!!!!!
POZDROWIENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

siema zwierzatko
chcialem tylko powiedziec zebys w koncu przestala sie wielce spinac na forum i co chwile podkreslac ze jestes zawodniczka rugby
i pojawila sie wreszcie na treningu.mysle ze zadna z ciebie zawodniczka skoro opuszczasz swoje wspoltowarzyszki co na pewno szkodzi i zakloca treningi.Sam trenuje i wiem dobrze jak to jest kiedy inni co chwile opuszczaja treningi bo to czy tamto.
a moze ty jestes z tych ktorzy pochodza troche na treningi rugby a potem spinaja sie na cafe ze sa wielkimi rugbistami?????
na razie tak mi to wlasnie wyglada.jest u was duzo dziewczyn z roznymi kontuzjami a mimo to chodza twardo i wkladaja w treningi cale swoje serce.z tego co zaobserwowalem, kiedy juz naprawde nie daja rady to przychodza chociaz pogadac i wesprzec kolezanki duchowo w ich trudach.to wlasnie jest druzyna.pomysl o tym.. jeszcze raz mowie ci: przestan sie spinac, bo takie zachowanie z pewnoscia nie swiadczy o tym ze jestes zawodniczka!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

siema ...
nie uwazam zebym jak kolwiek sie spinala.. chociaz pewnie kazdy ma na to inny poglad..... ;)
tym niemniej nie mysl sobioe, ze wtedy kiedy one maja treningi ja siedze na "dupie" w pubie lub gdzies indziej i ni dbam o swoja kondycje, jest wrecz przeciwnie. staram sie aby ja poprawic, bo wracajac do klubu i na treningi nie zamierzam miec jej slabszej od moich klubowych kolezanek ;)
przykro mi tylko ze zajecia moje dodatkowe jak ( basen, silownia) zbiegaja sie z treningami dziewczat ;) , a kontuzja moja rzepki kolanowej jest w miare powazne wiec czeka mnie jeszcze pewna przerwa niestety w treningach.... staram sie jak moge by dojsc do zdrowia w jak najszybszym czasie !!!!
Szkoda ze , ludzie generalnie zauwazja tylko ze ktos sie spina na forum( choc ja tak nie uwazam, bo nigdy nie wstydzialam sie, ze wybralam do trenowania taki a nie inny sport, ale stram sie ukazac tym jak to nazywasz "spinaniem" ze nie jestesmy tacy zli ( rugbisci) choc ludzie tak pewnie o nas mysla, jak bys nie zauwazyl latwiej naswietlic sprawe komus kto trenuje niz kto bywa od czasu do czasu na meczu a niestety nie zauwazaja tych dobrych rzeczy jakie sie robi dla klubu i innych ...................
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

