Przyjechałem Skodą Fabią na wizytę w dziale elektrycznym, problemem były palące się lampki na zestawie wskaźników. Co prawda nie byłem umówiony, ale zostałem przyjęty praktycznie bez oczekiwania. Doradca poprosił mnie o chwilę cierpliwości po czym udał się na serwis, aby sprawdzić czy są wolne miejsca. Okazało się, że można było otworzyć zlecenie i elektryk znajdzie chwilę na weryfikację mojego auta. Cieszyło mnie to bardzo bo przez szybę w poczekalni widziałem, że stanowiska są zajęte samochodami. Diagnoza trwała 25 minut, po czym pokazano mi wydruki z jakiegoś urządzenia i w sposób rzetelny razem z cenami powiedziano jakie są koszta i że można to zrobić od razu. U konkurencji na G. musiałem czekać na samą weryfikację 3 DNI !!!!!! Tutaj zrobiono mi to od ręki. Doradca z młodym elektrykiem pokazali mi uszkodzoną część, wyjaśnili jaki ma wpływ działanie samochodu. To mi się podoba, że pokażą co jest wymieniane, bo skąd ja mogę wiedzieć jak wygląda automat STOPU. Zdecydowanie polecam ten serwis, szczególnie dział elektryków, mnie obsługiwał taki młody elektryk = 1 klasa !!! Jadę tam niedługo na przegląd i napiszę kolejną opinie, mam nadzieję, że mnie nie zawiodą