Sprzątanie biur, od zaraz

Temat dostępny też na forum: Praca Stogi
Poszukuję osób do pracy przy sprzątaniu biur w Gdańsku Głównym. Praca południami (poniedziałek od 18, od wtorku do piątku od 15:30 ), maksymalnie 4 godziny. Idealna praca dla osób uczących się, mam, osób chcących dorobić do pensji, emerytury. Mile widziani zarówno Panowie, jak i Panie. Umowa zlecenie, 13zł brutto.godzina. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod nr tel. 604945240.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Za mała stawka!!!
Proponuję 25 zł/godz.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za niska stawka. Ja płacę 20-30 zł NETTO za godzinę mojej pani od sprzątania...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę pracować za 19zł/netto/h. Czy kogoś potrzebujesz jeszcze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz bardzo niską stawkę. W Eko Komes -> http://ekokomes.pl/sprzatanie-pomieszczen/ jest ona większa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To sobie poszukasz. Nawet podana kwota, ale netto to bardzo mało.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk Główny samo centrum, albo korki albo daleko i zakaz wjazdu, szczyt sezonu
do tego Jet to praca dodatkowa a tam i z powrotem dojechać trzeba (koszty stałe są zawsze)
więc proponowana stawka jest dużo dużo poniżej stawki obowiązującej za tego typu usługi w tej lokalizacji i proponowanym wymiarze wymiarze
nawet jak zrobić netto z brutto to i tak lipa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inwemer:
Inwemer Gdańsk
80-383 Gdańsk
ul. Czerwony Dwór 8a
tel.: +48 502 628 083

Po rozeznaniu i współpracy z wieloma firmami, z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy sprzątającej. Jasne zasady współpracy, wykonanie na czas, i w pełni profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja korzystałam z usług firmy Viacore ktora miesci sie w Gdyni, generalnie sprzatają wszystko, moj tata korzystał z ich usług w swojej firmie a ja w mieszkaniu. Oboje jesteśmy mega zadwoleni. Z tego co wiem mają tez taka możliwośc aby "wypożyczyć " od nich pracownika do sprzątania na jakiś dłuższy okres czasu.
Na przyszłość, polecałbym korzystać z usług firmy, która specjalizuje się w tego typu pracach - będzie szybko, dokładnie i profesjonalnie. Firma sprzątająca Clean-Art to dobry wybór: https://www.clean-art.pl/oferta/ Działa na terenie Trójmiasta, zatrudnia osoby wykwalifikowane i podejmuje się różnego typu zleceń - zarówno tych mniej, jak i bardziej wymagających. Polecam poczytać więcej na ich stronie i zachować sobie namiary do nich, bo zdecydowanie wiedzą, jak zapewnić czystość w biurze.

Inne tematy z forum

Myśliwska 24 (5 odpowiedzi)

Okolica, w której powstanie inwestycja, jest rozwinięta infrastrukturalnie. Są tu żłobki i...

Blue by Hanza (9 odpowiedzi)

Budynek powstaje w dzielnicy Morena. Jej rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa, dobre...

Alfa Park - opinie i oceny (88 odpowiedzi)

Osiedle Alfa Park powstaje w malowniczej - zielonej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w...