powiem ci tylko ze jestes smieszna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak sie sklada ze wiem doskonale jaka afere wykrecilas w swoim klubie.i szczerze mowiac, powinnas najpierw w ogole pokazac sie na treningu, zeby dowiedziec sie czy ktoras z twoich "kolezanek" chce z toba jeszcze trenowac, po tym jak potraktowalas je wszystkie jak idiotki.mama nigdy ci nie mowila ze bardzo nieladnie jest klamac?zwlaszcza tak notorycznie jak ty???
polecam na poczatek terapie u dobrego psychiatry!podobno jest jeden dobry w gdansku.
pozdrawiam i przemysl to zamiast znowu wkrecac nowe kity.
nara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Dzieki, jeszcze podaj mi tylko adres, a napewno sie zglosze, masz jak w banku!!! ;)
Mysle, ze jest to forum sportowe i dotyczy spraw zwiazanych z roznymi dyscyp[linami sportu, jesli zalezy Ci zeby mnie osmieszyc to przykro mi , ale sie nie udalo ;) ... Zal mi tylko tego co robisz, bo niszczysz prace ludzi , ktorzy staraja sie aby te afery nier wychodzily poza klub , ktory to pozniej na tym cierpi, oraz niszczysz prace ludzi , ktorzy chca tutaj pokazac , ze Rugby to co s wiecej niz "widoczna przemoc" i ktorzy chca zmienic steroptypowe poglady ludzi na ta dyscypline sportu
Pozdrowienia...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Mam prosbe do zawodnika i zwierzatka. Nie poruszajcie prywatnych waszych prywatnych spraw na forum. Chcecie sobie pogadac to zalatwcie to w taki sposob zeby nie musialo was czytac tylu ludzi, tym bardziej ze tematem tego forum jest "sport w trojmiescie", a nie "zwierzatko ktore ma kontuzje kolana, przez co nie trenuje tylko spina sie ( wedlug zawodnika ) na forum". Ludzie troche powagi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Panie Ryszardzie kto powinien placić za treningi Pana synów . Np . czy Pan pracuje za darmo , bo jak tak to chwała Panu . Synowie dostają pewien produkt , który musi kosztować jak wszystko w tym kraju . Miasto nie jest zainteresowane finansowaniem sportu dzieci i mlodzieży . Szkoły pozamykane wieczorami. Jeżeli Pana syn w przyszłości będzie grał w ekstraklasie to będzie zarabiał niezłe pieniądze , dlatego teraz musi płacić i pobierać nauki o profesjonalistów w swoim fachu jeżeli oni takimi są . To musi Pan sam ocenić po wynikach sportowych tych drużyn , w których trenują i czy posiadają predyspozycje do tej dyscypliny sportu . Np moje dziecko uczęszcza na zajęcia językowe i ja muszę płacić, czy Pan uważa to za normalne , przecież powinien nauczyć się tego w szkole . Ja inwestuje w dziecko bo wiem że w szkole nic się nie nauczy.
Czekam na odpowiedż. Paweł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Jak najbardziej się z Panem zgadzam.Myślę , że trenerzy to też dostrzegają. Chciałbym aby trenerzy przykładali się do treningów , to napewno będę zadowolony
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Jestem przekonany , że tacy obrońcy naszego Rugby , będą jak angielscy Dzentemeni strzegli tej pięknej dyscypliny sportu . Myślę , że przy Waszym zaangażowaniu w pracę klubów w Sopocie ( na Wiosnę wybiorę się z moimi 3-ma synami na mecz ) będzie tak atmosfera radości i Przyjażni ( a nie jak na meczach Lechi Gdańsk w piłce nożnej ).
Dalej uważam , że Wybrzeże nie może zgasić tej dyscypliny sportu na Wybrzeżu.
A więc fajnie Rugby ma swoich wielbicieli i chwała Im za to . Oni zadbają o to by ta dyscyplina była chwałą Wybrzeża.
A co z innymi dyscyplinami ?
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Rychu przyjdz na mecze różnych drużyn,bo możesz być mile zaskoczony i to nie na ogniwie,gdzie kibicami jest ok 10 miejscowych nochów,a reszta to zawodnicy i ich rodziny-zresztą bardzo szowinistycznie nastawionych(to wpływ nochów)do całej rugbowej rodziny.tylko a.g.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

moglbym sie troche z toba posprzeczac...to chyba kibic arki sa nastawieni szowinstycznie do innych klubow. Zanim jeszcze arki nie bylo nigdy nie musiala przyjezdzac ochrona (w postaci policji ) na mecze rugby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Ale faktem jest ze ostatnia zadyma na meczu rugby w trojmiescie, odbyla sie wlasnie na stadionie Ogniwa. Nawet na Tegorocznym Arka-Lechia nie bylo zadnych afer. Jest jeszcze sprawa nosow. Niezla opinie wystawili polskim kibicom podczas miedzynarodowego turnieju siodemek w lato. Kto tam byl ten wie o co chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Hej gracz, a nie było cię na meczu lechia-arka.? Może i się tak nie tłukli jak na ogniwie za to kibice co odwalili jeszcze przed meczem ( największa zadyma w sezonie ) policja uspakajała kibiców strzelając z karabinów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Chodzilo mi o mecz rugby, a nie o pilke nozna. Arka-Lechia w rugby odbyl sie bez zadnych ekscesow, wiem bo bylem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

wlasnie mowimy o meczu rugby...przed samym meczem jakis kibic arki zaczal pyskowac do lechistow i dostal..policja musiala uspokajac kibicow strzelajac z kulek...pozniej przyszla grupa "gowniarzy" eskortowana przez policja...prawda jest taka, ze jesliby nie starzy, prawdziwi kibice rugby, ktorzy zawsze utrzymaja spokoj, mogloby dojsc juz do kilku wiekszych zadym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do gracza i bola

