Sprawnie i na czas

Wymiana pieca ogrzewania centralnego.

Szybko. Dwa telefony, szybko rozpoznany temat i ustalony termin na następny tydzień.

Sympatyczna ekipa. Sprawne wykonanie pracy. Polecony kominiarz też przyszedł na czas i zrobił (prawie) to co miał zrobić.

Drobne minusy:
- chyba przeoczone to, że po przewierceniu przez ścianę za pralką zostało sporo gruzu. Drobnostka, ale szkoda.
- coś chyba nie dogadano z kominiarzem, bo trzeba było dodatkowo jakąś przejściówkę za 150 zł zakładać
- lekko przeciekało na łączeniu, ale szybko umówiony termin przyjazdu i uszczelnienie, jak trzeba

Solidnie i szybko. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Nic dodać nic ująć ,taka prawda ,uszczelka od wężyka słaba ,za co przepraszam ale pracownik szybko jak mógł został wysłany ,do kotła niestety nie doliczyliśmy adaptera którego niestety producent kotła nie dostarcza w zestawie ,moja wina że nie powiadomiłem ,dużo tych zlecen ,chciałbym aby było idealnie ale kurcze nie zawsze wychodzi ,kominiarzy już tłumaczę bo sierpień urlopowy i trafiłem na właśnie ich przerwę po wykonaniu dzieła ,również przepraszam ,a za nie wysprzątanie to już sam siebie winie w pośpiechu zapominam ,nie będę zwalał na pracownika ,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0