Sprzedawca cukiernia/ piekarnia?

Jak się pracuje jako sprzedawca w cukierni. Czy poza b. Rannymi zmianami jest ciężko. Trzeba wyrobić normy. Np.Wciskać klientom stary towar itp ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że to zależy od piekarni, ale ja pracowałam bardzo długo i lubiłam tą pracę. Fakt, poranne zmiany były trudne, ale potem miałam więcej dnia dla siebie :) Poza tym kontakt ze stałymi klientami i możliwość rozmowy, polecania nowości. Fajna praca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Up .
Może ktos jeszcze pracował i keszcze cos napisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Up .
Może ktoś jeszcze pracował i jeszcze coś napisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo sobie chwale prace piekarni czy ciastkarni, To nie jest cięzka praca (o ile mozna tak powiedziec o handlu) ,jesli chodzi o prace w sklepach spozywczych ,to moim zdaniem nie ma porownania. Handel jest niewdzieczny ,ale praca w piekarni jest sama w sobie przyjemna i czysta. Ranne zmiany tez sa fajne,najwiekszy wtedy ruch i szybko czas leci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...