Ciężko gada się z kibicami na temat kibiców bo to zawsze temat drażliwy. Na pewno nie jesteście obiektywni, bo co do zadym to nigdy nie widziałem zadymy kibiców na Ogniwie (podkreślam kibiców bo to o nich piszecie!!), a na mecze chodzę od ładnych paru lat. Nie sądzę również, że trzeba wszystkich obrażać i uogólniać, bo naprawdę jak chodzi o zachowanie kibiców to są super (przypomnijcie sobie chociażby mecze z Arką w Sopocie - dużo ludzi i głośny, kulturalny doping, co ważne z obu stron). Jak chcesz zobaczyć szowinistyczną publikę to polecam pojechać do Łodzi albo Lublina. A co do Arki (szczególnie na Olimpijskiej) to trudno mówić że jest bez zarzutu, skoro 2 lata temu trzeba było przenosić dekorację medalistów do hali ze względu na zachowanie kibiców!! Tak to jest, że na innych narzekać jest łatwo, a o swoich wybrykach nie wspomnieć. A poza tym skoro gracz to gracz to chyba na meczu Arka-Lechia powinien być a jak był to pewnie pędził by kibiców rozdzielać przed meczem, bo tak akurat było. Naprawdę nie chcę wnikać w szczegóły i nikogo obrażać, ale spójrzcie na to czasem bardziej obiektywnie bo oskarżacie innych o szowinizm a sami piszecie jak szowiniści! Pozdrawiam wszystkich kibiców rugby na wybrzeżu i nie tylko!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

afera na meczu lechia -arka to wybryk gnojów-"kibiców"piłkarskich lechii.ruszyli w 50 ze sprzetem(kije etc.) na 6 kibiców arki,to przeciez czystej krwii frajerstwo!!!!!!!!!!co do kibicowania to przoduja w tym ZAWODNICY OGNIWA krzycząc na meczu arka-lechia(1,,5 roku temu):lechia gdansk!lechia gdansk!,czyli oficjalnie kibicowali lechii,bo jak lechia wygra to oni maja srebro.nastepnego tygodnia grali z lechia i wyzywali na boisku swoich rywali-to OGNIWKO lubi najbardziej.MIEJCIE SWOJ HONOR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do wielkiego ptaka i Refa

Wielki ptaku nie pamietasz zadnej zadymy kibicow ogniwa. To co powiesz o tej na koniec zeszlego sezonu w czasie meczu Lechia-0gniwo, zadyma byla i na boisku i na trybunach ( to jest wlasnie jedna z zadym o ktorej pisalem ). Druga o ktora mi chodzilo byla wlasnie ta po ktorej trzeba bylo przeniesc ceremonie wreczania medali do hali. Wygladalo to tak ze kibice ogniwa siedzieli tuz obok kibicow arki. Dopingowali Lechie, po przegranym meczu jeszcze podburzali kibicow arki tekstami w stylu "nigdy nie zdobedziecie mistrzostwa", "co tak slabo", "gdzie jest ta arka". Jeden z sopockich nosow, ktory wypil za duzo, zaczal wyzywac arkowcow. I sie zaczelo. Podpisujac sie jako gracz nie chodzilo mi o to ze jestem zawodnikiem pierwszej druzyny arki. Akurat nie zdazylem na poczatek meczu bo bylem w grupie jak to okreslil ref "gowniarzy", a ktora faktycznie byla grupa kibicow ktrzy przyjechali wspierac dopingiem swoja druzyne. Naprawde ref przepraszam ciebie za to ze srednia wieku wynosila tam ok.20, ale powiedz mi czym ,oprocz wieku, przeszkadzala ci ta banda "gowniarzy"? Bo banda zachowywala sie spokojnie i normalnie. Czego nie mozna powiedziec o policji (zainteresowanych odsylam do opini w artykulach o tym meczu). Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do wielkiego ptaka i Refa

