Rejs Zawiszą Czarnym (1) Cześć aktywni 50+ płyniemy na Bałtyk nie trzeba być żeglarzem. Witek Aquapark Sopot (7) Może jest ktos kto korzysta z aquaparku basen, sauna, jacuzzi a brakuje... tomas_29 Kąpiel zimowa w Bałtyku (1) Gdynia Orłowo, niedziela, ktoś chętny? tom
Nurkowanie na basenie 08.01.2015r (1) Zapraszam na nurkowanie zapoznawcze na całym basenie Hotelu Gdynia w... raims baseny pływalnie - gdzie w Gdańsku? (2) Witam, czy ktoś orientuje się gdzie w Gdańsku, można korzystać z basenów by... Kinga Basen bez rezerwacji w Gdańsku - gdzie? (2) czy w Gdańsku jest basen na który można wejść kiedy się chce a nie tylko na... adamszymek Sport: bezpłatne treningi wioślarskie - GTW Gedania. (1) Gdańskie Towarzystwo Wioślarskie "Gedania" zaprasza na bezpłatne... Gedania Water Polo - Piłka Wodna (1) Witam, jak wiadomo w zeszłym roku ruszyła druga liga Piłki Wodnej Seniorów w... Radek Morze Bałtyckie zmagania (3) Witam Interesuje mnie temat Morza Bałtyckiego-całego, nie tylko polska... sofi pytanie laika (1) Dzień dobry Ja wiem, że to może się wydawać jako pytanie totalnego laika,ale... a,j Gdzie wypożyczyć Omegę - jezioro blisko 3miasta? (2) Czy wie ktoś gdzie można wypożyczyć żaglówkę nad jeziorem blisko Gdańska.... kava Silnik zaburtowy 3-5KM, do jachtu - gdzie wypożyczyć w 3m? (1) Poszukuję do wypożyczenia silnik zaburtowy 3-5 KM, na okres 1-2 dni (w/end),... Michał Gdzie w Gdyni wypożyczalnia żaglówek Puck/Omega (4) cześć, proszę o info gdzie można w Gdyni wypożyczyć żaglówkę (niekoniecznie... Puck - Omega itp.