Srebrny Kadr

Temat dostępny też na forum: Matarnia - Rębiechowo
Osiedle położone jest w bliskiej odległości od dużego węzła handlowo-usługowego i trójmiejskiej obwodnicy, co przyszłym mieszkańcom zapewni swobodne poruszanie się po całej aglomeracji. Dla osób, które dużo podróżują znaczenie będzie miała na pewno niewielka odległość od gdańskiego lotniska, a dla miłośników przyrody - zielone otoczenie osiedla i bliskość kaszubskich jezior i lasów.

Srebrny ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy nie zrozumiem motywacji ludzi kupujących domy na takich osiedlach. Działka wielkości chusteczki do nosa, zero prywatności - gorzej niż w bloku. W domach brak przestrzeni gospodarczych, a działki są za małe na zbudowanie jakiś szopek. I to jeszcze za taką kasę. Potencjalnym nabywcom radzę dopytać dewelopera jak wygląda system odwodnienia tego terenu, który jeszcze kilka miesięcy temu był grzęzawiskiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem tam parę miesięcy temu i widziałem normalne pastwisko.
Jak ty widzałeś/-aś grzęzawisko to doradzałbym mniej pić, albo od razu na spotkanie AA się udać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Agresywna reakcja i sugerowanie alkoholizm świadczą o zdenerwowaniu wywołanym celnym strzałem. Podpowiem - tego typu wypowiedzi przynoszą odwrotny do zamierzonego skutek. Sugeruję melisę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zwidy i wypisywanie bzdur które każdy może zweryfikować sugerują schizofremię paranoidalną na tle alkoholowym. Propozycja AA pozostaje w mocy.
Komuś puściły nerwy. Skąd takie agresywne zaangażowanie w obronę "pastwiska"? Jak to mówią - Siara, i wszystko jasne.
Pozdrawiam i bez odbioru, bo nie wiem czego się o sobie dowiem w kolejnym poście:-)
W celu zapoznania się z badaniami geologicznymi i projektem zagospodarowania wód opadowych zapraszam do naszego biura. Budynek posiada szeroki na 4m garaż, pomieszczenie pod schodami oraz przestrony strych. W celu poznania szczegółów również zapraszam do kontaktu

ps. Nigdy nie zrozumiem motywacji ludzi którzy nie potrafią podpisać się pod swoją opinią.
Ciekawe czemu właściciel sąsiedniej posesji otoczył się larsenami?

P.S. Nigdy nie zrozumiem nerwowych reakcji inwestorów na krytyczne komentarze. Nie wiedzą, ze takie reakcje odstraszają klientów?

Z mojej strony wszystko. Każdy ma swój rozum i podejmuje decyzje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo ciekawa propozycja dla ludzi, którzy chcą mieć własny dom pomijając etap samodzielnej budowy. Wcześniejsze inwestycje tego Dewelopera, które widziałam, pokazują dbałość o szczegóły i jakość. Znajoma kupiła taki sam dom w Borkowie i jest bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
I to nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza, że prawie nie padało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękujemy za opinię. Nie jest to miejsce do załatwiania takich spraw jak ewentualna reklamacja. Każdy wybudowany przez nas budynek otrzymuje od nas gwarancję i Klient w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wady ma prawo z niej skorzystać zgłaszając to w formalny sposób.
Jeżeli już mowa o pokryciu dachu, to nasze budynki są wykonywane w bardzo dobrej technologii, a mianowicie, wstępne pokrycie wykonywane jest w postaci dwóch warstw: modyfikowana papa podkładowa icopal i deskowanie z płyt OSB (zwykle w domach stosuje się tylko membranę). Zasadnicze pokrycie wykonywane jest z dachówki betonowej creaton.
Szkoda, że zabrakło odwagi i nie podpisał się Pan/Pani imieniem i nazwiskiem, bylibyśmy w stanie stwierdzić czy budynek o którego dachu wspomniano jest jeszcze na gwarancji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O rany, żeby takiej klasyki nie znać. Nie sądziłem, że to możliwe. Podpowiem - film "Miś". Pańska odpowiedź to samozaoranie level master. Jedno się Panu na pewno udało - wielu osobom poprawił Pan humor.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkając w takim miejscu trzeba mieć 2 samochody na rodzinę. Inaczej nie da się komfortowo funkcjonować. Czy na tych przestronnych działkach i podjazdach jest miejsce na więcej miejsc parkingowych? Bo garaże chyba jednostanowiskowe?
i dwa miejsca na podjeździe. 2+1=3