jesli chodzi o srednia wieku to "gowniarze" wygladali na jakies 14-16 lat i to wszyscy chyba potwierdza...tak sie zdarzylo, ze stalem przy boksie zawodnikow jak przyszli...wiecej niz 18 to bym nikomu nie dal....mozesz bronic ich, nie mam nic przeciwko, ale dla mnie jakby nie policja, to byscie sobie za duzo pozwolili. wszyscy znaja wybryki z meczow pilkarskich i nie chca aby one przeszly na boiska rugby, gdzie dotad panowal spokoj.
Moze jeszcze nie chodziles na mecze rugby, ale ja pamietam jak na mecze ogniwo-lechia 10 lat temu przychodzilo po 2,5 tysiaca ludzi i byl spokoj.
pozdrowienia dla Wielkiego Ptaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Tylko jedna uwaga, mecz na krtórym Ogniwo kibicowało Lechii był...ostatnim meczem sezonu i potem już z Lechią nie graliśmy! To tak tylko w ramach przypomnienia! A co do chorągiewek to sam nie wiem, w sumie trudno o kaca moralnego, ale jakoś tak wyszło, że bliżej wielu już do Lechii niż do Arki jak chodzi o sympatię. A to w sumie jakoś dziwnie patrząc na tradycje. Cóż, to tyle spowiedzi i wyjaśnień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do bolo

Tak bolo...? Ale to kibice Arki (zawodnicy również ) chodzą na cudze mecze np.Ogniwa - Lechii i przeszkadzają innym kibicom normalnie kibicować (drą te swoje za przeproszeniem mor... i krzyczą "Arka Gdynia") i nie zaprzeczaj że tak nie jest. Co to o nich świadczy? Może mi powiesz jak takich kibiców nazwać?
Apropos meczu gdy twoim zdaniem 50 kibiców lechii zaatakowało rzekomo 6 kibiców arki. Kibice areczki cały mecz zbierali sobie na to lanie wykrzykując 5 liga, 5 liga , lechia gdańsk. Co to są za kibicowanie - powiem ci to się nazywa frajerstwo.

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Ogniwabolo napisał(a):

> afera na meczu lechia -arka to wybryk
> gnojów-"kibiców"piłkarskich lechii.ruszyli w 50 ze
> sprzetem(kije etc.) na 6 kibiców arki,to przeciez czystej krwii
> frajerstwo!!!!!!!!!!co do kibicowania to przoduja w tym
> ZAWODNICY OGNIWA krzycząc na meczu arka-lechia(1,,5 roku
> temu):lechia gdansk!lechia gdansk!,czyli oficjalnie kibicowali
> lechii,bo jak lechia wygra to oni maja srebro.nastepnego
> tygodnia grali z lechia i wyzywali na boisku swoich rywali-to
> OGNIWKO lubi najbardziej.MIEJCIE SWOJ HONOR > CHORAGIEWKI.nie zauważylem tego bywajac czasami na meczach u
> chlopakow z lechii,czy arki.oni zawsze krzycza nazwy swojego
> zespolu.rugby to sport walki i na boisku nie ma przyjaciol,ale
> zeby ublizac rywalom a po meczu wyciagac reke toz to
> najzwyklejsze dziadostwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do bolo

Tak bolo...? Ale to kibice Arki (zawodnicy również ) chodzą na cudze mecze np.Ogniwa - Lechii i przeszkadzają innym kibicom normalnie kibicować (drą te swoje za przeproszeniem mor... i krzyczą "Arka Gdynia") i nie zaprzeczaj że tak nie jest. Co to o nich świadczy? Może mi powiesz jak takich kibiców nazwać?
Apropos meczu gdy twoim zdaniem 50 kibiców lechii zaatakowało rzekomo 6 kibiców arki. Kibice areczki cały mecz zbierali sobie na to lanie wykrzykując 5 liga, 5 liga , lechia gdańsk. Co to są za kibicowanie - powiem ci to się nazywa frajerstwo.

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Ogniwabolo napisał(a):

> afera na meczu lechia -arka to wybryk
> gnojów-"kibiców"piłkarskich lechii.ruszyli w 50 ze
> sprzetem(kije etc.) na 6 kibiców arki,to przeciez czystej krwii
> frajerstwo!!!!!!!!!!co do kibicowania to przoduja w tym
> ZAWODNICY OGNIWA krzycząc na meczu arka-lechia(1,,5 roku
> temu):lechia gdansk!lechia gdansk!,czyli oficjalnie kibicowali
> lechii,bo jak lechia wygra to oni maja srebro.nastepnego
> tygodnia grali z lechia i wyzywali na boisku swoich rywali-to
> OGNIWKO lubi najbardziej.MIEJCIE SWOJ HONOR > CHORAGIEWKI.nie zauważylem tego bywajac czasami na meczach u
> chlopakow z lechii,czy arki.oni zawsze krzycza nazwy swojego
> zespolu.rugby to sport walki i na boisku nie ma przyjaciol,ale
> zeby ublizac rywalom a po meczu wyciagac reke toz to
> najzwyklejsze dziadostwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze do bolo

