Spraye przedłużające stosunek

Jakieś opinie na temat sprayów przedłuzających stosunek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam o ile mają dobry skład, dobrze jeśli są to środki które mają w sobie substancje znieczulające.Można dzieki temu popsikać intymne części ciała i mozna zabierać się do działania. Ostatnio wypróbowaliśmy sobie spray orgasm control. Sam jestem zadowolony bo nie musze robić cyrków z jakimś wyjmowaniem członka w trakcie i czekaniem aż trochę ostygnie, moja kobieta również zadowolona. U nas się sprawdził
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie od dawna walczę z przedwczesnym wytryskiem. Wydawało mi się z wiekiem coś takiego mija ale nie miła i mam wrażenie,ze się wręcz nasila. Ogólnie coś takiego nie znieczula partnerki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli od razu wsadzisz to znieczuli, jesli trochę poczekasz to nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakieś zdanie o tabletkach z tej serii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogónie tabletek orgasm control nie brałem, czytalem o nich opinie, są w większości pozytywne jednak wolałbym uniknąć przyjmowania tabletek bez konieczności. Skoro spray na mnie dzialą. Jeśli nie chcesz wydawać pełnej kasy na opakowanie sprayu polecma po prostu kupić sobie chusteczki orgasm control., Sa tańsze a to ta sama substancja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...