Sprzedaż domów ul. Goplańska

Witam. Proszę o podpowiedz w sprawie sprzedaży aż 3 domów na osiedlu zamkniętym na ul. Goplamskiej ? Czy to zbieg okoliczności czy coś tam się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a Gdzie na goplańskiej jest zamknięte osiedle ? :) czy masz na myśli to osiedle na samym końcu przy lasku na starym kiełpinie ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mam na myśli to osiedle przy lasku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wilgoć / komary / zalania na parterze ? :) być może dlatego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sprzedaż domów ul. Goplańska

A smród z szadolek tam nie przeszkadza??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a napisz mi w jakiej dzielnicy w obrębie paru km nie śmierdzi szadółkami :) mieszkam na Kortowskiej i czasami śmierdzi ale bardzo rzadko, zależy od wiatru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sprzedaż domów ul. Goplańska

Masz rację. Ja mieszkam jakies 10km od tego dobrodziejstwa i też bywa. Niestety. Myślałem że może ostatnio wyjątkowo, bo w Fashionhousie w przedświątecznym szale zakupów przekonałem się o tym kilka razy... Bleee. Interesuje się działką w tym miejscu i też zauważyłem że domów do sprzedazy przybyło. A przy okazji, jak wygląda wyjazd na WZ w godzinach szczytu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na kiełpino w sumie jest 5 dróg dojazdowych :) wliczając drogę przez las otomiński :) wyjazd z osiedla na WZ bez problemu :) powiem ci tak jakbym miał kupować kolejną działkę to i tak wybrałbym Kiełpino górne :) chyba jedyne z ostatnich dzielnic gdańska bez zabudowy wielorodzinnej / typu bloki. tylko szukaj działki z przyłączem do kanalizacji bo nieststy jeszcze nie wszędzie jest.
Wspominając ilość domów na sprzedaż .... większość z nich a w szczególności były kupowana jako inwestycja sam się zastanawiałem ale deweloper był opory na negocjacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odp :) Przegladam ogloszenia, ale aktualnie oferta nie za bogata. Tylko domy po 2000000 ;) Ciekawe czy te działki bez kanalizy wymagają podłączenia czy dopuszczalna jest np przydomowa oczyszczalnia. Muszę się dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak już to pozwolenie na szambo jak nie będzie możliwości przyłączenia do kanalizacji troch działek jeszcze zostało zajedź do Halmanów vis a vi pętli autobusowej przy sklepiku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to/kto to te Halmany? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Halmany to takie kaszubskie krokodyle bagienne, coś jak kajmany ale na słodko,
patrzy ci on w oczy obiecująco i ciach!
Już masz przerąbane co nieco...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...