Tak tylko chciałbym dodać, że nawet jak kibicowaliśmy Lechii na Arce to za Lechią a nie przeciw Arce, pewnie różnicy nie wyczujesz ale dla nas to różnica. Dla mnie "Do boju Ogniwo" to nie to samo co "j***** Arkę" bo po prostu nie, czegoś takiego nie uznaję i zawodnicy także. To coś innego i nie kumam, czemu uważasz, że my się tak zachowujemy, bo od paru lat chodzę z zawodnikami na mecze i z kibicowaniem w taki sposób się nie spotkałem. Może dla ciebie to bez różnicy bo na piłce nożnej to chleb powszedni, ale to twoja sprawa więc jakbyś mógł, to nie mierz innych swoją miarą bo po prostu nie da się sprowadzić niektórych zachowań do wspólnego mianownika. Mam naprawdę dużo szacunku do tych co dopingują swoich i to niezależnie od tego, czy są z Ogniwa, Arki, Lechii czy jeszcze Bóg wie skąd, a o frajerstwie napisał już Tom: ładnie, krótko i dosadnie. Pozdrawiam go, refa, zwierzątko i wszystkich tych, którym podstaw tłumaczyć nie trzeba. Mam nadzieję, że teraz jest wszystko jasne i chętnie podyskutuję jeszcze na ten temat, ale chyba już za bardzo nie ma o czym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do refa, toma i wielkiego ptaka

Ref ci gowniarz to nie byli kibice pilkarscy tylko juniorzy i ich koledzy z dzielnicy. Wygladali mlodo trudno Polska na szczescie jest takim krajem w ktorym wyglad nie jest karalny, wiem ze niektore starsze osoby uwazaja mlodziez za bandytow, ale czy to przystoji komus kto ma z nia do czynienia w klubie. Watpie czy pozwolilibysmy sobie na wiecej gdyby nie policja, w zeszlym sezonie bylismy w lodzi na meczu Budowlani-Arka ( pojechaly dwa autokary ok 80 osob) i chociaz przysli kibice widzewa, a policji nie bylo prawie wogule to nie doszlo do zadnych spiec czy zadym, my kibicowalismy swojim oni swojim i po meczu oni poszli do domu my do autokarow i koniec Nie chodzilem 10 lat temu na mecze czego zaluje. Ale nie mozna wszystkiego co zle zwalac na Arke.

Tom tak zawodnicy i kibice chodza na cudze mecze, ogladaja ale sie nie wtracaja. To ze krzykniemy "Arka Gdynia" jest chyba lepsze niz kibicowanie temu ktorych zwyciestwo bardziej nam sie oplaci. Starmy sie liczyc na siebie, zeby nasz sukces byl wypracowany przez nas a nie dlatego ze ktos wygral z naszym bezposrednim rywalem. Tak wlasnie kibicowali ludzie z Ogniwa, moge sie zalozyc ze gdyby to przegrana Lechii dawala im srebro to kibicowali by nam.

Nie chodze na pilke nozna, wiem ze jest roznica miedzy "Do boju lechia", bo tak krzyczeliscie na tym meczu, a "j***** arke". Na tamtym meczu i my i wy zachowalismy sie w niewlasciwy sposob, wy docinkami, a my nasza reakcja na nie.

Na koniec mozecie mi odpisac ale ja juz nie bede wracal do tej dyskusji, Wielki ptak napisal ze ciezko sie gada z ki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do refa, toma i wielkiego ptaka

kibicami na temat kibicow wiec moze lepiej skonczyc te rozmowe.
Szacunek dla wszystkich ktorzy stoja zawsze za swoja druzyna. Pozdrowienia dla kibicow rugby i nie tylko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do gracza

No i dobrze, że coś sobie wyjaśnilićmy. Cieszy mnie to bo prawda jest taka, że wszędzie znajdą się ludzie konkretni tylko czasem trochę zajmuje zanim opadną im klapki z oczu (bez obrazy ale trochę tak to wyglądało) i w sumie z jałowego paplania może sie zrobić konkretna dyskusja. Mam nadzieję, że po tej rundzie będę mógł napisać, że na meczach Arka - Ogniwo panowała cudowna atmosfera na co złożyli się zawodnicy i kibice obu drużyn! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do gracza

Dobrze zeście się dogadali ! "Kultura na boisku i w dyskusji rzecz podastawowa"
Co myślicie o decyzji budowy sali widowiskowo sportowej w Gdyni ? Może lepiej gdyby było to w Gdańsku ? Co o tym sądzicie ! Cała siła sportu będzie poza gdańskiem
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do gracza

Taka hala przydałaby się w Trójmieście, podniosłaby range naszego miasta, możnaby było wkońcu zorganizować jakąś większą impreze w Trójmieście np. mogłyby tu się rozgywać mecze reprezentacji Polski w kosza, siatke czy innej dyscypliny. A lokalizacja nie jest wkońcu taka ważna, najważniejsze aby taka hala powstała w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do gracza

mysle ze na mecze reprezentacji w siatke (przynajmniej mezczyzn) sa lepsze miejsca, porownaj sobie liczbe ludzi ktora przyszla na swiatkowke do gdanska 4,5tys z ta w katowicach 10tys

pzdr
Z
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do gracza

jesli chodzi o hale to szkoda, ze nie powstaje ta na pograniczu gdanska i sopotu. miala byc na 10 tys. kibicow, a tak zostaje nam gdynia na 4 tys, coz lepsze to niz nic. jesli chodzi o kosza to na mecze lotosu pewnie wiecej by osob przyszlo, jesli byloby to tylko mozliwe, tak samo dzieje sie z meczami trefla, taka hala to rozwoj sportowy i kulturalny miasta (trojmiasta). w trojmiescie naprawde brakuje rozrrywek kulturalnych moze to sie w koncu zmieni. pozrowienie dla filomanow i filaletow :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do gracza

Panowie nawiązałem kontakt z zagraniczną organizacją w kosza i chyba będziemy chcieli coś dużego tutaj dla młodzieży od 1994 do 1987 zorganizować , mam na myśli kilkudniowy turniej . Jak teraz zaprosić kogoś do tych zaniedbanycg , niedoświetlonych i brudnych sal i hal sportowych? Szok
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do gracza

moj brat chodzi do klasy sportowej o profilu kosza w SP 7 w sopocie, rocznik 1991, jesli bedzie mial sie odbyc jakis turniej z udzialem tego rocznika prosze o przekazanie na forum wiecej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do gracza

Prowadzę rozmowy o terminie zaproponowanym przez niemców 6-19.Listopad. Ponadto niemcy zapraszaja na 2 dni. . Ma tam startować 24 drużyn chłopców i 1 16 dziewczyn.
Narazie jestem w fazie ustalania szczegółówi nie mogę jeszcze nic oficjalnie obiecać. Jeżeli by to się odbyło w Trójmieście to musi być wsparcie miasta. A z tym może być różnie. to tyle na dziś o tym
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do gracza

jesli chodzi o wparcie to Sopot pewnie by pomogl, Gdynia chyba tez...mozna zawsze pogadac z Prokomem i Treflem...zawsze moga pomoc, tak w zasadzie to po cos hale w sopocie wybudowali :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Można powiedzieć , że na w Trójmieście można pooglądać dobrą Koszykówkę.
Jakiś działacz sportowy pisał , że Kosz czy też siatkówka nie takiego zapotrzebowania społecznego ! Hm , a kolejki po bilety na Prokom długości około 200 m ?!
Myślę , że oczekujemy jakiś osiągnieć od sportowców , a od działaczy szczerego zaangażowania a nie ssania z tego sportu ile się da !
Młodzież musi się "wyszumieć " na boisku , ale jednocześnie uczyć się uczciwości , koleżeństwa i poznawania swoich dobrych i złych stron po to tylko aby w przyszłści być prawym człowiekiem.
Sami wiecie co to znaczy trener ! Musi być ostoją zaufania i umiejętności .
Musi być sprawiedliwy! Ten klimat muszą tworzyć DZIAŁACZE !
Czy tak jest ?!
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Słuchajcie Państwo ! Mam wiadomość !
Pan Adamowicz ruszy w kierunku sportu!
Także sponsorzy !
Na pierwszy ogień idzie GKS Wybrzeże ze swoim żużlem . Powstała jakaś rada , no może wreście ...?
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

A jednak się leją na meczach !
Czy myślicie , że normalny ojciec pozwoli wysłać swojego syna na rozróby !
Sport musi wychowywać !
Lechia położyła się w piłce nożnej przez idiotów , którzy robili mordobicie swoim gościom !
A mecze z Arką , to był objaw chamstwa !!! Jeżeli będziecie to robić na rugby - to sami te drużyny wyślecie z torbami !
Dlatego Wasza kultura na meczu , to mile spędzony dzień !
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

A boisz sie poscic jednego ze swoich synow na dyskoteke w trojmiescie, tam tez zdarza sie ze sie leja. Zadymy w rugby to rzecz bardzo rzadka, w ciagu 4 ostatnich sezonow zdarzyly sie ( o ile sie nie myle ) 2 zadymy na trojmiejskich meczach rugbowych. Zapraszam wszystkich na mecze rugby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

wlasnie Ryszardzie, czy puscilbys swoje dzieci do tancbudy, nie mow ze na meczach jest niebezpiecznie - od 7 lat chodze po roznych meczach i jeszcze nigdy od nikogo nie dostalem. O wiele bezpieczniej czuje sie na stadionie/hali niz na dworcu czy w tramwaju tam to dopiero mozna oberwac, sam pare razy musialem zwiewac przed banda dresiarzy wiec nie wal bzdur ze na mecz chodza sami mordercy. Zreszta coraz popularniejszym sportem wsrod kiboli sa tzw. ustawki, leja sie tylko zainteresowani wlasnie poto zeby nie sciagac policji, oraz nie wciagac do bitki przypadkowych ludzi...

pzdr
ZielineK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

A może napiszcie co myślicie o sporcie !
Wasze uwagi są cenne !! Niech Włodarze mista wiedzą ,co nam potrzeba , aby ten sport był wszechobecny 1
Patrzcie na Niemcy ! Tak sport jest tak samo ważny jak kształcenie się w szkołach !
Pisanie , czy ja wyślę moje dzieci na Dyskotekę !? - napewno wyślę prędzej na mecz , ale to ich sprawa!
A więc kibicie czekam bna wasze propozycje i konkrety i przemyślenia
Pozdrowienia
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Przyszła mi taka myśl do głowy. Gdyby tak powstała ta hala widowiskowo- sportowa, czy to nie pomogłoby rozwoju sportu w Trójmieście i nie tylko.
Były plany budowy, był projekt, było przeznaczone na to miejsce i co się z tym stało. Wspaniała wizja Hali z prawdziwego zdażenia legła w gruzach.
Czy naprawde nie można było tej inwestycji zrealizować czy to tylko była kampania przedwyborcza pana pre... Gdańska?
Moim zdaniem wybudowanie takiej lub mniejszej hali byle nowoczesnej (z prawdziwego zdarzenia) zdecydowanie podniosłoby poziom gry drużyn trójmiejskich (i tych pierwszoligowych, grugo- i trzecio- itd.).Ryszard napisał(a):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Panie PREZYDENCIE MIASTA GDAŃSK !!!
DOMAGAMY SIĘ BUDOWY HALI SPORTOWEJ Z MIEJSCEM DLA WIDZÓW!!!
CZEKAMY !!! i PROSIMY !!!
W IMIENIU Gdańszczan
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

Ryszardzie. spadaj z tego forum i przejdź do forum innych dyscyplin / bo tak mówimy w naszym środowisku o piłce nożnej/ może tam cię wysłuchają.To jest forum rugby i my mamy swoje problemy , a jest ich bardzo dużo , a ty zawracasz tutaj dupę i właściwie nie wiadomo o co ci chodzi.W innych dyscyplinach napewno nawiążą z tobą kontakt , my natomiast żyjemy tylko i wyłącznie najpięknięjszą dyscypliną na świecie i oczywiscie prawdziwie męską/ przepraszam bo również już żeńską/ a mamy naprawdę dużo swoich problemów, a tym swoim przechodzeniem z tematu na temat / z dyscypliny na dyscyplinę / naprawdę nam nic nie pomożesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sport w trójmieście

WSZYSTKIM KTÓRZY ŻLE MÓWIĄ O RUGBY WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z TEGO FORUM . ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie najlepszą formą aktywności nad Polskim Morzem jest kitesurfing i z tego co widzę to coraz więcej osób zaczyna się nim interesować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...